‏שחשבתי על הרעיון הזה בפעם הראשונה שאלתי את עצמי האם זה נחמד באמצע טיול לעבוד ובהתחלה

התשובה שלי הייתה קצת מסורבלת. כמובן שתלוי באיזו עבודה מדובר ובאיזה טיול מדובר אבל ככל ‏שהעמקתי בזה יותר מחשבה הבנתי שאפשר להתאים לכל טיול את העבודה ‏המתאימה.
‏הרבה פעמים במהלך הטיול יש תחושה של ריחוק מהבית של געגוע ואפילו לפעמים תחושת בדידות . הטיול בדרך כלל ספונטני וזורם ואין כל כך שגרת יום, נכון שזה כיף ונחמד לתקופה מסוימת אבל אחרי חודש חודשיים לרוב זה ממצא את עצמו.
‏אחד הפתרונות לטיול ארוך שנמשך יותר משלושה חודשים הוא לנסות ליצור איזושהיא שגרה , ‏יש עבודות מהבית שאפשר בשעה ביום לייצר הכנסה וכמובן שיש עבודות שאפשר גם לעבוד בהן כמה שעות. ‏כל אחד בהתאם לטיול שלו ולצרכים שלא יכול לפנות לו זמן מסוים ביום שהוא מגדיר מראש ולעבוד בו אני חושבת שמעבר לכך שחשבון הבנק יהיה מרוצה זה בריא גם לנפש. ‏הרבה פעמים אנשים ממעיתים ‏מהערך הריגשי שנותנת העבודה, עצם העובדה שאדם חש בתחושת מחויבות ותורם חלק מסוים מהיום שלו לטובת מעשה פרקטי זה תורם לערך העצמי , לתפיסה העצמית ותורם לתחושת היעילות הכללית .
‏יש את אלה שיאמרו ‏שאם כבר יצאנו לטייל אנחנו מעדיפים להתמקד רק בהנאה אבל אני רוצה לספר לכם שהנאה ללא כל מאמץ וקושי הופכת להיות שגרה משעממת ולכן להוסיף זמן מוקצב במהלך היום לטובת עבודה ‏יכול מאוד לתרום למטייל.
‏אולי אתם מכירים את הטיולים שבהם הולכים להתנדב ‏במדינות עולם השלישי , ‏גם כאן אפשר להרים גבה ולשאול איזה מין אדם ירצה לתת מהזמן שלו ומהכסף שלו בכדי לעזור לאחרים? ‏והתשובה היא שכל אדם באשר הוא מקבל תחושת סיפוק מעשייה.
‏עבודה מהבית בזמן טיול יכולה ממש לשנות את כל האווירה בטיול עצמו, יש זמן להנאה ויש זמן לאחריות ההפרדה בין הזמנים מחדדת את תחושת הנאהומעלה את הביטחון עצמי בגלל תחושת האחריות.
‏הייתי ממליצה לכל חייל משוחרר להכנס לאתר הדרושים ולבדוק מהם האפשרויות שלו. בנוסף הייתי ממליצה לכל הורה לתווך את הנושא הזה מול הילדים, יכול להיות שהילדים ישכילו לדעת את הדברים הללו בעצמם ובשביל זה אנחנו המבוגרים ‏נמצאים כאן על מנת לתת להם את העצות והכוונה.
‏מאחלת לכם הנאה בטיול ושחשבון הבנק יחייך עליכם כל הדרך אל האזרחות.

העיקרון הוא פשוט, לעבוד יותר = להרוויח יותר. עבודה מהבית אינה מחייבת קשר ישיר עם מעסיקים.

כפרילנסר, העובד אחראי על השעות שלו ועל כמות העבודה שהוא בוחר לבצע במהלך היום. עצם העובדה שעבודה מהבית היא אוטונומית לחלוטין, לפעמים קשה לשמור עליה ולייצר עבודה באיכות גבוהה מדי יום. כתוצאה מכך התשלום יורד ככל שהתפוקה יורדת. ישנן מספר דרכים להמשיך לעבוד ולהרוויח משכורת גבוהה לאורך זמן, ונדון בהן כאן:

  1. חיוני לשמור על מוטיבציה עקבית, מומלץ לעבוד בעיקר במהלך הבוקר, לאחר ארוחה מזינה ובריאה, זה יאפשר לכם להתעורר רעננים ועם מספיק אנרגיה להפקת תפוקה טובה ולפנות את שאר החלקים. יְוֹם. אם נגיד להתחיל לעבוד אחר הצהריים, חלקם ירגישו עייפות מסוימת ולא יעבדו שעות רבות כפי שציפו.
  2. מומלץ לא לעבוד מהמיטה או בפיג'מה, זה יעשה רושם של עבודה ממשית שתניע אותך להשקיע בעבודתך, יחד עם זאת, לא תזניח את עצמך ותשמור על טיפוח והיגיינה אישית.
  3. זה חיוני לקחת הפסקות מדי פעם, במיוחד מאחר שאף אחד לא יכול לשפוט אותך באיזו תדירות וכמה זמן אתה לוקח אותן. זה חיוני לקחת הפסקה מהראש ומהעיניים כדי שלא תעבדי יתר על המידה ותצמצם את הרווח.
  4. מפעם לפעם, הרשו לעצמכם ליצור אינטראקציה עם העולם הטבעי. זה ידוע שעבודה מהבית יכולה להיות מעט בודדה, ולמשך זמן רב הפרידה עלולה לגרום לדיכאון שישפיע לרעה על העבודה שלך. כתוצאה מכך, חיוני לקיים אינטראקציות חברתיות עם חברים, לבלות איתם זמן או להקדיש זמן לזמן איכות עם המשפחה.
  5. עקוב אחר ההוצאות שלך. במקרים אחרים, מעקב אחר ההוצאות שלך החודש יכול לעורר אותך להחזיר את ההוצאות שלך ובנוסף להגדיל את ההכנסה שלך כך שתוכל להוציא וליהנות מהכסף שהרווחת בעצמך.
  6. חשוב ליצור לעצמך לוח זמנים ולנסות לעקוב אחריו בעקביות. זה מועיל שיש לך יעדים יומיומיים שאתה רוצה להשיג. זה ידוע שכאשר מישהו משיג את מטרותיו ומשיג אותן, הוא חווה תחושת סיפוק והנאה מכך. תחושת ההצלחה ועמידה בציפיות יעודדו אותם להמשיך ולהתמיד גם בעתיד, זו הסיבה שלמשל קביעת 4 שעות עבודה ביום היא יעד ריאלי, ועם הזמן להגדיל את מספר השעות. העבודה היומיומית שתאפשר לכם להתרגל לעבודה אינטנסיבית מבלי לחוות שחיקה מסוימת שתגרום לכם להפחית את התפוקה ובכך להרוויח יותר.
Tags :
Share This :