תשמרו פריטים שנמצאים בשימוש תכוף בהישג יד

בעת ארגון סביבת העבודה שלכם, חשוב להבין מהם החפצים בהם אתם הכי משתמשים במהלך יום העבודה שלכם ולשים אותם בהישג יד. על ידי כך תחסכו זמן בחיפוש אחרי אותם החפצים וכך תשמרו גם על ראש נקי ותישארו מפוקסים בעבודה.

  1. השתמשו בתוויות

זה אולי נשמע לכם מעט מוגזם, אך תתפלאו כמה תיוג של החפצים שלכם יכול לעזור לכם ולשפר את החוויה שאתם מקבלים מסביבת העבודה שלכם. לפעמים אנחנו יכולים לשרוף רבע שעה על חיפוש של משהו בין אם מדובר בניירת מסוימת ובין אם מדובר על קובץ במחשב, והקפדה על שימוש בתוויות פותר את הסוגיה הזאת.

  1. הכניסו זמן לניקיון וסידור סביבת העבודה בלוח הזמנים שלכם

שמירה על סביבת עבודה מסודרת דורשת תחזוק. כמובן שהחיים שלנו לא סובבים סביב עמדת העבודה שלנו, בעיקר אם אנחנו הורים לילדים ומנהלים משק בית, החיים יכולים לעיתים להרגיש כאוטיים, כך שלפעמים קשה למצוא את הזמן לסדר ולנקות את סביבת העבודה. כדי להבטיח סביבת עבודה נעימה ונקייה מומלץ לשבץ בלוח הזמנים שלנו זמן ייעודי לניקיון ולסידור שלה.

  1. לשלב צמחים

לבסוף, שילוב צמחים בסביבת העבודה שלכם יכול לעזור ליצור סביבה רגועה ופרודוקטיבית. צמחים יכולים לשפר את איכות האוויר, להפחית מתח ולהגביר את הפרודוקטיביות. תשקלו להוסיף צמח קטן לשולחן העבודה שלכם או לשלב צמח גדול יותר בעיצוב סביבת העבודה שלכם.

לסיכום, ארגון סביבת העבודה בבית יכולה אולי להיות משימה לא פשוטה, אך היא חיונית ליצירת סביבה רגועה ופרודוקטיבית שיהיה לכם נעים לעבוד בה. על ידי שמירה על העקרונות שעברנו עליהם במאמר אתם יכולים להפוך את סביבת העבודה הכאוטית שלכם לנווה מדבר רגוע ומאורגן. זכרו ששמירה על סביבת עבודה מסודרת דורשת מאמץ מתמשך, אבל היתרונות שווים את זה.

