קיימות מלא משרות באתרי דרושים לעבודה מהבית דרך המחשב לחצאי משרות או משרה חלקית או משרות

מלאות שמאפשרות לכם לעבוד אך ורק מהבית ושלא מצריכה לגשת לראיון עבודה ובטח שלא להיפגש עם מנהל עבודה. יש עבודות מהבית גם חברות מסוימות ששולחות את העובדים לעבוד מהבית בחצי משרה.כמו למשל אימהות טריות , סטודנטים וכדומה..
בתקופה האחרונה תחום הטכנולוגיה בשוק העבודה פורץ גבולות , דרושים יותר מאי פעם אנשי טכנולוגיה -בתחומים טכניים:בתחום הטכנולוגיה דרושים הרבה אנשי תחזוקה ותיקון של תקלות למינהם..
-במכירות:הרבה חברות זקוקות לתפעול האתרים , לשירות לקוחות יעיל וזמין ,שימור לקוחות ומעקב אחרי לקוחות פוטנציאליים למטרת רווח עסקי.
-ייעוץ בשלל תחומי:ייעוץ שיווקי , יעוץ פיננסי , חשבונאות,בנקאות אישית, יעוץ משפטי וכדומה.
-שירות ותמיכה ללקוחות:זה יכול להיות כמעט בכל מקצוע או רשת מסוימת על מתן מענה ללקוחות ועזרה בתמיכה דרך טלפון או וואטסאפ.
-שיווק: השיווק הוא סופר חשוב מכייון שהרבה אנשים מעדיפים לרכוש באתרי האינטרנט בחברות מסויימות- בגדים,מוצרי חשמל,מוצרי טיפוח ואפילו אוכל.
שיווק גם בפן אחר של עבודה עצמית-עיצוב,תמלול,אנימציה,עריכה,ארגון אירועים,צילום,כתיבת מאמרים,הזנת נתונים ועוד מגוון רחב של עבודה עצמית.
כשאנו עובדים מהבית , זה הרבה יותר נוח ומבינת שכר מי שרוצה להרוויח קצת יותר , שם לעצמו יעד מסוים ומגיע ליעד היומי שלו ובמקום בונוסים במקומות עבודה מסויימים יש לכם אופציה להרוויח קצת יותר ולהפסיק מתי שנוח לכם. ועוד אופציות שניתן לשלב עבודה כזו למקור הכנסה נוסף כעזרה למשכורת החודשית בעבודה הספציפית בה אנו עובדים. אני מאמינה לכל אדם משכורת נוספת שהיא אומנם בסיסית או מתחת לבסיסית היא אחלה לגמרי לכאלה שזקוקים לעזרה של הכמה מאות שקלים הללו בחודש. זה יכול לתת לך גם הרגשה קצת יותר טובה ולהוריד אותכם מהלחץ היומיומי עד משגיע היום הזה בחודש שההורדות מגיעות ואז אתם מרגישים שאתם נחנקים,קצת רווח מעבודה נוספת דרך הבית שלא מצריכה מכם זמן להתארגן לנסוע מהר ובלי חשש לאחר או שמא יגערו בכם כי קרה לכם משהו מוזר בדרך ואיחרתם. לכן,למקור הכנסה נוסף חברים, נסו לעבוד דרך המחשב מהבית.עדיף לכם בהרבה יותר מכל עבודה אחרת שגורמת לכם גם להיות עייפים,חלשים או להתעסק עם לקוחות בזמן שכבר עבדתם בעבודה הראשונה שלכם גם עם לקוחות. זה קשה חברים. אני לא יודעת אם למישהו יש כוחות על, על מנת להצליח לעבוד ככה קשה ולחכות בקוצר רוח , כמו אוויר לנשימה לשישי שבת – ליום חופש הזה שכולנו מייחלים לו שיגיע.
לכן תנסו לשפר את רמת החיים שלכם , תבחרו בעבודה שאתם באמת רוצים ויכולים לעמוד בה כמה זמן שצריך על מנת לסגור פינותלדוגמה: חובות קטנים שנוצרו עם הזמן.
כל עוד יש לכם אופציה לייצר הכנסה מהבית,מהמחשב הפרטי שלכם – עשו זאת ! בזמן שנוח לכם , אף אחד לא עומד על הראש ולא מבלבל לכם את המוח. תנסו ותראו.

