רעיונות לכל מי שרוצה לעבוד ולהרוויח כסף אפילו בלי לצאת מהבית

מה שאנו רואים בעולמנו כיום, עקב התקדמות אמצעי התקשורת והמידע, הוא צמיחתן של טרנדים חדשים בתחום העבודה, וצמיחתן של מספר נטיות להעדיף עבודה מהבית ובחירת פרויקט אישי בו.
העבודה מהבית מסוגלת להכניס לחיים שלכם איזון נהדר, יהיו לכם שעות שינה כמו שצריך, לקום מתי שתרצו, לאכול ולבשל מסודר זה גם יחסוך לכם המון כסף על מסעדות , נסיעות ועוד.
האם אתה או את באמת אוהבים לעבוד במשרד הביתי שלך?
אם אין לך סביבת עבודה ייעודית, הפוך את העדיפות הזו למקום הראשון. נקודות בונוס אם יש לך משרד עם דלת אתה יכול לסגור כדי להפריד מבחינה נפשית ופיזית בין העבודה לחיי הבית.
בחודשים הראושנים עבדתי שעתיים שלוש בכל יום בעבודה שרובה קלילה וחוזרת על עצמה,
לדוגמא לרשום מילים , להעתיק ולהדביק מודעות בין שלל אתרים שפרוסים להם באותו המסך
במחשב הנייח שברשותי שנמצא איתי פה על השולחן, בספה, במיטה במרפסת בגינה בבית הקפה ואיפה שרק ארצה אפילו בחופשה.
המשכורת מתגמלת ותלויה בכמה זמן תשקיע למען המערכת.
העבודה מהבית זה פתרון נפלא לשלב פרנסה וחיים במהלך הזמן חשבתי לעצמי שעוד אנשים שאני מכיר יכולים להשתמש בכלי הזה אם זה בהשלמת הכנסה ואם כהכנסת בונוס ואכן הצעתי לכמה חברים,
וחלק מהם עזבו את עבודתם והתחילו לעבוד מהבית, חלקם עובדים במשרה חלקית והפואנטה היא שאתה מחליט או את מה לעשות עם הזמן שלך, כמה לעבוד , איפה לעבוד, וברקע מוסיקה מתנגנת, האוכל בתנור מתבשל , הפעלתי מכונת כביסה והספקתי גם לכתוב עוד עמוד לספר שאני כותב
עברו שעתיים ואני מרגיש שהספקתי המון והרווחתי סכום מכובד ונאה של כסף,
הטכניקה לא מסובכת ומאוד פשוטה, הרשמה פשוט למספר אתרים
ולאחר מכן עוד הרשמה ועוד אחת. בואו נגיד ש"קחו שעה להרשמות" אפילו שעתיים. בכל מקרה זה חד פעמי אז אולי עוד תיזכרו שככה זה התחיל, ואחרי שנרשמו, מפרסמים לוחצים על כמה כפתורים שמבצעות כמה פעולות ומצלצמים כמה מסכים ושולחים כמה הודעות והעתק והדבק וכך עבקה לה עוד שעה שבא אני גם יודע כמה כסף הרווחתי ועכשיו אני אוכל לחשב את התכנית הכלכלית שלי לעתיד הקרוב ובכלל.
זה רק אחד מרבים מהיתרונות שעבודה מהבית מציעה לעובד.
שאלו אותי איך אני מספיק גם להוציא את הילד מהגן, וגם לעבור במכולת ועוד נשאר לי כח לכדורגל ביישוב,
עניתי בשני מילים, אני עובד מהבית, טוב שלוש מילים אבל מזה משנה.
כשיש לי עכשיו ביום יום, יותר ערניות, יותר פיקוס, יותר עם מוטיבציה לעבוד, הרבה יותר גמיש בזמנים, יותר חופש לבלות.
מבלים במשך כמעט רוב היום ברשתות החברתיות? רוצים לעשות כסף מהבית שלכם? הפוטנציאל הטמון בזמן שאנחנו מבזבזים ברשתות החברתיות הוא לאוו דווקא חברתי, אלא גם מתורגם לכסף. הגיע הזמן שגם נרוויח מכך אם גם ככה אנחנו נמצאים שם כל הזמן.
עבודה מהבית דרך האינטרנט זה לא מסובך כי אם באמת תלמד על דרך של עבודה מהבית דרך האינטרנט תבין שזה לא כל כך מסובך אלא אתה צריך רק להידבק לנושא אחד להתחיל איתו. ואז כבר אם הזמן תצמח לעוד ענפים ואין שום בעיה משום שיש אין סוף עבודות .
לסיכום אני חושב שאמשיך לעבוד מהבית עוד המון זמן, אני שמח שנפגשתי עם ההזדמנות האדירה הזו, זה שינה לי את החיים, ואני אדם שונה ממה שהייתי בעבר, הרבה יותר פעיל ואפקטיבי ופרודוקטיבי שמח ומאושר

העסקה מסוג זה מתבצעת באמצעות שיחת טלפון בודדת והשיטה מוסברת בהרחבה.