עבודה מהבית – היא דבר בשביל כל אחד -מאמר 19
מהכותרת מובן שהעבודה מהבית כל אחד יכול לעבוד מהבית אין הגבלות בעבודה מהבית כי, היא עבודה שמתאימה לכל אחד כלומר , כל אחד צעיר ,מבוגר ,דתי , סטודנט יכול למצוא מקום מתאים לו בעבודה מהבית , כלומר , אפשר למצוא משרה ולעבוד. הרבה אנשים סוברים כי העבודה מהבית היא רק בתחום השיווק זה לא נכון יש הרבה משרות ותחומים שאפר לעבוד בהם מהבית בלי צורך לצאת מבית לתקוע בפקקים ולבלות זמן רב בנסיעה או ברכב או בתחבורה ציבורית .בנוסף ,יש מגוון רחב בשוק העבודה מהבית שתוכלו לחפש ולמצוא ולעבוד מהבית .מעבר לכך ,שתעבוד מהבית תוכל להבטיח לעצמך עבודה שאפר לעבוד בה גם קרה משבר מסוים זה יפגע בך מבחינה כלכלית .
זאת ועוד , העבודה מהבית אפשר לעבוד בכל תחום שקשור לגרפיקה ועיצוב למשל ,עיצוב לוגואים לעסקים וגם אפשר לעבוד מהבית בבניית אתרים אין מוגבלות בעבודה מהבית . יתר על כן, אם אתם אוהבים את הנושא של הצילום אז יש את האפשרות לעבוד מהבית בצילום. אם אתם פוחדים שלא תמצאו משהו שאתם אוהבים לעבוד בו מהבית זה לא נכון זה, כמו שהוגדרנו בכותרת זה לא סתם מוגדר שהוא דבר בשביל כל אחד כי, תמיד אפשר לחפש ולמצוא משהו מעניין בשבילכם. כמו כן, אם יש לכם רעיון לפתוח עסק תוכלו לפתוח עסק עצמאי מהבית . וכן, אפשר גם למי שיש לו תעודה למזכירה רפואית יוכל לעבוד כמתאם פגישות למרפאת שיניים העבודה הזאתי מהבית גם זה אפשר למצוא בתחום הרחב של העבודה מהבית . בעידן הטכנולוגי שאנחנו עכשיו חיים בו הכל אפשרי כלומר, הרבה חברות מתחיילות לעשות בנית תשתית שתוכל לתאם ולאפשר, לעובדים שלה לעבוד בצורה נוחה יותר ושקטה יותר ובאותו זמן להגדיל את כמות העובדים כך התפוקה בחברה תגדל. מעבר לכך, אפשר לעבוד במשהו יותר קל במשרה של סוקר/ת טלפוני לעבודה מהבית מי שאוהב לדבר בטלפון שלו הרבה ויש לו סבלנות לדבר עם אנשים אז ,הייני יש לכם אופציה לבלות זמן בשיחה על משהו יעיל ומקבלים ממנו כסף כמובן מי שאוהב לעזור לאנשים ויש לו שבלנות יוכל גם לעבוד כנציג שירות לקוחות מהבית פחות לחץ מעבודה במוקד עצמו ומרגיש שאתה עובד בהתלהבות ונותן פריון טוב למוקד שלך כי אתה כבר לא באווירה שיש בה לחץ ומתח בבית יותר רגוע ויותר ריכוז בנוסף זה לא רק נציג שירות טלפוני יש אפשרות לעבוד כנצי בצ'אט ולעזור ללקוחות באמצעות מענה בצ'אט. עבודה מהבית כלי עזר ונגיש לכולם למה קראתי לזה כלי עזר כי, זה יעזור לכם להספיק לשלם על דברים שאתם לא יכולים לקנות בשכר שאתם מקבלים כעת ממקום העבודה כי, אתם צריכים לשלם גם ,על הנסיעה ברכב אן בתחבורה ציבורית וגם ,הרכב זה אחזקה בגלל, שצריך לתקן הרכב כי, זה רכב כמו האדם שיכול להיות, חולה וגם הרכב תהיה חולה כמו בן אדם .

