שנת 2020 עבודה מהבית

שנת 2020 הביאה לנו לא רק את הזוכה הבלעדית לאירווויזיון אלא גם את קוביד 19,

שזה בעצם תקופת הקורונה,

אנשים רבים איבדו את עבודתם, עברו לחל"ת, צימצמו משרות, הקטינו רווחים וכול המשק נפל מסגר לסגר ניהיה יותר קשה לסגור את החודש,

אנשים החליפו מקצוע, כדי לפרנס את המשפחה ובינם הגדולת הכותרת "עבודות מהבית".

הרבה אנשים התחילו לאבד את גבול השפיות, עם חוסר וודאות מה יקרה אחרי המגפה,

חוסר עבודה, בידודים של כול חברי המשפחה תחת קורת גג אחת הביאה איתה כמו כן לנפילות בדרך של ההורים והילדים.

הסבים והסבתות בכלל מרגישים מבודדים, ושאף אחד לא רוצה אותם ובישביל זה מלא צעירים התחילו להתנדב ולעבוד בעזרה לקשישים, ארגוני לתת, למידה על מחשב ועל סלולרי כך שיוכלו לתקשר עם המשפחה.

למרות כול הבעיות שנוצרו מתקופה כה קשה, זה רק מביא את העולם שלנו לנקודת מחשבה שצריך לשנות ולהחליף את ההתנהלות שלנו בכול מיני ספקטורים, כגון, העבודה שלנו, ההיגיינה שלנו, המרחב האישי, תזונה, התחברות למשפחה הגרעינית יותר, וכו'

בפן, הפרנסה, עלה על הפרק נושא המאה, שלדעתי ורוב הסביבה שלי מאוד מרוצים, זה עבודות מהבית. למה? אני יענה, האדם הוא בעל עסק של עצמו, ניהיה לו אחריות כלפי העבודה שהוא אמור להגיש, ולהראות לממונים עליו, אנחנו יותר נרצה להוכיח את עצמינו, כי פתאום יבוא תחרות בין כול האנשים המובטלים וכול אחד ירצה להיות יותר טוב מהאחר.

אנו קובעים מתחילת הבוקר עד הלילה מה הלו"ז שלנו, ומתחשבים בעובדה שיש צרכים למשפחתינו, חיותינו, קניות לבית, חולי פתאומי, חוסר מדבק לרבים במשרד, חנות או מכולת.

בנוסף, עבודות מהבית תביא חופשיות להתנייד ממקום למקום, ותביא איתה השראה לסגירת פרוייקט, רעיונות חדשים, לייף-סטייל שרק ראיתם בטלנובלות ואצל בלוגרים אינסטגרמים חזקים. בקיצור לעבודה.

קוביד 19 ועבודות מהבית

שנת 2020 הביא לנו לא רק קוביד 19, אלה גם תקופת קורונה שהיא כבר בעיצומה, והיא פתחה שלל אופציות לעבודות מהבית.

מלא אנשים שינו את מכלול חייהם ב180 מעלות פתאום התחילו לעבוד בעבודה שחורה , אם לא בכלל נשארו בגדר המובטלים או בחל"ת, דמי אבטלה קבועים מהמדינה.

קורונה אם כמה שהיא הביאה לנו חוסר שקט,

דממה ופאניקה היא הביאה לנו לצאת מהירידה שניזרקנו אלינו במהלך השנים.  למבוך סתום שלא יוצאים ממנו אותה העבודה הפיזית או הנפשית, אותו הסטרס ואותם המשכורות שכול הזמן לא משתנות נשארות או המינימום.

היקום שלח לנו מתנה, וזה אופציה לכלל ישראל בלי הבדל דת, גזע, מין למצוא עבודה. למה? חוסך לכם זמן יקר בבוקר,  עצבים, פקקים, המצב רוח של האנשים במשרד  באוטובוס,

אם זה, חולי של אחד מבני משפחתיכם חס וחלילה, העבודות מהבית זה פיתרון למי שלא רוצה לפספס ימי עבודה משמע כסף משמע משכורת

ולא רוצה להדביק אנשים אחרים בדרך – זה הפתרון!

