שעות פעילות קבועות, כשעובדים מהמשרד אי אפשר לעבוד מתי שרוצים, פשוט בגלל שיש שעות

עבודה מדויקות וקבועות שכל עובד צריך לעמוד בהם, להגיע מאוחר לעבודה לרוב לא משתלמת במיוחד, לפעמים זה גם יגיע לקיצוץ בשכר או לפיטורין אחרי תקופה ארוכה, אז זהו, שבעבודה מהבית זה ממש לא ככה, הכל, אתה מחליט, אתה הבוס בבית שלך ואתה זה שמחליט וקובע מתי להתחיל לעבוד היום, מתי לסיים, וגם מתי לאפשר לעצמך הפסקת קפה או אפילו הפסקה לשעתיים, זה רק אתה תחליט, אתה יכול לעבוד מתי שבא לך, איך שבא לך, בחליפת שלושה חלקים או בפיג'מה מנומרת, זה כולה הכיף שלך, אז למה להישאר לעבוד במשרד כשאפשר לעשות את אותו הדבר מהבית ובצורה נוחה יותר ועם השעות שמתאימות לך ? זה תלוי רק בך אם אתה תמשיך לעבוד מהמשרד או שתעשה את הצעד הזה ל "עבודה מהבית".
למה כן כדאי לכם לעבוד מהבית ?

  1. הנסיעות כמו שאמרנו, הרכב שלכם יהיה בשימוש חדש מהיום, במקום לעבודה, הוא ישמש לקניות והבילויים או ליציאות עם חברים, לא תצטרכו לתדלק את רכבכם כל יומיים. פקקים ? נגמר הסיוטים, אין יותר שעות ארוכות של המתנה בכביש בזמן החזרה הביתה כשכל המשפחה כבר מחכה מהבוקר שתחזור כבר, לא, אתם לא עומדים בפקקים, אתם נמצאים בבית ונהנים מכל יום מחדש.
  2. לא צריך להתלבט כל יום מחדש איזה בגד להלביש היום, אתם לא צריכים להציג את עמדתכם הפוליטית לחברכם בעבודה ולהימנע מאי נעימות, פשוט וקל כשעובדים מהבית, נשארים אם הפיג'מה או מתלבשים איך שבא לכם ומתיישבים לעבוד, או שלא, נשארים במיטה עם המחשב לעבוד, תחליטו אתם איך אתם רוצים לנהל את היום יום שלכם, ככה או ככה.
  3. כשעובדים וגם נהנים במקביל זה הרבה יותר טוב מאשר לא, תחשבו לבד איך זה כשאתם עובדים ולא נהנים, איזה תוצאות יוצאות, אתם יודעים לבד, אז איך זה כשכן נהנים ? מאוד פשוט, כשנהנים, עובדים טוב יותר, כשעובדים טוב יותר, התוצאות נראים אחרת לצד הטוב, וכשהמעסיק מקבל תוצאות טובות יותר הוא מתייחס אליכם אחרת, אם זה בקידום או המשכורת.
    אז תחליטו ותצליחו,