אלוהים ברא את האדם לשיקום כדור הארץ הזה, ובנייה מחדש יכולה להיות רק על ידי מאמץ, כי האדם מצווה להתאמץ ואז לסמוך, שכן אלוהים, שייעד את ההפרשה לכל אדם, לא ביקש ממנו לסמוך ולשבת כמתפלל , מתפלל, מתרחק מהעולם, מחכה לפרנסתו, אבל הוא ציווה אותו לקום כדי לאסוף הפרשה זו ולזכות אותה בדרכי חלל וזוהי רק עבודה. העבודה היא הבסיס להתקדמות. החשיבות של העבודה היא שהיא הבסיס להתקדמות, הרנסנס והתפתחות של חברות. היא גם עוזרת לאדם למלא את צרכיו של מזון, שתייה, לבוש ודיור. והאדם הוא מתוגמל על השתדלות ועבודה; כי בעבודתו השיג את אחת ממטרות הבריאה, שהיא שיקום כדור הארץ. הוא גם הגן על עצמו ועל משפחתו מפני נקיטת דרכי השתכרות בלתי חוקיות, באמצעות עבודה והשתכרות כדין הופך אדם ליצרן לחברה, שאין לו תלות בו, ותורם לשגשוגה והתקדמותה.
בנוסף לאמור לעיל, לעבודה יש ​​ערך רב בכל החברות והמדינות, כי באמצעותה מדינות משגשגות, שיעורי הפשיעה יורדים, העוני יורד, אנשים חיים בפרנסה ובפרנסה בשפע, וכמה תופעות חברתיות שליליות נעלמות, כמו: קבצנות ו גניבה, ואנשים חיים בביטחון לעצמם ולכספם ללא חשש לשוד או להרוג. שליטה בעבודה היא הכרח שליטה בעבודה היא התנהגות אתית המעצימה את ערכי היושר באדם.
ביצוע עבודה באיכות מעולה עם השלמת שעות עבודה בנוסף להתנהלות טובה עם אנשים או לקוחות, למשל עובד במחלקה צריך לסיים את עבודתו במהירות מבלי לעכב את רואי החשבון או להפריע לאינטרסים שלהם. בנוסף למורה, שעליו לשפר את ההוראה והטיפול בתלמידיו, הרופא מטפל בחולים ומעניק להם טיפול מתאים, ועל נושא התפקיד, כגון שר או סגן, לתעדף את האינטרסים של המוסד. להתקבץ על שלו, ולמלא את אחריותו עד תום, כדי שהשחיתות לא תתפשט במדינה והמוסדות בהם הוא עובד יתמוטטו, בה הוא בודק את עובדיו ומוודא שהם ממלאים את תפקידם. גם היוצר חייב לשלוט במלאכתו; כגון הנגר, הנפח והחייט, בנוסף לעובדי בית חרושת, פועלי בניין ועוד. השליטה היא בסיס העבודה, ואיתה יזכה אדם. אסור, ולכן תאבד הברכה ממנו. כסף וילדיו, והוא עלול לקבל עונש מאלוהים, ולאבד את המוניטין שלו,
העבודה תורמת לאושר האדם; כי באמצעותה הוא מרגיש את ערכו ואת יכולתו להיות יצרני, ומתפרנס בידו ובעייפותו, בהיותו שכור בשכר העבודה היא פולחן ומנוע הצלחת הפרט והחברה, ו. היא דורשת נימוסים טובים, כנות , שכן היא המראה של המוסר של הפרט.
זה אחד מסודות אהבת החיים. כי זה גורם לאדם להרגיש את ערכו, וזה גם אחד מסודות התקווה שמניעים את האדם להתרומם בכל יום להשיג את מה שהוא רוצה.אדם ללא עבודה הוא כמו אדם אבוד שלא יודע מה לעשות בו. חייו, אז הוא מרגיש שהוא רק אדם תלותי התלוי באחרים. עבודה היא מנוע ההצלחה ליחידים ולעמים, עבודה היא לא רק אופציה לאדם, אלא הכרח להשגת התפתחות וצמיחה. לכן העבודה היא מנוע ההצלחה ליחידים ולעמים, האדם העובד חזק יותר בכל דבר. כי יש לו עבודה שמגינה עליו מלשאול אנשים, פותחת לו דלתות פרנסה, עוזרת לו בדרישות החיים ועוזרת לו לצמוח, להתפתח ולהתקדם. כמו כן, העבודה היא אחת הסיבות החשובות ביותר להתקדמות העמים כך שיהיו תמיד בחזית, ועם ללא עבודה הוא אומה ישנונית וחסרת ישע, שאינה יכולה להדביק את הפער, אך תישאר לאורך כל חייו אומה התלויה בה. אחרים בכל דבר, ולפיכך ענינו אינו בידיה, והיא אינה יכולה לשלוט במדיניותה או בכלכלתה, ולא תהיה לה כל משקל או השפעה בעתיד, אלא תישאר במעגל צר שאינו מאפשר לה להתפתח בכלל, וזה לא אמור להיות המקרה.

