תקופת החגים מהבית

אנחנו כיום נמצאים בתקופת החגים זאת תקופה מאד מאתגרת ועמוסה מכל הבחינות גם מבחינת העבודה יום אחד עובדים וכבר מחר יש חג כל הזמן צריך לסדר את ימי העבודה עם החג יש המון חופש וצריך להספיק את מה שנדרש מאתנו בעבודה לעשות חייבים לשלב זאת וזה קשה גם מבחינת החגים עצמם עכשיו במיוחד כשזה חגי תשרי שזה יוצא כמעט חודש שלם שכולו חגים מראש השנה ועד שמחת תורה ( החג שחותם את חול המועד סוכות דהיינו בסוף חול המועד מגיע שמחת תורה ואז יש גם איסרו חג) גם מבחינת סידורי הילדים אולי חלק מאתנו עובדים גם בתוך תקופת החגים וזה לא מפריע להם ברמה האישית או האמונית אבל יש אנשים ורובם הם כי רב האנשים הם הורים לילדים ברוך השם וגם אם הם רוצים ויכולים באופן טכני לעבוד מכל סיבה שהיא אמונית או לא אמונית עדיין הם צריכים בכמעט חודש הזה ליתר דיוק שלושה שבועות לסדר היכן הילדים יהיו ולפעמים אותו אדם שרוצה ממש לעבוד גם השביל לקבל משכורת יפה כדי לשלם את המשכנתא או כדי להספיק את מה שדרשו ממנו בעבודה עדיין הוא לא יכול לעבוד בגלל הילדים בקיצר כמו שהבנתם תקופת החגים היא אולי מאד כיפית יש הרבה שמחה ומפגשים משפחתיים וטיולים וצחוקים אבל זה גם מאד קשה מהרבה בחינות.
כאשר אנו עובדים מהבית יכול להיות שדווקא הדברים מאד שונים לעומת מי שעובד במקום העבודה בלבד. כאשר אנו עובדים בבית אנחנו לא מוגבלים לזמן מסוים מתי לעשות את המוטל עלינו אפילו אם אנחנו ממש שכירים ולא פרילנסרים ככה גם אם צריך לשמור על הילדים בזמן מסוים אפשר לדחות את העבודה לזמן שאנו לא צריכים לשמור עליהם ומישהו אחר שומר עליהם אם זה בן או בת הזוג שלנו או ההורים שלנו וככה נוכל לשבת ולעבוד גם אם זה יהיה פחות זמן מאשר סתם ימים שבשגרה בכל זאת זה עדיף מכלום לעומת אדם שעובד רק במקום העבודה שאז רק אם הוא מגיע למקום העבודה אז הוא יקבל כסף במקרה כזה שהוא צריך לשמור על הילדים אז זה הזמן היחיד ועל זה אמרו חכמינו זכרונם לברכה עבר זמנו בטל קרבנו. העבודה מהבית מעניקה לנו הרבה יותר גמישות בזמן העבודה וכך אנו מנהלים את עצמינו כיצד לעבוד וכמה לעבוד ככה בזכות העבודה מהבית אפשר להיות בזמן איכות עם המשפחה בזמן החגים וגם לשלב עם זה עבודה שתכסה את המשכנתא שלנו.
אלא שצריך לדעת שזה לא כזה פשוט כמו שזה נשמע כי גם אם אנחנו רוצים לעבוד אפילו שזה מהבית זה לא פשוט כי כאשר אנחנו נכנסים לתקופת החגים אז כל הבית על גלגלים הכל בלאגן ואין סדר מארגנים את הבית מחג לחג מראש השנה לכיפור ומכיפור לסוכות ומסוכות לשמחת תורה יש המון קניות המון בישולים וניקיונות (לא משנה אם אתה גבר או שאת אשה כולם נמצאים בקטסטרופה הזאת) ולכן צריך לדעת שכאשר אנחנו עובדים מהבית צריך תמיד לקחת בחשבון שכל פעם בדעה יבקשו מאיתנו אנשי המשפחה לזוז ולעזור או אפילו לעבור לחדר השני כי שוטפים אז צריך בתקופה הזו להיות זהירים נינוחים ולהבין שגם אם אני עובד כיום כי אני עובד מהבית אבל זאת לא השגרה וצריך להתנהל בה אחרת.
ולדעתי הדבר החשוב מכל שעד שמגיעים החגים האלו שהם פעם בשנה צריך לנצל אותם ככל האפשר עם המשפחה שהרי זה הזמן היחיד שלנו איתם כי בגרה אנחנו עובדים מהבית…