עבודה מהבית- עובד השמה- מאמר 4
עבודה מרחוק היא סגנון עבודה המאפשר לך לעבוד מחוץ למשרד מסורתי, בין אם בבית, בחלל עבודה משותף, בבית קפה או במיקום אחר. בעוד עסקים הציעו עבודה מרחוק לחלק מהעובדים במשך שנים רבות, היא הפכה לפופולרית יותר ויותר ככל שרוחב הפס האינטרנט, ה-WiFi וטכנולוגיות אחרות התקדמו. כיום מקובל לראות עבודה מרחוק מוצעת במודעות דרושים כדי למשוך מועמדים איכותיים. זה לא רק פונה למי שרוצה סידור עבודה גמיש יותר, אלא זה גם אומר שהמועמדים לא צריכים לעבור דירה כדי לקבל עבודה.
עסקים יכולים גם לחסוך כסף על שטחי משרד וציוד כאשר העובדים עובדים מרחוק. כאשר עובדים מרוחקים נכנסים למשרד, הם יכולים לחלוק שטח שולחן זמני מכיוון שהם אינם זקוקים לשולחן משלהם.
אם אתה רוצה את הגמישות של עבודה מהבית, ישנן מספר הזדמנויות להשיג קריירה עם פוטנציאל השתכרות הגון. בעוד שחלק מעבודות העבודה מהבית דורשות מיומנויות טכניות או תארים מסוימים, אחרות דורשות מיומנויות אמנותיות כמו כתיבה או עיצוב. לא משנה מה החוזקות שלך, ישנן מספר אפשרויות לבחון כאשר מחפשים עבודה מרחוק חדשה.
יש הרבה סיבות לכך שעובדים נהנים מעבודה מהבית. בנוסף, גם מעסיקים יכולים ליהנות מהטבות דומות רבות. כאשר העובדים מרוצים יותר מתפקידם וממצב העבודה שלהם, חברות יכולות להיות רווחיות ופרודוקטיביות יותר. להלן מבט מעמיק יותר על היתרונות הרבים של עבודה מהבית עבור מעסיקים:
קיום עובדים שעובדים בכל הארץ – ואולי גם בעולם – יכול להיות מועיל למדי למעסיקים. הסיבה לכך היא שעל ידי העסקת אנשים מתחומים שונים, חברות יכולות לקבל נקודות מבט ודרכי חשיבה ייחודיות. מעסיקים עשויים גם להיות מסוגלים ללמוד יותר על שווקים שונים על ידי כך שעובדים עובדים במיקומים אלה.
פחות ימי מחלה-
כאשר עובדים עובדים מהבית, סביר להניח שהם ייחשפו לחיידקים שגורמים להם לחלות פחות. זה בגלל שהם לא מקיימים אינטראקציה עם עמיתים שמרגישים שהם צריכים לבוא לעבודה גם אם הם מרגישים ברע. זה יכול להוביל פחות ימי מחלה בקרב חברי הצוות, וזה דבר טוב לפרודוקטיביות. עובדים עשויים גם להיות מסוגלים לעבור הצטננות קלה ללא הסיכון לחלות את עמיתיהם לעבודה.
הכללות משופרת-
נסיעה לעבודה יכולה להיות מאתגרת עבור חלק מהעובדים. על ידי מתן אפשרות לאנשים לעבוד מהבית, מעסיקים יכולים לשפר את ההכללה. לצד התחשבנות באלה שיש להם מחסומי ניידות, עבודה מרחוק יכולה לפתוח הזדמנויות רבות יותר לבעלי רקעים תרבותיים, גיאוגרפיים וסוציו-אקונומיים שונים.
יותר קיימות-
עבודה מרחוק יכולה לעזור למעסיקים להפחית לא מעט את ההשפעה הסביבתית שלהם. על ידי צמצום בצריכת האנרגיה ובפליטות הגז, חברות מרוחקות יכולות להיות הרבה יותר בנות קיימא. העובדה שאנשים עובדים מהבית מבטיחה שהם משתמשים בפחות גז ונפט שיכולים להשפיע באופן משמעותי על הסביבה. כמו כן, עובדים עשויים להיות נוטים יותר להשתמש בכלים ובכוסות שלהם במקום להשתמש בכלים חד פעמיים במשרד.
עובדים נוחים-
הגדרה ארגונומית היא חלק חשוב מהיותך בריא ומאושר בעבודה. כאשר עובדים יכולים להתאים אישית את סביבת העבודה שלהם, הם עשויים להרגיש הרבה יותר בנוח לאורך כל יום העבודה. זה יכול לעזור למעסיקים לבנות כוח עבודה בריא יותר ואולי אפילו לחסוך להם כסף על ביטוח בריאות. כמו כן, עובדים שנוח להם יותר עשויים לקחת פחות ימי מחלה עקב בעיות צוואר וגב.
ימי עסקים ארוכים יותר-
קיום עובדים באזורי זמן שונים מאפשר לחברות להאריך את ימי העסקים שלהן. מכיוון שעובדים מתחילים ומסיימים את ימי העבודה שלהם בזמנים שונים, הדבר מקל על המעסיקים להבטיח שמישהו עובד ברוב שעות היום. זה יכול להיות מועיל למדי עבור דברים כמו תמיכת לקוחות ושירותים אחרים 24/7.

