3.בגלל שהעובדים עובדים מהבית ואז מישהו יוצא מאומת אז לא ייפגע לו המורל והפרנסה מכיוון שהוא ממשיך לעבוד

ועכשיו נעבור לחסרונות:
1.אתה מנהל את הזמנים של עצמך כלומר אין לך לו"ז מוגדר שהמעסיקים אתה חייב להגדיר לעצמך את לוח הזמנים ואם אתה לא עושה את זה אז זה משהו שיכול להוציא מאיזון כל בן אדם כי רוב בני האדם זקוקים למסגרת.
2.בגלל שאתה נמצא בבית ברוב שעות היום אתה צריך להיות חזק נגד כל הפיתויים שיש לך בבית,
כלומר אתה חייב שתהיה לך משמעת עצמית גבוה בשביל לא ליפול בפיתויים כי שהבוס לידך אתה מרגיש כאילו שאסור לך אבל שאתה לבד הפיתויים האלה גוברים ואתה חייב להיות הבוס של עצמך

3.כשאתה כל הזמן בבית אתה עלול להרגיש בודד,ביום יום במשרד אתה נפש עם אנשים יש לך חיי חברה ואז כשאתה לבד בבית אז זה עלול להוביל לתחושות של בדידות ולעיתים רחוקות גם לדיכאון וחרדה
4.שילוב של חיי המשפחה והעבודה, לכל אדם זה יכול להיות קשה השילוב הזה של בין המשפחה והחברים לבין העבודה זה בעיקר תלוי תכונות ואופי של כל אדם לעצמו,אבל השילוב הזה יכול ליצור כאוס בחיי כל אדם בגלל ששני הסביבות האלה שהיו במשך כל כך הרבה זמן שונים מאוד פתאום הם הרבה מאוד פעמים עולים זה על זה.
5.העמסת יתר,כלומר בן אדם שבא למשרד אז בדרך כלל לקראת סוף היום הוא מחכה ללכת הביתה אבל ברגע שהעבודה שלך היא מהבית אז אין לו למה לצפות בשביל שהוא יפסיק יעבוד ואז זה יכול להגיע למצב של העמסת יתר גם פיזית וגם נפשית על העובד.

לסיכום לעבודה מהבית יש יתרונות וחסרונות כמו שיש לכל דבר בחיים פשוט צריך לדעת איך לחבר את זה בצורה שתעבוד טוב גם למעסיקים וגם לעובדים

מאמר 12 – עבודה מהבית – האתגר: שלב ראשון — טוב אז מתברר שמה שצריך כדי למצוא עבודה טובה זה סמכות מקצועית, ואם אתה טוב ורוצה עבודה מהבית, כנראה שתקבל את זה.
אני לא יודע איך בדיוק עושים את זה, אני אנסה לספר בהמשך, אבל השלב הראשון הוא הצבת יעדים. צריך להגדיר איפה אתה רוצה לעבוד, איזה סוג של חברה, כמה תרוויח ואפילו איך זה יגרום לך להרגיש. זה השלב הראשון. היום עשיתי את זה ואני כבר מרגיש שהנעתי את הגלגלים בדרך להצלחה. הגדרתי שאני רוצה לעבוד בחברה שפותרת בעיה מהותית בחברה שאני רוצה לבנות אפליקציות ווב, ספיציפית בג'אווה. הגדרתי שאני רוצה להרוויח 25000 ש"ח וזה יגרום לי להרגיש שמיציתי את הפוטנציאל שלי ושאני מתפרנס בכבוד.
טוב אני אגלה שאני נרשמתי לתוכנית שצריכ  לעזור לי בחיפושי עבודה וזה תוכנית של 7 ימים שהתחילה היום. אני לא לגמרי מאמין שבאמת אמצא את עבודת חלומותיי מתוך זה אבל מה שבטוח שסוף סוף אבין לפחות מה מועמד צריך כדי למצוא עבודה. אם זה לעבוד על הקורות חיים, הכנה לראיון, עבודה כל הפרופיל החברתי, זה כנראה הכיוון.
מה שנאמר לי עד כה זה שהיכולות שלנו הם רק חלק מהעניין ושהרעיון הוא לשפר את הסמכות המקצועית שלנו דרך שיפור חזות הקורות חיים, העבודות והפרופיל החברתי.
אבל זה רק מה שידוע לי עד כה, בימים הקרובים אחשף לתכנית באמת ולא סתם אעלה השערות, אז מה שאמרתי על השלב הראשון זה כל מה שאני יכול להגיד בוודאות, וזה הגדרת היעדים המקצועיים כל קודם לעצמנו ואחר כך למעסיק, כי אם אנחנו לא יכולים לדמיין את עצמנו מצליחים אז בחיים לא נצליח. זה הצעד הראשון והסוד להצלחה, מפה יש עוד צעדים חשובים אבל חשוב שנגדיר את הצעד הראשון טוב כדי לבנות את עצמנו על יסודות מוצקים.
ככל שנהיה יותר מוצלחים נוכל לדרוש ייתר מהמעסיק ילא סתם לזרוק מספרים ואולטימטומים לא הגיוניים לכאורה שבגללן פוסחים עלינו ועוברים למועמד הבא. יכול להיות שנתפספס אם נגיד אם לא נציג את עצמנו בצורה ברורה ונכונה וזה גם דורש השקעה.

Tags :
Share This :