שיווק – אפשר גם מהבית

בעבר שיווק היתה עבודה מורכבת ומסובכת, עבודה שצריכה מאמץ פיזי ויכולת שכנוע. עבודות השיווק עברו שינויים משמעותיים ולכל תקופה הייתה עבודת השיווק נוכחת אבל בצורה אחרת.
במאמר הזה נדבר על השיווק בכלל ואיך היה בעבר ואיך התפתח כיום, ונדגיש על שיווק שהפך להיות עבודה מהבית שאפשר לעשות את אותה עבודה ללא יציאה מהבית עם אותן תוצאות או אפילו טובות יותר.

בעבר כשהיינו ממש קטנים היה מגיע לישוב איש אחד שסוחב תיק גדול שבתוכו נמצאים ספרים או אינצקליפדיות שהוא מציע לאנשים בתקווה שיקנו ממנו , זו היתה דרך ישנה לשיווק , ואז העבודה התחילה להשתכלל ואז בשביל לשווק איזשהוא מוצר השתמשו ברדיו שזה היה בעצם בן אדם שמסביר לנו על מוצר מסויים, ומי לא זוכר שבאמצע התוכנית האהובה שלו בטליווזיה קטעו אותה בשביל לדחוף כמה פרסומות על כל מיני מוצרים , מסטיק, גלידה, ספרים והרשימה ארוכה, מה שצריך לציין שעדיין משווקים באותה צורה, אבל לכל זה התווספה דרך חדשנית לשיווק שמתבססת בעצם על מהפכת האינטרנט והסמרטפונים ובעיקר על הרשתות החברתיות.
כשהתחלנו כולנו להשתמש ברשתות החברתיות כמו פייסבוק , אינסטגרם, טוויטר והרשימה ממשיכה אז כל עניין השיווק נכנס לאותן רשתות חברתיות, חשבו, אם רוב האנשים מבלים זמן רב מול הרשתות החברתיות אז אפשר לנצל את זה ולדחוף להם אינסוף פרסומות בלי שהם מרגישים, זה יכול דרך פוסט, וידאו או אפילו תמונה. ואז מי עושה את כל העבודה הזו ? אנשים כמונו שמחפשים עבודה מהבית מספיק שיהיה להם סמרטפון שכולל את הרשתות החברתיות וכך יש לו עולם רחב של פלטפורמות שיכול לשווק כל דבר שהוא רוצה בכל מקום שהוא נמצא בו שזה כולל בית, בית קפה , טיילת. עבודת השיווק בעזרת הרשתות החברתיות הינה עבודה מיוחדת ויש לה יתרונות רבים שלא היו קודם כשהשתמשו בשיווק ברדיו או בטלוויזיה, כך שאפשר להשתמש בחוות דעת של אנשים אחרים כפרסומת בעצמה, אפשר להעלות פרסומות בכל זמן ובכל מקום בלי להוציא יותר מדי כסף, ולכן שיטה זו חוסכת הוצאות לחברה עצמה.

שיווק באמת אפשר מהבית , כשאנחנו מנסים לחפש עבודה מהבית אז רוב המשרות שאנו נתקלים בהם הינם משרות של שיווק , בעלי העסקים קלטו את העניין הטוב בנושא הזה , מעסיקים לא חייבים למצוא מקום פיזי שהעובד חייב לבוא למקום העבודה ויתחיל לשווק את מוצרי החברה, וגם המעסיק לא חייב לשלם נסיעות , אז זו הפכה הדרך האידיאלית שבה עסקים יכולים לשווק את מוצריהם במינימום השקעה, מה שהם צריכים לעשות זה לחפש אנשים מתאימים ולאפשר להם לעבוד מהבית.

אם אנחנו חושבים על זה בצורה אחרת אפשר להרגיש שהעולם הפך להיות פתוח , אפשר לכל אחד להיחשף לכל העולם ולבחור מה שהוא רוצה בלי מאמץ.

כדאי מאוד לנצל את התקדמות העולם והטכנולוגיה לטובתנו בכדי להתפתח ולהתקדם ושלא נשאר במקום שלנו ונפסיד בסוף.