עבודה מהבית היא עבודה מקילה לכם את החיים עבודה נותנת לכם אחריות נותנת לכם להיות אחראים על עצמיכם , עבודה מהבית היא הדרך היחיד להצליח בחיים .
כל יום אתה קם בבוקר בלי כוח , קם בעייפות , אין לך כוח לעבוד כוח לקום על מנת להתארגן ולנסוע ישירות לעבודה .
בעבודה מהבית יש כמה שלבים , ברגע שאתה מחליט שכן אתה רוצה לעבוד מהבית אתה תבחר באיזה שלב את/ה רוצה לעבוד , איזה שלב יותר נוח לך .
מבחינת זמן , את/ה קובע שעות עבודה שלך מתי מתחיל ומתי מסיים , אתה קובע את ההפסקות שלך , קובע את השכר שלך .
בעצם אתה המנהל של עצמך , אתה הבוס של עצמך .
לפעמים אנחנו עובדים כל החודש ובסוף החודש לא מקבלים את השכר שאנחנו רוצים אותו לא מקבלים כסף שיספיק לי לכל החודש הבאה לא מקבל שכר שאני יכולה לקנות בגדים , יכולה ללמוד , יכולה ללכת לחו"ל , אבל כל זה אתה יכול לעשות אותו אם אתה חושב ומסכם שאתה רוצה להתחיל עבודה נוספת מהבית , למשל אני הייתי עובד ששה ימים בשבוע ובסוף החודש לא הייתי מקבלת הכסף שאני רוצה לא הייתי מערך את עצמי בכסף הזה , עד שאני החלטתי לעבוד מהבית להיות יותר עצמאית לקבוע את ההפסקה שלי לקבוע מתי לקום בבוקר מוקדם על מנת להתארגן ולנסוע לעבודה שרחוקה מבית שלי קמה לפני שעתיים מעבודה על מנת להכין את עצמי ולנסוע לעבודה עם פקקים עם כאבי ראש .
עבודה מהבית נותנת לכם להיות יותר מודרניים יותר עצמאים יותר חכמים נותנת לכם לדעת איך לחלק היום שלכם איך להיות עצמאים יותר איך לחסוך כסף .
בעבודה מהבית רוצה לדעת שאת/ה תהיה שכיר עצמאי את/ה מעריך את עצמך כל מה שבא לך את/ה יכול לעשות אותו כל מה שעלה לך במוח אתה יכול לקנות אותו .
באיזה שלב אתה תחשוב עבדתי עבודה נוספת מהבית לא ראיתי שיש הבדל לא ראיתי שזה עזר לי, לא תעצור רגע תמנין בסבלנות לסוף החודש ואתה תקבל שכר על עבודה שלך על העבודה שלו לקחה ממך הרבה כוח לא לקחה ממך הרבה זמן .
תכנסו לאתר האינטרנט שלנו תראו כמה אנחנו עובדים תראו כמה זמן לוקח לנו לעבודה ובזמן הזה כמה כסף מקבלים , כמה ידע מקבלים כמה חיוך מקבלים כמה יהיה לך לזמן ביום לעשות דברים חשובים שאת הרוצה לעשות אותם , להתאמן לראות ההורים שלך בעלי החיים שלך , בן/ת זוג שלך לשבת אתם תדברו ביחד על היום מה הלך לכם ביום הולכים למסעדה , למסיבה , הולכים לכל מקום אתם רוצה ללכת אליו , וגם יהיה לכם זמן בלילה לראות סרטון לעשות ארוחת ערב , כל זה בהחלטה שלכם כל זה במוח שלכם בכוח שלכם .
את/ה רוצה להרוויח כסף אתה חייב לעבוד אבל עבודה קלה ביותר מעבודה היום יומית שלך .