עבודה מהבית- הורים עובדים- מאמר 4
טלי ואילן, זוג נשוי והורים לשני ילדים, בשנות השלושים המוקדמות לחייהם, ממרכז הארץ מנהלים סדר יום עמוס. הם מגדלים את בתם תמר בת ה-4, ובנם אלון בן השנתיים. אילן עובד במשרד כשכיר. המשרד ממוקם כחצי שעת נסיעה מביתו. הוא מגיע ב8:30 כל בוקר למקום העבודה ויוצא ב17:00. לשם כך הוא מתעורר מוקדם מאוד, מתארגן ועוזר לארגן את תמר ואלון ילדיו אותם הוא לוקח בבוקר למסגרותיהם (תמר לגן ואלון למעון) שנמצאים במרחק של כעשר דקות נסיעה אחד מהשני. יום עבודתו של אילן עמוס מאוד, למעט הפסקת צהרים של כחצי שעה ויציאות מעטות לנוחות אין לו זמן לנשום. הוא מגיע הביתה בדיוק בזמן לארוחת ערב עם ילדיו ועזרה במקלחות ושאר ארגונים לשינה. הוא גם יקרא להם סיפור לפני השינה בכל יום זוגי ובמקביל יילחם עם העייפות העופפת אותו לאחר סדר יומו העמוס ולא פעם הוא יירדם לצד ילדיו בזמן הרדמתם.
טלי היא סטודנטית למשפטים תואר שני, במקביל היא נושאת בעול נטל פרנסת הבית והיא עובדת בחצי משרה בתחום המענה האנושי. גם טלי, כמו אילן בעלה, מתעוררת מוקדם מאוד בבוקר, מתארגנת, מכינה קפה חזק מספיק לאחר לימודיה שנכנסות לעיתים קרובות לשעות הקטנות של הלילה ומשאירות לה זמן מועט לישון. היא מארגנת את תמר ואלון ילדיה, מכינה להם ארוחת בוקר מפנקת ועוד ארוחה טעימה לקחת לגנים ומיד שולחת אותם עם אילן. מיד לאחר מכן היא נוסעת למקום עבודתה, גם כן, כמו אילן, כחצי שעה נסיעה. היא עובדת במשרת אם בשכר מינימום בין השעות תשע בבוקר ועד השעה שלוש אחר הצהריים. ומיד יוצאת לכיוון המסגרות של הילדים כדי לאסוף אותם. בבית היא תיקח אותם לשחק קצת בחוץ, תכין ארוחת ערב ותחכה שאילן ישוב מעבודתו. ברגע שהיא תוכל, היא תלך לעסוק בלימודי התואר המפרכים. וכך תהיה השגרה היומית והשוחקת, יום אחר יום.
"ילדים זה שמחה" היא צד אחד של המתרס. להיות הורה היא אחריות אותה אנו כהורים חייבים כלפי צאצאנו. לא פשוט בכלל לנהל סדר יום שכולל גם הורות במשרה מלאה וגם קריירה. לפעמים הילדים חולים ואנו נאלצים "לשבור שגרה" ולשהות איתם בבית, ישנם תאריכים קבועים בהם הילדים בחופש. כל זה גובה מחיר לא פשוט, בעיקר להורים צעירים שנלחמים, בגבורה יש לציין, לתת כמה שרק ניתן לילד אך מחויבים, כחלק מהחבילה, לתת הרבה מאוד מזמנם לשם כך. כמה זמן (ולעיתים כסף) ניתן לחסוך אם ניתן למצוא עבודה מהבית. כיום, בעידן שאחרי הסגרים של הקורונה, עבודה מהבית זמינה הרבה יותר בלא מעט אפשרויות מגוונות ובתחומים רבים.
בואו ננסה לחשוב מה ירגיש ילד שרואה בכל יום מחדש איך הוריו נלחמים בשעון וכל מה שמעניין אותם בבוקר הוא להוציא את הילדים כמה שיותר מהר כי צריך להגיע בזמן. איך אנו מצפים לעצב את ילדנו לסבלנות, הכלה ורגש כששגרת יומם מהרגע הראשון נתון ללחץ לא הגיוני כלפי מחויבויות לעולם שבחוץ.
עבודה מהבית מייצרת כיום סביבת עבודה נוחה ומרעננת. לעבוד מהבית, המקום המוגן והנעים שלנו, הוא לבד פקטור שישפר לנו את המצב רוח. חיסכון בנסיעות ופקקים יתנו לנו זמן עם הילדים, לדבר איתם (נתון שלוקה בחסר בתרבות העולם המערבי כיום). עבודה בסביבה נוחה תאפשר לנו להירגע, לסיים את היום בידיעה שעבדנו, עשינו והכל ברוגע מה שיאפשר לנו כהורים לתת את היחס המתאים לילדים ולא רק להריץ את השעון עד לסוף היום באותם עצבים איתם קמנו בבוקר. האם לא היינו נותנים הרבה לשם כך?

