קורסים לעבודה מהבית

קורסים לעבודות מהבית

נמצאים בחל"ת? העבודה במשרה מלאה לא מספיקה לכם? אתם פשוט רוצים כבר ללמוד ולהגשים חלום? פשוט תלמדו קורסים אונליין. מקבלים את כל היתרונות של עבודות מהבית: חסכון זמן של התארגנות והשארות בפיג'מה, חוסר בזבוז כסף על דלק וזמני נסיעות הלוך וחזור לאוניברסיטה או לעבודה, השגחה על הבייביסיטר בזמן שאתם באותו החדר עם הילדים שלכם או סתם עם בן הזוג, עם שעות גמישות, אם תרצו גם ללא בוס מציק, פשוט אתם והמשפחה שלכם, במרחק של מטרים. השקט המדהים בו אתם שרויים ללא רעש שקוטע את חוט המחשבה שלכם. עכשיו תדמיינו את זה: תואר. בסמכות. איכותית. תוכלו ללמוד את המקצוע שאתם כה אוהבים, את התואר שאתם לא מפסיקים לדבר עליו עם אהוביכם, בלי לוותר על העבודה במשרה מלאה שאתם כבר עובדים בה.

הכירו את אקדמיית 2100, אשר אחת מתוך לא מספר קטן של אנשים אשר ילמדו אתכם לעבוד מהבית. אם מדובר בשיווק שותפים, שבסך הכל לוקחים קישור ומפרסמים אותו לחנות מוצרים שאתם מפרסמים, בלי להשקיע כסף! או איך לבנות מוצר מידע משלכם, כמו קורס או ספר דיגיטליים בהם אתם מלמדים לעשות דברים שאתם כל כך טובים בהם ומכירים אותם יותר מאת עצמכם, אחרים, שרק מחכים לשלם כסף בשביל לדעת איך למדת לעשות את זה ואת זה בכמה שיטות פשוטות להבנה. את כל אלה, תלמדו בלימודים אונליין, דרך המחשב, בכל מקום שתרצו. כמו שאתם יודעים, לימודים אונליין לרוב הם בדיוק כמו שהילדים לומדים היום דרך הזום: מערכת שעות מדויקת עם הפסקות בהם עליכם להיכנס לזום, להראות נוכחות, להשתתף ולשאול שאלות, כמובן להקשיב ולסכם, אם צריך. ישנם גם קורסים מקוונים, שחלק מהם תצטרכו לעשות בכיתה ולהיות מעשית.

מחירי הקורסים בדרך כלל תלויים באקדמיה שאתם לומדים בה, כמו כן גם בקורס שבחרתם לכם.

הנה לכם מספר עצות לפיהן תוכלו לנצל את הזמן שלכם כראוי וללמוד יחד עם חבריכם ומורכם:

1. תקציבו לעצמכם זמן ללמוד, זמן בו אתם לא מטפלים בילדים או בחיות המחמד שלכם, אלא ממוקדים לגמרי במורה שלכם וחבריכם לספסל הלימודים. זמן בו אין טלוויזיה דולקת או מוזיקה. חשוב שתציבו לעצמכם גבולות זמן ברורים, על מנת שהמצב לא יצא משליטה ויווצרו להן בעיות.

2. תסדרו את הסביבה שלכם, תשתדלו לשמור על החדר נקי ומסודר, שהבלגן לא ישפיע עליכם. כל דבר יהיה במקום שאתם זוכרים שהוא אמור להיות, כמו עט חדש או מחברת נוספת. ככה תוכלו להקל על עצמכם וללמוד ללא שום בעיה, כי כבר קניתם הכל ולא יהיה חסר דבר במקרה הצורך.

3. תציעו פגישות אחרי הלימודים עם חבריכם לספסל הלימודים, על מנת שתוכלו לתרגל כמו שצריך לפני מבחנים או אחרי שיעור קשה בו לקח לכם זמן להבין את החומר. אין שום בושה לבקש עזרה, בעיקר אם המצטיינים של הכיתה הם בני אדם בדיוק כמוכם ויכולים לרצות לעזור.

4. אל תתנו לשינויים הלא רגילים להשפיע עליכם, זה בסדר להרגיש לחוצים בגלל השינויים שאתם עוברים, בעיקר אם המורה שאתם אוהבים לא באמת נמצא איתכם באותו החדר, או החברים שלכם ללימודים לא יושבים כיסא לידכם להסביר לכם משהו שלא הבנתם באוזן. זה הכל בראש.

5. קחו קורסים קשים יותר, תעזו. לפני כן לא יכולתם לקחת קורס קשה בגלל שלא היה לכם זמן? בבקשה, הקורונה פתרה לכם את הבעיה, כאשר אתם בבית ללא עבודה או עם יותר זמן פנוי. תשקיעו כמו שצריך, תתרגלו ללא הפסקה, תקראו שוב ושוב, תחקקו את המידע בראשכם, ואל תשכחו כי פעם התפללתם שיהיה לכם יותר זמן ללמוד. תעריכו את המצב, הוא עלול לא לחזור.

6. אל תפלו לפיתויים, גם אם יש עכשיו אפשרות להתכתב בצ'אט ואף אחד לא יעיר לכם על הטלפון ביד, כי הוא אינו שם יותר, או שיש לכם את המקלדת הנהדרת. תתרכזו בשיעור, בעיקר כאשר אתם ולא אף אחד ממכם לא יודע עד כמה זה חשוב לכם.

חברים, זה המרחב הבטוח, האינטרנט. עשרות משרות מחכות לכם, המון קורסים איך להרוויח בהן כסף כבר לא יכולות לחכות. תוכלו ללמוד לעבוד קשה או קל, אבל איך להשיג כסף! חשוב! אז, קדימה. תתחילו לחפש.

Tags :
Share This :