במידה ותצטרכו לפנות לשירות לקוחות בנוגע לבעיה במוצר או בשירות, הנציגים בשירות הטלפוני של החברה ייענו מיד. רבים מנציגים אלו מועסקים במשרדי שירות טלפוני. לאחרונה יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה השנייה של עבודה מהבית: משרה חלקית. אפשרות זו ניתנה לעובד שרצה לעבוד ולעבוד בכל מקום, לאו דווקא במשרד מסודר או מהודר. מצד שני, זה די פשוט ונוח לעובדים: במקביל הם עובדים, הם גם יקבלו שיחות ויתעסקו במשימות אחרות, הנוחות הזו היא שהעבודה תתבצע בבית ולא אצל החברה משרד, זה יאפשר לבצע מגוון רחב של פעולות. בנוסף, אין צורך בשעות הבוקר לסבול מלחץ על עומסי תנועה וכל עבודה היא שלך או של כל אחד אחר, הם יכולים לעבוד מתי שהם רוצים, במיקום שקט ופרודוקטיבי, עבור עצמם. בנוסף, על העובד להבין את מטרת העבודה, מהן מטרות השירות בכל הקשור לביצוע שיחות, איזה מסר יש להעביר לצד השני בקו השני שיודע לכוון או להעביר שיחות לגורם רלוונטי. או לנושא שיטופל על ידי גורם אחר. איך בעצם מקבלים את הקבלה לעבודה מסוג זה – אתם מבקרים באתרי דרושים ומחפשים משרה מול או מאחורי הטלפון, לא משנה איזה. לאחר מכן, המתן לתוצאות.

היום, בחברה שלנו, יש לי הרגשה שעבודה מהבית תחסוך לך הרבה זמן במקום העבודה שמבלה בשיטוטים עם עמיתים לעבודה ועוד דברים לא רלוונטיים שבעיקר הם בזבוז זמן לשני הצדדים.

חוסר הסחות הדעת כאן הוא יתרון, כתוצאה מכך, העבודה חייבת להתבצע בקצב מהיר בשל העובדה שאני רגילה לסביבה ולפעמים עניינים הקשורים לעבודה יפריעו. לפחות באופן אישי, עלי לנצל את סביבת העבודה האידיאלית על מנת להשלים את המשימות ולחסוך לעצמי זמן יקר שלמעשה יוקדש לפעילויות שאינן קשורות לעבודה.

אני נוסע טלפוני שעובד מהבית, עליי להקפיד על הכללים על מנת להמשיך לעבוד ולהרוויח את ההטבות הנלוות לעבודתי, מצד שני, עליי גם לעקוב אחר השעות המדויקות על מנת להימנע מהיסח הדעת ולמנוע את עצמי. מלהיות מוסחת.

אני בטוחה שלעצימות העבודה תהיה השפעה חיובית על הנפש שלי, זה יוביל לירידה ברמות הלחץ שלי, מה שבתורה יוביל לירידה בחרדה.

יש מספר רב של אנשים שיעידו שהם לא מרוצים או מרוצים מהחיים שלהם, ויש כמה שיגידו שהמקצוע שלהם הוא לא עבודת החלומות שלהם, ומעטים יגידו שהם נאלצו לעבוד. ובחרו להישאר בה על מנת להימנע ממצב בו הם מובטלים ואינם יכולים לסגור את החודש ויש להם יתרה שלילית בחשבון הבנק. תעצרו אותו ואז המצב לא נעים. אם יש סיכוי לקבל משהו סמלי, אז יש עכשיו עבודות מהבית.

שמי עדי, אני אמא לשני ילדים ואני כרגע בחופשת לידה. לאחר מכן, החלטתי להאריך את החופש שלי וכעת אני הבוס של עצמי. עכשיו אני יכול לשבת במשרד שלי, ללכת לקניון, לבקר את החברים שלי בקניון ולעשות מגוון פעילויות שלא ידעתי על קיומן. היום יש לי הרבה זמן, במיוחד לילדים שלי, ויש לי גם יותר חברים לצאת איתם לחופשות. זה בגלל שאין לי את הלחץ שצריך לעבוד. האם הקדשתי מספיק זמן לפרויקט, האם השלמתי את כל מה שהוקצה לי בשיעורי השפה, מצד שני, העבודה מהבית מרגיעה אותי באופן אישי. אין לי מחויבות כלפי אף אחד כאן. היום אני מכיר בכך שמועיל יותר להישאר בבית במקום ללכת לעבודה עכשיו כשמזג האוויר חם ולא נעים, אין דבר מהנה יותר מאשר לשבת בבית בפיג'מה במקום לחשוב מה ללבוש כל בוקר. העוגן הכי גדול שלי הוא בדרך כלל עבודה רכה ופיזית שאני צריך לקום ולהכין את הקפה של הבוקר שלי בנוסף לפנק אותי בחתיכת עוגה או פרוסת לחם. אני מקווה שלכולם תהיה הצלחה, ואני גם ממליץ לאנשים לנסות כמיטב יכולתם, אם הם לא מצליחים, לא קרה כלום. ישנם סוגים רבים ושונים של תעסוקה מרחוק, אל תפספסו אותה והיכנסו לבועה 8-17, מזל טוב לעתיד משגשג יותר.

