רונן החליט לשמוע בעצתו של חברו הטוב. הוא החל לחפש ולדרוש בעצת חבריו הרבים כיצד למצוא עבודה

מהבית שגם תביא לו הכנסה טובה וקבועה לאורך זמן. רונן ניסה כל דבר שהזדמן לו. נהג,פועל בנין, משגיח בכל מיני מקומות ועוד ועוד הרבה מאוד עבודות שיתכן ותתאמנה לו. רונן ידע היטב מהם כישוריו , הוא קיבל החלטה להתמיד בעבודה אשר גם תאפשר לו פרנסה טובה וגם תתאים למיזגו הסוער. למרות רצונו, למרות מאמציו רונן לא הצליח למצוא עבודה הולמת שיוכל להמשיך בה, לפחות לפי הבנתו, לאורך כל חייו. בצר לו פנה רונן לחברו הטוב ידידיה וביקש את עצתו. ידידיה שמע , זמן קצר לפני כן, על משהו חדש. קראו לו עבודה מהבית.האמת, ידידיה לא כל כך הבין במה מדובר, אבל כאמור, רונן היה נואש למצוא משהו שכן יתאים לו, שכן יוכל להתמיד בו לאורך זמן, ולמצוא בו מחייה והכנסה טובה.הוא החליט לנסות עבודה מהבית.

זה היה מזמן. היום רונן מסודר היטב. התחתן עם שולה. מביא פרנסה טובה הביתה וכשהוא נשאל מה המצב תשובתו תמיד"הכל דבש"

עבודה מהבית גל התחיל וחבל שרק עכשיו

גל היה מה שפעם כינו (לגנאי וגם מתוך קנאה) "ילדי תנובה". למה זכו ילדים תמימים לכינוי הזה?! זה לא בא ככה סתם מ"השמיים". "ילדי תנובה" קראו לילדים שגדלו בקיבוצים בתקופת הצנע הגדול.לדור של היום, דור השפע והקניונים קשה לדמיין איך עברו החיים, וכמה באמת הם היו קשים בתקופת ה"צנע".מכיון שאיני בטוח שכל קוראי יודעים ומבינים באמת מה זה "צנע" פניתי למילון העברי עברי והנה מה ששם נאמר על צנע וצניעות." צנע, הסתפקות במועט, חיים של פשטות וסיפוק הצרכים ההכרחיים בלבד.צניעות וענוה"
כבר אמרו טובים וחכמים ממני ומגל, אוי איפה איפה הם הימים ההם. לדעתי ולדעת רבים טוב שהם עברו. באותם ימים ילדי הקיבוץ לא ידעו מחסור, לפחות ככה הם הרגישו. הבוגרים ידעו לתת תחושה שיש את כל מה שצריך. חצי ביצה קשה בבוקר,סלט מעגבניה רכה ומלפפון, במקרה הטוב גם גזר,לחם חום ולא תמיד טרי, ריבה שברובה מים וקצת טעם וצבע של הריבה המקורית ולסיום תה ממותק בסוכר חום.ואחרי הכל, כנראה שבקיבוצים היה קצת יותר טוב מאשר מחוצה להם. כנראה שהאווירה הטובה, שהייתה בקיבוצים למרות הקשיים, השפיעה לטובה והקרינה גם על הילדים.הוריהם הלכו מידי יום לעבודתם כדי להביא פרנסה כמיטב יכולתם. בשדה ,במסגריה, ברפת, על עבודה מהבית איש לא חלם באותם הימים.

גל בלט מבין כל הילדים. שערו הג'נג'י באופן מופרז.
ממש ראש-גזר, אופיו הנוח ,הסקרנות שלו כבר כילד קטן הבליטו אותו לטובה מול כולם.אמו של גל עבדה בחינוך, כמורה לילדי הקיבוץ. מורה טובה הייתה. אביו עבד בפלחה, חרש זרע וקצר.גל היה גאה בעבודתם של הוריו. בעיקר אהב, כבר מילדותו, להתלוות לאביו ולנהוג, בכאילו, בטרקטורים הכבדים. ריח האדמה הטריה לאחר החריש היה הריח האהוב עליו ביותר.דווקא את העבודות של אימו לא כל כך אהב. גל רצה את אימו לצידו כאשר הוא מבלה בביתם. אימו הייתה מורה ולעיתים קרובות נאלצה להעזר בעבודה מהבית כדי לבדוק ולתקן ולהוסיף הערות לעבודות שהגישו לה תלמידיה.
גל היה תלמיד טוב. לא הכי טוב בכיתתו ובבית ספרו, אבל תמיד היה בקבוצת המצטיינים.