התפרצות נגיף הקורונה הביאה לשינויים גדולים בחיים שלנו, כולל הסתגלות לדרכי עבודה חדשים.
אחרי הקורונה הרבה אנשים מאיתנו חזרו למקום העבודה הרגיל שלהם . אבל רובנו המשיכו לעבוד מהבית ויש כאלה שעדיין עובדים מהבית.
לעבודה מהבית יש הטבות מאוד טובות ונוחות והרבה אנשים נהנים מהטבות האלה כמו שאפשר להגיד ביי ביי לנסיעות. אבל גם להרבה אנשים מאיתנו השינויים האלה היו מאתגרים מאוד.
לעבוד מהבית עד כמה שזה דבר טוב הוא גם יכול להיות מאוד מלחיץ, לפעמים יש את החוסר מוטיבציה ואפשר להגיד שיש את החוסר ודאות והכל נורמלי לחלוטין ואפילו מוצדק .
הנה כמה טיפים בשבילכם של איך להפריד בין עבודה לחיים האישיים, איך להרגיש יותר פרודוקטיביים ושיהיה לכם יותר מוטיבציה לעבוד מהבית , וגם לדאוג לבריאות הנפשית שלכם בזמן עבודה מהבית.
טיפ ראשון – תקפידו על השגרה שלכם שתהיה לכם תמיד שגרה דומה לעבודה רגילה מה הכוונה .
אל תקומו מאוחר למרות שזה מפתה מאוד, ברגע שתקומו תלכו להכין קפה וארוחת בוקר טובה מה שתיתן לכם אנרגיה לשאר היום.
בעבודה מהבית אין לכם את הנסיעה לעבודה אבל במקום זה אפשר לעשות איזה פעילות גופנית , אם זה ריצה , הליכה , יוגה , פילאטיס או כל דבר אחר שאתם רוצים. אפשר גם לקרוא משהו שאתם אוהבים , לשמוע מוזיקה או אפילו לראות חדשות. רק שתהיה לכם מן שגרה כזאת של הבוקר לפני העבודה . והכי חשוב בסוף היום שאתם מסיימים לעבוד והגיע הזמן לסיים את הכל , תסגרו את המחשב שלכם, אל תבדקו מיילים , אל תחפשו תירוצים להמשיך לעבוד. פשוט תכבו אותו ותלכו לעשות מה שאתם רוצים במשך שאר היום שלכם כי יש לכם הרבה מאוד זמן כי אתם לא צריכים לחכות יותר בפקקים בחזור מהעבודה .
טיפ שני – תכינו לעצמכם סביבה של המקום עבודה שהיא תהיה במרחב שקט , הרחק משאר הבית או מרעש שמגיע בחוץ , אפילו רחוק מהסחות דעת כמו טלוויזיה.
שימו לידכם את כל הדברים שאתם צריכים אם זה מטענים , עפרונות , עטים כל דבר שלא יגרום לכם לאבד את חוט המחשבה.
טיפ שלישי – תעשו לעצמכם הפסקות אם זה הפסקות קצרות ואחת ארוכה בשביל ארוחת הצהריים, ההפסקות הקצרות יכולות לקחת בין 5-10 דקות או כמה שאתם מרגישים שאתם צריכים.
לגבי בארוחת צהריים מה שטוב שאתם עובדים מהבית , אתם יכולים להכין על המקום את הארוחה או אפילו להכין אותה יום לפני ורק לחמם אותה במיקרוגל . נכון שגם בעבודה רגילה אפשר לחמם במיקרוגל אבל תמיד יש תור שכולם מחכים לחמם ואתם יכולים בטעות לשכוח את האוכל בבית ושאתם עובדים מהבית זה לא יכול לקרות לכם.
טיפ רביעי ואחרון – תחשבו על העבודה הזאת לטווח הארוך ביותר. ייתכן שאתם תמשיכו לעבוד מהבית לתקופה ארוכה שאתם לא יודעים מתי היא תסתיים. אז תחשבו על דברים של איך אתם יכולים לשפר את מקום העבודה שלכם , איך אתם יכולים לשפר את אופן העבודה שלכם , נגיד ובחרתם חדר לשים בו את שולחן העבודה , תבדקו שלחדר הזה יש מספיק אור בשבילכם ואתם באמת נהנים לעבוד בו , תבדקו אפילו שלא חם לכם מדיי בחדר הזה. כי בסופו של דבר זה הופך להיות החדר עבודה שלך מהבית . עבודה מהבית

Tags :
Share This :