בנוסף אתם קובעים את הלוז שלכם בידיעה שאתם חייבים להיות ממושמעים  עם הזמן שלכם ולא לתת ל גרעות להפריע בדרך.

הבונוס מכול הסיפור הזה שאתם קובעים את המשכורת ולאיפה אתם רוצים להגיע וברגע שנפתחתם לעולם רחב של האינטרנט ועבודות מהבית, השמים זה הגבול, זאת רק ההתחלה , ההפתעה היא בדרך , רק חכו!

וואי כמעט שחכתי, אל תשכחו מיופי של הטבע וזמן מושלם לבקר בשדות כשחורף וכולם בסגר, ההשארה שבאה עימה עוצר נשימה,

בגלל זה תאהבו לצאת לחיק היערות והשדות  והיבולים חקלאיים ולעבוד משם, 

אל תשכחו את ערכת 2021 "עבודה אלחוטית" ; מחשב,אינטרנט, אלכוג'ל, מסכה כמובן, ואל תשכחו מים עם פירות וירקות שטופים וקצוצים דק בשביל להזין את המוח היקר שלנו, אם אוהבים לעבוד מהבית צריך גם לתגמל את הגוף כראוי.

לעבוד מהבית זה קל יותר מכפי שזה נשמע 😉

כולנו נמצאים בתקופה עוצמתית של שינויים וחוסר וודאות, כדאי שנתחיל להיכנס לראש של כל מה שקורה כאן כדי שנהיה מתואמים ונצליח לעבור את זה בהצלחה, באומץ ובחכמה.

ביחד אנחנו יכולים להבין איך לעזור אחד לשני להצליח כולנו ביחד, למצוא עבודות מהבית שאנחנו לא רק נתאפס על החשבונות שלנו, נחסוך כסף לילדים או לטיול; אלא גם נעשה דברים שאנחנו רוצים באמת לעשות ואוהבים ונהנים מהם.

עבודות מהבית עוזרת לנו גם בכך שנצליח לעשות כמה דברים בו זמנית ונחסוך זמן. את הזמן היקר שלנו שבסופו של דבר הוא אשליה אבל אם נשתמש בו בחכמה ובאהבה אז נרגיש מיצוי ומימוש של כל החלומות שלנו.

תקופת הקורונה מערערת אותנו ומרעידה לנו את האדמה שמתחת לרגליים אבל בואו נלמד לקפוץ, לרחף, לעוף; בגלל ובזכות התופעה אנחנו מגלים על עצמנו המון דברים חדשים..

כמה אנחנו חזקים, אמיצים, יכולים, מסוגלים ורוצים.

אי אפשר לדעת מתי זה יגמר, מתי נחזור לשגרה ואם בכלל. אנחנו לא יכולים לשלוט תמיד בשינויים שקורים לנו בחיים אבל אנחנו יכולים לשלוט ולהחליט איך אנחנו מתמודדים איתם.

ביחד אנחנו יכולים להעלות אחד את השניה למעלה, להרים, לעזור, לתמוך במי שצריך גם אם זה לא פנים מול פנים כרגע, גם אנחנו צריכים משפטים ופודקסטים שיעוררו בנו השראה וידחפו אותנו קצת כדי לקבל מוטיבציה ולהצליח בכל תחום שנרצה בחיים.

עבודות מהבית היא אחת מהדרכים שבזכותה נוכל לעזור להשיג ולהיות בשפע כלכלי, להיות רגועים לפחות מהבחינה הזו, בקלות כל אחד מאיתנו נכנס לאינטרנט ומשיג ביטחון כלכלי ומרשה לעצמו להרגיש ראוי לשפע, שמגיע לו כמו כל אחד אחר שפע כלכלי.

Tags :
Share This :