הי חברים , אני רוצה לדבר איתכם על נושא שכנראה לא אוהבים לדבר עליו –
משמעת !
היום אני רוצה להתמקד במשמעת בעבודה מהבית.
כיום ה‏אופציה לעבוד מהבית היא לא חלום אלה ממש מציאות קיימת ‏אבל עושה הרושם שאף אחד לא מדבר על הנושא החשוב ביותר לפני שבוחרים עבודה מהבית , נושא המשמעת.
על מנת להתיישב מול המחשב או להרים את הפלאפון ולהתחיל לעבוד צריך משמעת עצמית , במקום העבודה יש בוס ואנחנו יודעים שאם לא נעבוד יפטרו אותנו , יעירו לנו או לכל הפחות ירימו גבה .
בבית אף אחד לא רואה מה אנחנו עושים , אם נשב לעבוד או לא נשב לעבוד אף אחד לא יעיר ולא ידרבן.
נושא המשמעת הוא פקטור מאוד חשוב כי בלי משמעת סביר שתוך כמה ימים העצלנות וחוסר המוטיבציה יגברו עלינו .
החכמה במשמעת עצמית היא ההבנה שלא משנה איזה יום עובר עלינו , על איזה אחוז עומדת המוטיבציה שלנו היום , אם רבנו עם בן הזוג או קמנו קצת ממורמרים – חייב לבצע משימות !
עבודה מהבית דורשת יכולת ביצוע משימות ברמה מאוד גבוהה , פיקוח על שעות העבודה של עצמנו , טיב העבודה שאנחנו ניתן מעצמנו וההתמדה .
כידוע משמעת עצמית פוגשת אותנו בלא מעט היבטים בחיים , ברוב המקרים אם לא נבצע אז תמיד יש את מחר אבל בעבודה מהבית אם לא נבצע היום אז העבודה לא תבצע את עצמה ובהרבה מקרים זה לא סובל דיחוי.
במקרה הטוב מדובר בעבודה שאם אם לא נבצע היום אז לא יפטרו אותנו אלא רק נפסיד כסף ובמקרה הרע אם לא נבצע את העבודה אז יפטרו אותנו .
לכאן או לכאן נצא מופסדים .

אז הנה כמה טיפים לחיזוק השריר של המשמעת העצמית בעבודה מהבית :

 1. לשאול את עצמכם מה יצא לכם אם תבצעו את המשימה ומה תפסידו אם לא תבצעו את המשימה.
 2. להגדיר מלחתחילה דרישות הגיוניות מעצמנו ולא לקפוץ מ0 ל100. מה שנקרא בייבי סטפס.
 3. לבחור בעבודה שאתם מתחברים אליה ונהנים מהעשייה, הרי אין סיבה שנסבול כשיש כל כך הרבה אפשרויות לעבודה מהבית.
 4. להגדיר מראש שעות / זמני עבודה .
 5. לא לרחם על עצמכם כשקצת אין חשק אלא לעודד את עצמכם במילים כמו – ״אני מסוגל״ , ״אני חזק״ , ״אני המנהל את החיים שלי״ , ״אני מאמין בעצמי״ , ״כל הכבוד לי״ וכו׳..
 6. לעשות תזכורת בפלאפון עם אימוג׳י מעודד
 7. לספר לאנשים על העבודה שלכם , לפעמים כשמדברים על משהו בקול רם זה גורם לתחושת מחוייבות .
 8. להזכיר לעצמכם כל יום שעבודה מהבית זו פריבילגיה ואתם זוכים באופציה הזאת כל יום מחדש.
 9. לשתף חבר אם אין לכם חשק לעבוד ולבקש ממנו לתת לכם זריקת עידוד.
 10. תמיד להגדיל ראש ולחשוב איך אתם יכולים להפוך את העבודה שבחרתם לעצמכם ליותר מאתגרת ומעניינת שלא ימאס לכם מהר.
 11. התחילו לכתוב יומן ולתעד איזה הרגלים עזרו לכם לחזק את המשמעת העצמית שלכם ואיזה הרגלים הפריעו לכם לעמוד בהתחייבויות שלכם מול עצמכם?
Tags :
Share This :