עם השחרור מהצבא חזר גל לקיבוצו. הזמנים השתנו, הצנע היה כבר סיפור נשכח, ולכל אחד נפתחו אופקים חדשים.מי ללימודים, מי לעבודה. מי לחיי משפחה ועבודה ומי שעדיין חיפש את דרכו. גיא,הג'נג'י היה בין המסודרים היטב בחייהם. גם אשה חמודה, גם ילדים מוצלחים ומחונכים היטב. כנראה שמשהו מהאם המורה והמחנכת עבר גם לבנה.ואולי, רק אולי הצבע הלוהט של שערו גם השפיע על דרכו בחיים.למרות ההצלחה משהו הציק לגל. הוא רצה לפרוץ ולנסות דברים חדשים. פתאום הצורך לא להיות כמו כולם פרץ החוצה.גל התייעץ עם רינת,אשתו, שניהם חשבו אפילו לנסות ולשתף את רועי בנם הבכור בנסיונות למצוא דרך חדשה. הם גם שקלו לצאת לזמן מה מהקיבוץ כדי לנסות ולבדוק רעיונות חדשים. ההיסוס היה רב, והקשיים היו מובנים להם. לצאת לדרך חדשה ובלתי מוכרת היה קשה להם. משונה, אבל הזכרונות מימי הצנע והמחסור הכללי שוב חזרו והרתיעו אותם, מנעו מהם ועצרו אותם מלקבל החלטה נחושה וליצור שינוי מהותי באורחות חייהם.
גל נזכר שאימו בעצם כאילו עבדה פעמיים ובשני מקומות מידי יום. פעם מול התלמידים ופעם שנייה בעבודה-מהבית עם מחברות וספרים. גל ורינת החליטו לא להיפרד מחבריהם בקיבוץ, לא לעשות שינוי מהותי בחיי המשפחה. שניהם ביחד החליטו לבחון, לנסות עבודה מהבית. ההחלטה נפלה והתקבלה.לעבוד בעבודה מהבית כמקור הכנסה נוסף.כמו כל התחלה, קשה בתחילת הדרך, אבל האופק המבטיח כבר נראה להם קרוב ומבטיח הצלחה.

עבודה מהבית שגרה ויתרונות חדשים

בטח הרבה שמעתם על עבודה מהבית ובטח יצא לכם לראות לא מעט פוסטים בפייסבוק על עבודה מהבית וחלק ממכם בדקתם וחלק ממכם המשכתם.
כיום אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שעובדים מהבית
ולא דווקא אנשים שעובדים בהייטק או נדלן אלא רואים גם אנשים עם משרות פשוטות שמצליחיח לשלב אחלה של שגרה יומית עם עבודה מהבית.
עבודה מהבית היא בעצם עבודה כמו כל עבודה אחרת שעבדתם בה יש לכם שעות וימי עבודה וחלק מהמקומות תלושי משכורת מסודרים רק שכאן כל העבודה נעשת מהבית הפרטי של כל אחד ממכם.
בין המשרות של דרושים לעבודה מהבית תוכלו למצןא עבודה בהזנת נתונים,כתיבת מאמרים,טלמרטינג,עיצוב גרפי,מכירות ועוד.הרוב המשרות אין שום צורך בניסיון קודם אז זה מעולה גם לאלה שרוצים לעבוד אבל אין להם כרגע ניסיון. השכר הוא ברוב המשרות יותר גבוה מהמינימום אז תחשבו איזה שווה גם לעבוד מהבית וגם לעבוד בשכר גבוה יותר מהמינימום,ממש שווה ומשתלם.
ברוב המשרות אין צורך אפילו להגיע לראיון עבודה והכל נעשה דרך הנייד שלכם ודרך הזום כך שזה מעולה גם עבור אנשים שאין באפשרותם לצאת או לנסוע לראיון עבודה.תחשבו כמה זה שווה זה.
עבודה מהבית מאפשרת לכם לעבוד ולהיות בשגרת עבודה יום יומית בדיוק כמו שאתם יוצאים פיזית לעבודה.אתם יכולים לבחור בדיוק את המשרה שלכם יש אנשים שעובדים בחצי משרה ויש אנשים שעובדים במשרה מלאה,כל אחד ומה שמתאים לו.תחשבו שאתם יכולים לבחור לעבוד רק בבוקר או רק בערב או בימים מסוימים ויש אופציה לעבוד בשישי כך שיש ממש התגמשות מצד המעסיקים לגבי המשרות עבודה מהבית כך שבאמת שכל אחד שרוצה לעבוד מהבית בחצי משרה או משרה מלאה יצליח למצוא בדיוק משרה שתתאים עבורו כי יש מגוון רחב וגדול של משרות דרושים לעבודה מהבית.
תחשבו שאין לכם מנהלים על הראש ואין לכם לחץ של בוקר להגיע לעבודה ופשוט השגרה שלכם נעשת לגמרי לפי הלוז שלכם כך שזה מעולה וממש ממש נוח לכולנו.עבודה מהבית יכולה להתאים לסטודנטים,נערים ונערות,אמאות ונשים צעירות ובקיצור עבודה מהבית יכולה להתאים לכל אחד מאיתנו שמעוניין ורוצה הכנסה נוספת לחשבון מדי חודש.עוד יתרון לעבודה מהבית תחשבו שאתם נוסעים לחופשה ארוכה ואתם מפסידים המון ימי עבודה והמון כסף כמובן אז כאן יש לכם אפשרות לעבוד אפילו בזמן חופשה תחשבו כמה כיף זה שהעבודה שלכם יכולה לבוא איתכם פשוט לכל מקום שתלכו זה ממש נוח ושווה לכולנו.מה שתצטרכו כדאי לעבוד מהבית זה מחשב או נייד ואינטרנט יציב כמובן וכך תוכלו לעבוד ולהפוך את החלום של עבודה מהבית למציאות אמיתית ונוחה לגמרי ..