עבודה מהבית- גם אתם יכולים

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית ביוקר המחייה

המחירים עולים אבל בנוסף גם הצורך שלנו לקנות, לבלות, לטוס, להתפנק ולבזבז את הכסף שלנו עולה ועולה

החיים היום סובבים סביב כסף וכל יציאה מהבית דורשת מאיתנו עלויות לא קטנות החל מהדלק של האוטו, לכוס קפה בדרך, משהו לאכול, בית קפה עם חברה, חנייה ועוד המון הוצאות אחרות

אז אם החיים נהיים יקרים יותר ויותר גם הצורך שלנו להרוויח עולה עוד ועוד

כולנו חיים במרוץ של עולם העבודה ורודפים אחרי הכסף, מנסים להיות כבר שיותר שעות בעבודה כדי להרוויח כמה שיותר כסף

אבל אם יכולנו לשבור את המעגל הזה?

אם הייתי אומרת לכם שהזמן שלכם בבית גם יכול להיות שווה כסף?

הזמן שלכם במיטה/ בספה/ בחדר העבודה הביתי- כל אלו יכולים להעניק לכם הכנסה נוספת ולא קטנה ממש מהטלפון האישי שלכם אפילו!

נראה לי שכולנו היינו קופצים על ההזדמנות…

וכאן נכנסת העבודה מהבית

דבר שמאפשר עבודה במגוון תחומים, ללא ניסיון קודם, מהמקום הנוח והבטוח שלנו

אז בעצם יש דרך נוספת להתפרנס, ממש מהבית, ללא ניסיון- אז למה לא כולם עושים זאת?

רבים חוששים להתקרב לתחום, בכל זאת זה עלול להישמע לא אמין ובאמת רובנו פשוט נרתעים מהלא מוכר

אנחנו בוחרים ללכת במסלול הידוע של לימודים ועבודה, וגם עוד לפני הלימודים, לעבוד בעבודות מזדמנות כמו מלצרות, בייביסיטר, עבודות משרד קלילות ועוד רבות במקום להעז ואולי לגלות עולם חדש נוח ורווחי שיענה לנו על כל הצרכים שלנו ונוכל להתפרנס מעבודה מהבית

עבודה מהבית הוא תחום גדול וכללי אבל ניתן להשתלב בו בהמון אופנים: עבודות שיווק ופרסום, כתיבת מאמרים, מענה על סקרים, עבודה פקידותית מהבית, מענה טלפוני ושירות לקוחות ועוד המון

ומה לגבי המשכורות? בטח חלקכם מניחים שבעבודה כזו אי אפשר להגיע לסכומים גדולים, אז הרשו לי לחדש לכם! נכון, זמן שווה כסף ולכן ככל שתעבדו יותר שעות תרוויחו יותר ולכן מי שאין לו הרבה זמן פנוי לא יצליח לעשות משכורות של אלפים בחודש אך מי שישקיע בזה יכול לעשות מעל ל10,000₪ בחודש! ההייטק החדש מהבית?

אז אם היו אומרים לכם שיש מקום אחד ייעודי לדבר הזה שאתם יכולים להגיע אליו בקליק אחד, מכל מקום ובכל זמן נתון? לא הייתם לוחצים?

אז יש כזה!

אתר ״עבודה מהבית״ מעניק לכם לוח מודעות דיגיטלי ואינסופי עם המון משרות בכל התחומים ככה שבטוח תוכלו למצוא משהו שמתאים לכם!

האתר נוח ונגיש ותוכלו לחפש שם את העבודות שהכי מתאימות לכם לפי סוג העבודה והמיקום שלה

פשוט הירשמו, לחצו על המודעה שעניינה אותכם, קראו עליה כמה פרטים וצרו קשר במייל או בטלפון המצוין בהודעה והתחילו לעבוד עוד היום!

אז כנסו לאתר הירשמו עוד היום והתחילו לחפש משרות שמתאימות לכם! בהצלחה

Tags :
Share This :