בסוף רוצה למסור לכם שאתם יכולים את חכמים אתם יש לכם רצון יש לכם אהבה יש לכם כוח יש לכם זמן לעבוד אבל אין לכם רגע להתנסות , תשבו על עצמכם תחליטו לשפר את החיים שלכם תחליטו לקנות רכב חדש , ללמוד באוניברסיטה בלי לשים לב איך אני יכול/ה לשלם את תשלום של הלימודים .
את/ה יכול/ה לעוד מהבית .

את המושג "עבודה מהבית" אני מניחה שרובינו מכירים. אבל מהי בעצם עבודה מהבית?
עבודה מהבית היא עבודה שאותה אנשים יכולים לבצע מהיכן שהם רוצים. שלא כמו עבודה שגרתית, את "העבודה מהבית" לא חייבים לבצע ישירות מהמשרד. בעבודה ביתית כל אחד יכול לבחור היכן הוא רוצה לעבוד, כמה ומתי.
בעבודה ביתית אדם יכול לבחור להתחיל את יום עבודתו ב12:00 בצהריים, מחדרו הקט, כשהוא לבוש בפיג'מה רכה ומלטפת, ואדם אחר יכול לבחור להתחיל את יום עבודתו ב10:00 בבוקר, הישר מבית קפה קטן וציורי שהוא מחבב.
לרבים וודאי קשה לתפוס את האלטרנטיבה החדשה הזו שנקראת "עבודה מהבית". הרי, כולנו רגילים לקום בבוקר ולהגיע יום יום, כל אחד למשרדו, בשעה יחסית קבועה.
אז למה בעצם האופציה הזו קיימת? האופציה הזו היא אופציה שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות וזאת בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית בחיינו. פעם בקושי היו מחשבים, וכיום יש כבר מחשב ואינטרנט כמעט בכל בית. וכמובן שגם הקורונה הובילה לתהליכ העבודה הללו, משום שכולם הסתגרו זמן רב בבתים והיו צריכים להתפרנס.
אז למה אנשים מעדיפים עבודה מהבית על פני עבודה משרדית "רגילה"? הרי יקומו אנשים ויגידו שכאן, בעבודה ביתית, ההכנסה היא לא בטוחה ולא קבועה. שבוע שהעובד לא מרגיש טוב ולא עובד בכלל, והנה, הוא הפסיד רבע מהשכר החודשי שלו.
אבל, בנוסף לחסרונות, שכמובן קיימים, יש גם המון יתרונות.
בין היתרונות הבולטים ניתן למנות את היתרונות הבאים:
ראשית, העבודה מהבית היא גמישה ומותאמת אישית לכל אדם. כפי שכתבתי למעלה, כל אדם יכול להחליט מתי הוא רוצה לעבוד, מאיפה הוא רוצה לעבוד, למה, כמה ואיך. האופציה הזאת נוחה להרבה אנשים משום שבאופן הזה הם בונים לעצמם סדר יום שמתאים להם, וכתוצאה מכך הם גם מתפקדים בצורה הטובה ביותר ומצליחים לבצע את העבודה על הצד הטוב יותר. המסקנה היא שעבודה מהבית מניבה בעבור רבים תוצרים מוצלחים.
עוד יתרון נחמד שיש לעבודה מהבית הוא העובדה שבעבודה כזו אפשר להרוויח סכומי כסף גדולים, בהתאם לרצון ולנמרצות של העובד. הרי ניתן להניח שבעבודה משרדית סטנדרטית היו נותנים לעובד כמות מסויימת של משימות אותן עליו לבצע, והוא היה מקבל משכורת קבועה בסוף החודש. בעבודה מהבית יש יתרון ברור- ככל שתעבוד יותר, תרוויח יותר. אדם פעלתן, שמעוניין לעבוד הרבה, יכול לעבוד הרבה מהבית וכתוצאה מכך להרוויח סכום כסף יפה, ואפילו גדול יותר ממה שהרוויח בחודש שלפני כן.

Tags :
Share This :