למה לעבוד מהבית

למה שמישהו או מישהי יבחרו לעבוד מביתם?

זו שאלה מצוינת.

כאשר יוצאים לעבודה, היום נפתח מחוץ למרחב הביתי, לא משנה מה, אי אפשר לחזור לרביצה על הספה. בעיקר כי בחלק מהמקרים במקומות עבודה – אין ספות וברובן המכריע בהחלט לא ראוי לרבוץ.

לכן עולה גם שאלה נגדית – למה אנו עובדים בחוץ..

אולי זה כך מפני שהסיבה שעבודה במשרד או מחוץ לביתנו היא כל כך ברורה מאליה בגלל שלכך אנו רגילים.

חונכנו לחיות במשך אלפי שנים בידיעה כי הפרנסה נמצאת מחוץ לסף הבית. הריי לא ניתן לחרוש שדה או לצאת לציד בתוך בקתה, לא ניתן לרכוב על סוס בתוך אורווה או להיות במשרה אדמינית מבלי לדפוק שעון. כך המשיכה הקונספציה כי גם לא ניתן לנהל חשבונות, לכתוב מאמר, לשווק מוצר ולייצר תוכן לפרסומות מבלי להגיע לסביבת העבודה אשר יועדה לכך.

אך משהו קרה והוא שינה את הכל – האינטרנט המהיר.

מאז שניתן להעביר מידע בזמן אמת דרך כבלי הרשת, התאפשר למעשה לבצע עבודה מכל מקום. אין כבר סיבה להגיע לסביבת העבודה, אין טעם בבזבוז החלל וזמניי ההגעה אליה. אין ספור חברות וגופים סגרו רבים ממשרדייהם ושלחו את העובדים יחד עם שולחן עבודה חדש הביתה, וכך יצרו לעצמם חיסכון אדיר בהוצאות שלהם ושל עובדיהם.

עבודה מהבית הפכה לדבר פשוט וקל להשגה. כל מה שצריך זה חיבור אינטרנט, מסך ומשם האפשרויות הולכות ונפתחות.

יש אין ספור פלטפורמות דיגיטליות אשר נועדו להנגיש עבודה מהבית לאלו אשר בוחרים ובוחרות לעסוק בכך. ניתן למצוא הצעות עבודה אשר צצות ברשתות החברתיות ובעמודים לחיפושי עבודה. בנוסף, יש אתרים מקצועיים אשר ניתן להעלות אליהם את תיאור המקצוע לצד קורות חיים ולהתעניין בנישות אשר מוצעות לעיסוק הספציפי אשר הועלה לאתר.

קשה לדמיין את החיים ללא מקום אשר מחוייבים ללכת אליו בכל בוקר למשך רוב שעות היום. כמובן שגם עבודה מהבית לא מחייבת לעבוד מהבית. אפשר לעבוד מהנייד בכל מקום. נסיעות אוטובוס, הפסקות בעבודה, נופש בחו"ל ואפשר גם בחצר.

Tags :
Share This :