שני ההיבטים האלה מאוד חיוניים למצב הרפואי שלנו ויש לקחת אותם ברצינות ולחשוב על פתרונות

יצירתיים כדי למנוע כמה שיותר קושי.
נכון כמעט בכל עבודה יש סיכון רפואי כזה או אחר אבל מהבית שאנחנו לבד אין מי שיעיר לך שאתה יושב בצורה לא נכונה או יזכיר לך לקחת הפסקה. לכן כדאי מאוד לרשום בלוז או לפחות לסגור עם עצמך שעות עבודה מסודרות תוך כדי ישיבה מסודרת מול המחשב.
גם אם העבודה אינה מול המחשב יש סיכון כזה או אחר תלוי מה אתה עושה.
העניין של הישיבה הנכונה תקפה לכל דבר שאנחנו עושים אבל אנחנו עובדים רוב היום וזה יכול מאוד להשפיע על מצב העיניים ועמוד השדרה.
עוד דבר שיש בו סיכון רפואי בצורה מסוימת הוא העובדה שאנחנו עלולים לא לאכול בצורה מסודרת. בעבודה בחוץ אנחנו רגילים להפסקה בשעה קבועה וידועה מראש כדי לאכול וזה לא מה שקורה בבית. לפעמיח נעבוד כל היום ללא ארוחה מסודרת וזה יכול להשפיע גם על איכות העבודה וגם על הבריאות הנפשית והפיזית שלנו. לכן יש לתת לפחות חצי שעה מיועד לארוחת צהריים כל יום, זה אפילו לא חייב להיות באותו שעה אבל העיקר שיהיה.
דבר אחרון שיש לקחת בחשבון הוא ההיגיינה האישית והניקיון של סביבת העבודה שעלולה להגיע למצב מוזנח.
צריך להתארגן ליום עבודה כיום רגיל בעבודה בחוץ להתלבש כאילו יצאת למשרד כדי שלא תתקע בפיג'מה שלך כל היום. כמו כן יש להקפיד על ניקיון שולחן עבודה, זה גם נותן הרגשה טובה.
אז אם אתם עובדים מהבית, תנסו לקחת את הדברים האלה בחשבון ותשמרו על הבריאות שלכם.

החוכמה בלעבוד מהבית 

אין ספק שכיום לא צריך לעבוד שעות על גבי שעות בכדי להשיג רווחים חיוביים כלומר רווחים שישארו בתור "עודף כסף" לאחר ששילמנו על כל ההוצאות שלנו אשר יתנו לנו יותר שטח אפשריות ושימוש בטוח בכסף בלי שום לחץ אז איך זה שאפשר להגיעה לרווחים חיוביים בלי לעבוד עוד שעות בעבודה.

אז יש מלא דרכים שבה אנשים מוציאים לעצמם דרך להרוויח עוד כסף מחוץ לעבודה העיקרית שלהם,
איך? זה פשוט מאוד הם עובדים בעבודה צדדית אשר לא מצריכה מהם לנסוע כל פעם לעבודה ולהתעורר בשעות מוקדמות אלא עבודה שמאפשרת לעבוד בזמן הפנוי ללא טווחי זמן קבועים שמונעים מאיתנו להיות גמישים.

אנחנו לא אומרים לכם שאתם צריכים לעבוד בעוד עבודה ולעבוד בשתי עבודות מרכזיות ששניהם יהיו מקור ההכנסה העיקרי שלכם אלא למצוא עבודה שמאפשרת לכם כמה דברים בכדי להרוויח עוד  בחודש.

1 עבודה שהיא גמישה.

כלומר עבודה שבה טווחי הזמן לא נפגשים אם העבודה העיקרית שלכם אלא עבודה שנמצאת על טווחי הזמן הפנויים שלכם או עבודה שמאפשרת לכם לעבוד מתי שנוח לכם.

2 עבודה שלא מתבססת על תשלום לפי שעות אלא לפי עבודה כלומר אתם לא תרצו לעבוד בעבודה שמשלמים לכם לפי שעות שאתם עובדים כי זה אומר שאתם תצטרכו לעבוד הרבה שעות כדי להגיעה לסכומים שבאמת ישתלמו לכם וזה למה אנחנו ממליצים ללכת על עבודה מהבית שבה משלמים לכם לפי העבודה שאתם עושים ולא לפי שעות כך שהעבודה לא תגזול זמן יקר מזמנכם.

3 עבודה פשוטה. 

אחד הדברים הכי חשובים בלמצוא עבודה צדדית זה עבודה שלא מצריכה ידע מוקדם או תואר אקדמאי אלא עבודה שלא מצריכה
שום דבר מזה פשוט עבודה קלה לביצועה לדוגמא שיווק חברות , אתרים , ופרסומות למוצרים שזה עבודה קלה ופשוטה שלא מצריכה שום ידע מוקדם

לאחר שנתנו לכם כמה המלצות לגבי מה המאפיינים שמצריכים בכדי לעבוד בעבודה צדדית
אנחנו רוצים לתת לכם הסבר קצר על סוגי עבודות שעונה על המאפיינים שמומלצים לעבודה מהבית.

שיווק ופרסום 
שיווק ופרסום זו עבודה פשוטה מאוד ואף חלקנו עושים אותה ללא מודע לדוגמא כאשר אנו מעלים לרשתות החברתיות את המשקה שאהבנו או המותג שאנחנו לובשים אנחנו בעצם מפרסמים את המוצר אז אם כבר הבנתם כך עובד שיווק ופרסום אתם מפרסמים מוצר או חברה מסוימת ברשתות החברתיות ובתחום האינטרנטי.

Tags :
Share This :