העבודה מהבית כלכך עשירה וכלכך מגוונת, כך שאתם יכולים למצוא לעצמכם את מה שיעשה לכם הכי טוב, תוכלו לפתח את החזקות שלכם ולהפוך אותם לעשיה ליצירה ולנתינה ,ולהרוויח הרבה יותר ממה שהרווחתם עד עכשיו!

הרבה פעמים נדמה לנו שכבר אין לנו כח, שכבר אין לנו יכולות, וייאוש תוקף אותנו בכל הגוף, ומן קול לוחש לנו באוזן, שאין לנו תקווה ושאנחנו כבר לא מסוגלים לעשות כלום!

אבל נסתכל לאורך ההיסטוריה נקבל קצת פרופורציות ונלמד להעריך את האפשרויות הנפלאות שיש לנו, ממש כאן מעבר לדלת, בעבר אנשים כדי לפרנס את המשפחה היו יוצאים מהבית לחודשים שלמים, ובמקרים רבים היו מגיעים הביתה פעמים מעטות מאוד בשנה, היו ישנים בבתי כנסת, מחפשים אצל מי להתארח ונודדים מעיר לעיר כדי להמתין לפרנסה לעסקה שחיכו לה.

כששאלתי את דני נכד לסבא יוצא תימן איך התפרנס סבא בתימן הוא סיפר לי כך: אומנם סבא שלי היה אדם עשיר מאוד, אבל כל חייו נדד מעיר לעיר כדי לעשות עסקים, אבא שלי מספר שכשאבא היה מגיע הביתה זו הייתה ממש חגיגה מיוחדת במינה, מפני שזה קרה כלכך מעט פעמים בשנה, סבא היה מתייסר מגעגועיי לבני בייתו, וכל פעם שחזר הביתה היה נצבט לו הלב כמה הילדים גדלים והוא לא נמצא שם בשבילם, מה גם שהנסיעות היו אז מאוד קשות מורכבות ומתישות.

נוסף לדני כדי לקבל הבנה את השינוי ההיסטורי שאלתי את מרים, שאביה היה גם הוא רוב ימיו מחוץ לבית וככה היא מספרת: אבא שלי התפרנס כתור בדרן בחתונות, הוא היה נוסע מעיר לעיר וישן יומיים לפני החתונה ויומיים אחרי באותו עיר, נוסף לעבודת הבידור עצמה אבא היה צריך לשווק את עצמו, והיה מגיע למקומות ציבורים נותן כמה בדיחות בהתנדבות כדי שייקחו אותו וירצו את שרותיו, אבא היה מגיע הביתה אחת לחודשיים, ואני זוכרת כמה פחד זה נטע לי בלב לגדול בלי נוכחות של אבא בבית, אבא בשביל הילדים, הוא חוסן ביטחון והגנה, ולנו כמעט ולא היה את זה.

אבא מאוד הצטער על כך ומאוד היה רוצה להיות נוכח בחיינו אבל אילוציי הפרנסה שאם כל המאמץ שלו גם ככה הייתה בדוחק חייבו אותו לנדוד ממקום למקום. עבודה מהבית

Tags :
Share This :