1. איזון טוב יותר בין עבודה לחיים

עבודות מרוחקות רבות מגיעות גם עם לוחות זמנים גמישים, מה שאומר שעובדים יכולים להתחיל ולסיים את יומם כרצונם, כל עוד עבודתם הושלמה ומובילה לתוצאות חזקות. שליטה זו על לוח הזמנים של העבודה שלך יכולה להיות חשובה לאין ערוך בכל הנוגע למתן מענה לצרכים של חייך האישיים.

 1. פחות זמן על הכבישים
  זמן הנסיעה ממוצע בכיוון אחד בתל אביב הוא 27.1 דקות – זה כמעט שעה בכל יום בהגעה לעבודה וממנה.. לפי נתוני המרכז לביטוח רכב, הנוסעים מבלים כ-100 שעות נסיעה ו-41 שעות תקועים בפקק מדי שנה. חלק מהנוסעים ה"קיצוניים" מתמודדים עם זמני נסיעה ארוכים בהרבה של 90 דקות או יותר לכל כיוון.
 2. מקומות עבודה מגוונים לפי נוחיות
  אחד היתרונות המשמעותיים של עבודה מרחוק הוא גישה למגוון רחב יותר של הזדמנויות עבודה שאינן מוגבלות במיקום גיאוגרפי. זה יכול להיות מועיל במיוחד עבור מחפשי עבודה המתגוררים בקהילות כפריות ועיירות קטנות שבהן ייתכן שאין הרבה משרות מקומיות פנויות.
 3. העסקה של מגוון רחב של אנשים מרקעים שונים
  עבודה מרחוק מאפשרת לחברות לאמץ גיוון והכלה על ידי העסקת אנשים מרקע סוציו-אקונומי, גיאוגרפי ותרבותי שונה ועם פרספקטיבות שונות – דבר שעלול להיות מאתגר לביצוע כאשר הגיוס מוגבל למקום ספציפי שלא כולם רוצים או יכולים להרשות לעצמם. לגור ליד.

5 כללים חשובים לעבודה מהבית למי שהועבר לעבודה מרחוק
זה לא כל כך חשוב אם הם נותנים לך משימות או שאתה מוצא אותם בעצמך. זה לפחות חריג שעובד משרד יעבוד מהבית, ולכל היותר זה לא נוח, לא נוח ולא יעיל. מספר כללים יסייעו לארגן את זרימת העבודה, והם פונים בעיקר לאלה שנאלצו ועזבו את המשרד באופן זמני.

 1. נהלו משא ומתן עם עצמכם ועם משק הבית שלכם
  היו מוכנים לכך שלא יהיה מצב רוח עבודה, וכל המשפחה תשקול שיש לכם יום חופש. כן, וקשה לשמור על מוטיבציה ולהשלים משימות בעצמך, ולא להיצמד לסדרה, לקרוא ספר, או בסופו של דבר לנמנם אחרי ארוחת הערב, ולהחליט לעבוד על הספה. זה מסוכן במיוחד אם חובותיך אינן דורשות תשומת לב רציפה.
  אז אם יש לך מצב רוח להיות פרודוקטיבי, אתה צריך לעשות כל מאמץ כדי להסביר לכולם, כולל לעצמך, שאתה בעבודה. ולא, אי אפשר לרוץ לחנות, להכין פיצה, לתקן ברז או לשחק בלגו.
 2. ציידו את מקום העבודה
  האפשרות הגרועה ביותר היא מחשב נייד על הברכיים. אידיאלי – שולחן עבודה נפרד. אבל בואו לא נהיה מקסימליסטים: אפילו שידת לילה מאובזרת באופן ספונטני עדיף מכלום.
  אם השולחן היחיד בדירה שלכם הוא שולחן אוכל, סדרו עליו את פינת העבודה שלכם. עדיף להסיר לגמרי רטבים, קופסת לחם או מפה. בדוק את המטענים ואת הזמינות של שקעים, התקן את המנורה. הוסף את נייר המכתבים הדרוש.
 3. ערכו תוכנית ליום
  אולי במשרד אתה מסתדר בלי זה, אבל כאשר מתארגנים עצמיים, יש צורך בתוכנית. הוא זה ששומר אותך על המסלול ואומר לך מה לעשות הלאה.
  עם זאת, הערך העיקרי של התוכנית הוא זה: זה ייתן הבנה שעשיתם הרבה ביום. אולי לא כל מה שהם רצו, למשל, הם לא סגרו משימה גדולה, אבל דברים נעשו: התקשרת, דנית, כתבת, שלחת, ביקשת. לסמן דברים מרגיעים מרשימת המטלות שלך בסוף היום זה כמו לטפוח על הראש. גם אם אתה מרגיש שהשתחררת (וזה יכול לקרות לעתים קרובות למדי), לאחר שתוכנן והשלמת משימות ישמור על ההערכה העצמית שלך.
  לפי התצפיות שלי, הכי יעיל לתכנן את הבוקר, אם אפשר, לחלק משימות לדחופות וכאלה שיכולות לחכות, למשימות גדולות וקטנות. ושמרו את הרשימה לנגד עיניכם במקום העבודה החדש שלכם.
 4. תחשוב קדימה על אוכל
  אני לא מדבר על ארוחות בוקר וערב, אבל בואו נהיה כנים: אי אפשר בלי חטיפים, הפסקות קפה, מסיבות תה וכמובן ארוחת צהריים. ודא שיש תה, קפה וחטיפים בריאים. אוכל הוא חלק מהחיים שלנו, והיעדרו עלול להרוס את כל מצב הרוח בעבודה.
  וארוחת הצהריים היא אבן היסוד עבור עובדי טלפון. בבית ההפסקה יכולה להימשך כשלוש שעות: קודם בישלו או חיכו למשלוח, אחר כך לעסו את הסדרה, ואחר כך כמובן מזגו תה – אל תשאירו את הפרק ללא השגחה. אם אין משימות דחופות, הספה קורצת לשכב, לקרוא, להרגיע ובאופן כללי להירגע. והדבר הכי לא צפוי: במהלך ארוחת הצהריים, משק הבית שוב שוכח שאתה עכשיו בעבודה.
 5. עקבו אחר המשטר
  מכיוון שאמצעי הסגר או בידוד עצמי הם זמניים, הגיוני לדבוק בלוח הזמנים הרגיל. רק לקום ולהתכונן לעבודה: לאכול ארוחת בוקר, להחליף פיג'מה, לקרוא כאילו אתה קורא על רכב, או לשוחח בחדרי צ'אט, אם זה מה שאתה עושה. יום העבודה שלך לא באמת משתנה הרבה מהעובדה שאתה לא במשרד כרגע, אז אין סיבה לוותר על השגרה הרגילה שלך. הם יעזרו לך לבצע את העבודה.
Tags :
Share This :