ציוד מומלץ למשרד הביתי שלך

עבודה מהבית משנה לשנה נהיית נפוצה. ישנם אנשים המסתגלים לעבודה מהבית במהירות, לאחרים לוקח יותר זמן.
אנשים שעובדים מהבית מחפשים דרכים שיהפכו את מקום העבודה שלהם לנוח יותר ואת העבודה לפשוטה יותר. ובכן להלן מספר דרכים ומוצרים שיתנו לכם מענה לבעיות שעולות עם ביצוע העבודה הביתית:

1.תאורה-
תאורה נכונה של סביבת העבודה הביתית חשובה לבריאותך. עם זאת, זה חלק מארגון סביבת העבודה מהבית שלעתים קרובות מתעלמים ממנו.
אנשים רבים פשוט משתמשים בתאורת החדר שיש להם, או הולכים לכיוון השני ועובדים בחושך, תוך הסתמכות על אור המסך.
תאורה איכותית מאפשרת לך לעבוד בצורה נכונה יותר, בלי לאמץ את העיניים ולאורך טווח לגרום נזק שיביא לכך שתצטרך להרכיב משקפיים.
סביבת עבודה לא מוארת כהלכה עלולה להוביל למאמץ בעיניים ולכאבי ראש.
אנשים מגיבים בצורה שונה לטונים ולעוצמת האור. זו הסיבה שתאורה מתאימה כל כך מועילה. תצטרך להתנסות אך תשאף לכך שסביבת העבודה שלך תהיה מוארת היטב.

2.ארון מסמכים-
למרות שאתה עשוי להתחיל את עבודתך עם שולחן מסודר, מסמכים והערות מתחילים להצטבר מהר מאוד. אם לא תשמרו על הסדר, תמצאו את עצמכם מוסחים, מתוסכלים ומאבדים זמן יקר בניסיון למצוא מסמכים. אך יש לכך פתרון- ארון מסמכים.
אתה יכול למצוא ארון שיעזור לך לשמור על סדר המסמכים ולאחסן בצורה מסודרת את כל ציוד העבודה שלך.

3.כספת-
לעולם אינך יכול להיות זהיר מדי: במיוחד כשמדובר במידע בעל חשיבות קריטית. זה כולל גיבויים בכונן קשיח, מידע פיננסי ורשומות מס.
עבודה מהבית דורשת שמירה על פרטים אישיים של אנשים אחרים וכן פרטים שלך. כדי לשמור על פרטיות במורה מירבית, כספת יכולה להיות פתרון מצויין לעניין זה.

4.מגרסת נייר-
באופן טבעי, עם כל כך הרבה מידע אישי במשרד הביתי שלך, תצטרך דרך להיפטר ממנו כראוי בבוא הזמן. לזרוק מסמכים עם מידע כגון מספרי חשבון בנק לפח היא מסוכנת מאוד, מכיוון שניתן לאחזר מידע זה. אתה רוצה דרך להשמיד מסמכים פרטיים שעלולים להחשף ולגרום נזק לאחרים או לך.
יש הרבה מגרסות יעילות בשוק עבור המשרד הביתי שלך. כמו בכספת, אל תיקח שום סיכונים. השקיעו בציוד יעיל כדי לשמור על בטיחות המידע שלכם.

 1. ניירת משרדית
  ברגע שאתה מתחיל לעבוד מהבית, אתה צריך לדאוג לעצמך לכלים שישמשו אותך לעבודה.
  כדאי לרכוש לעצמכם ארגונית, או קופסאות אחסון, ולהשקיע בנייר מכתבים משלכם.
  רשימת מכשירי כתיבה:
 • נייר מדפסת
 • עפרונות
 • מדגישים
 • מחברות/ פנקסים
 • יומן
 • קלסרים
 • תיקיות
 • מהדק
 • סיכות
 • מספריים
 • ממיין/ מחזיק מסמכים
 • ועוד

6.הליכון/ מכשיר כושר-
הליכון או כל מכשיר כושר( אופני כושר, משקולות..) מאפשרים לך לשמור על תנועה של הגוף, ככל האפשר. הליכון יכול להיות דרך מצוינת להישאר פעיל ופרודוקטיבי תוך כדי עבודה. עבודה מהבית מאפשרת לך לעשות דברים רבים במקביל, וכן לשמור על כושר בקצב שלך.

עבודה מהבית היא מיומנות. בהתחלה זה יכול להיות קשה. אבל לאורך זמן, עם תרגול וקצת חשיבה קדימה, אתה יכול ליצור סביבת עבודה פרודוקטיבית ומהנה ביותר, במרחק של צעדים ספורים בלבד מהמקום שבו אתה ישן.

אבל שום מערך עבודה מהבית לא יכול להגיע לרמה כזו ללא השקעה והציוד הנכון.