במאמרי אציג כמה אפשרויות לעבודה דרך האינטרנט שבאמצעותה אפשר לעבוד מכל מקום, לפני תחילת העבודה יש לחשוב עם עצמינו אם זה מתאים לנו בכלל, אם יש לנו פנאי לזה. ישנם כמה דרכים פופולאריות לעבוד בעבודה מהבית: שאחת מהם היא כתיבת מאמרים, כתיבת פוסטים, כתיבת תוכן, הקלדת נתונים – להם יש ביקוש אדיר מחברות פרסום, חברות דיגיטל שצריכות טקסטים ותוכן כתוב לצורך פרסום אורגני, מה שאומר שכל אחד שיש לו קצת כישרון, יכולת ומוטיבציה לעבודה – יכול לעשות מחקר, לבחור נושאים ולעשות עליהם מאמרים אז הוא יכול להתפרסם יפה כל מה שצריך זה רק מחשב וחיבור לאינטרנט. אפשר לעבוד כפרילנסרים גם. אפשר להגיע להכנסות גבוהות מכתיבת מאמרים, קידום אתרים, כל שירות דיגיטלי שמאפשר עבודה מרחוק כל מה שצריך זה חיבור למחשב ואינטרנט – היתרון בעבודה מהבית (בחלק מן המקרים) שאין צורך בניסיון קודם. קידום לאינטרנט יכול להיות פרסום אורגני, שיווק אינטרנטי. מעבר לכתיבה צריך ידע מקצועי וניסיון. אם עובדים מחוץ לארץ אז צריכה להיות התאמה של השעות כך שיהיה אפשרי להיות אונליין ויש צורך כמובן במספיק מוטיבציה לעבודה וכך אפשר להגיע לסכומים יפים באמצעות עבודה מהבית. אפשר גם להעסיק אנשים (להאציל סמכויות) ולהפוך את העבודה האינטרנטית להכנסה פאסיבית. אפשר לעבוד מהבית באמצעות קידום אתרים אך יש לשים לב שבניית אתרים דורשת ידע טכני ולכן יש צורך ללמוד את זה ולהתנסות, כמו כן, יש צורך בטביעת עין טובה, ישנם אתרים ללימוד בניית אתרים וקידום אתרים גם דרך אונליין כך שאפשר לעשות מזה הרבה כסף. כדי לעבוד מעבודה מהבית בתחום של שיווק יש צורך בידע שיווקי, ידע טכני, מה שיאפשר בעתיד להעסיק אנשים ולהפוך את העבודה מהבית להכנסה פאסיבית. יש דרך לעבודה מהבית באמצעות מסחר באמזון אך זהו עולם בפני עצמו שדורש התמקצעות בפני עצמו אך אם לומדים לעשות זאת בצורה יעילה נכונה וטובה אז אפשר בהחלט לומר שישנם אנשים שעושים מזה ממש קריירה ואפשר להפוך את זה להכנסה פאסיבית בעבודה מהבית.
לסיכום, ישנו מגוון של אפשרויות לעבודה מהבית, שיכולים בהחלט להוות הכנסה נוספת בהתאם להספק המשימות הניתנות ואפילו הכנסה פאסיבית וזאת מבלי לצאת מהבית.

צפייה לעבודה מהבית

Tags :
Share This :