הכן את המשרד שלך לעבודה מהבית לאורך זמן. הוסף כלים חדשים. תעשה שינויים. הצב גבולות והפרד בין חייך הפרטיים לעבודה.

כדי ליצור סביבת עבודה נכונה, הנך צריך להיערך לכך ולהוסיף כלים למקום העבודה שיעזרו לך ויקלו עליך במהלך העבודה.

מגפת הקורונה גרמה להרבה מאתנו לחשוב כיצד לעבוד מהבית וכמו בכל תחום, גם לעבודה מהבית יש יתרונות וחסרונות, אך בשקלול כללי היתרונות עולים על החסרונות. עבודה מהבית מעניקה הן לעובדים והן למעסיקים יתרונות רבים. העובדים יכולים ליהנות מגמישות רבה בשעות העבודה, להחליט מתי הם רוצים להתחיל לעבוד, מתי לסיים ומתי לעשות הפסקה, הם חוסכים זמן יקר בנסיעה אל מקום העבודה ובחזרה הביתה, הם נהנים מאיזון בין חיי המשפחה ובין העבודה ועוד. המעסיקים נהנים מעלייה בפריון העבודה של העובדים בבית, כך מעידים מחקרים רבים, והם חוסכים בעלויות רבות כמו ציוד משרדי, הוצאות אנרגיה, החזר נסיעות ועוד.
ועל אף שעבודה מהבית מעניקה יתרונות רבים לעובדים מהבית, עובדים רבים מתלבטים האם כדאי לעבוד מהבית או לא. אז אם גם אתם מתלבטים, במאמר זה תוכלו לקרוא אז למה כדאי לכם לעבוד מהבית ולמה לא כדאי לעבוד מהבית.
בתור שכירים הייתם מחויבים ללוח זמנים קשוח. הייתם חייבים לקום מקדם בשעה קבועה, להיות במקום מסוים שמונה עד תשע שעות ביום, חמש פעמים בשבוע. בעבודה מהבית אתם תחליטו מתי אתם רוצים לקום, מתי אתם רוצים לעבוד, מתי אתם רוצים לעשות הפסקה, מתי לקפוץ ולאסוף את הילד מהגן ומתי להקדיש זמן לבן הזוג או לילדים אפילו שזה “באמצע העבודה”.
אתם תחליטו איפה אתם רוצים לעבוד. אתם יכולים לעבוד בחדר העבודה בבית או לקחת את המחשב הנייד ולצאת לבית קפה כדי לעבוד או אפילו לטייל מסביב לעולם ולשלב טיול עם עבודה.
נוודות דיגיטלית היא טרנד לוהט בעולם התעסוקה בעלי מקצוע רבים העובדים כפרילאנסים אורזים מזוודה, לוקחים את המחשב הנייד וטסים ליעדים שונים ברחבי העולם, בלי לבקש חופשה רשמית מהבוס. הם מחליטים לאיזה יעד לטוס, כמה זמן לשהות בו, לטייל, לבלות, אך גם להשקיע מספר שעות בעבודה, בהתאם לצרכים, ולשלב עבודה וטיולים ברחבי העולם.
עבודה מהבית תחסוך לכם זמן יקר של ניידות בכבישים. נהגי ישראל מבלים שעות ארוכות בנסיעה ובעמידה בפקקים. אלו שעות מתות ושוחקות. אם תעבדו מהבית, תחסכו לכם בין שלוש עד ארבע שעות ביום בממוצע, שעות שאותן תוכלו לנצל לעבודה או לעיסוקים אחרים.
עובדים מהבית? ההוצאות שלכם יפחתו עד למינימום, לא תצטרכו למלא את טנק הדלק במכונית פעמיים בשבוע, לא תשבו במסעדות עם חברים בהפסקת הצהריים וגם תקציב הביגוד יהיה נמוך משמעותית.
עבודה מהבית גם מפחיתה את הלחץ בשתי דרכים. ראשית, אין את הלחץ של נסיעה לעבודה בבוקר.
שנית, אם צריך לקחת הפסקה או לנמנם קצת כדי להתרענן ולהיות יותר פרודקטיביים, זה אפשרי! כי יש יותר גמישות. שום עיניים סקרניות לא עוקבות אחרי כל תנועה שלכם ושופטות אתכם כמו במשרד; זו הפגת מתח בפני עצמה.
כדי לשמור על הבריאות אנחנו חייבים להתאמן. היתרון הגדול הוא שבכל פעם שיש שעה פנויה במהלך היום, אפשר לצאת לריצה קצרה או לאימון המועדף עלינו. אני הכי אוהבת להתאמן בשעות המוקדמות של הבוקר, במקום הנסיעה למשרד שנחסכה לי.

Tags :
Share This :