פחות שעות עבודה

אם בעבודה דרך משרד העובד מבלה חלק נכבד משעות חייו על נסיעות לעבודה וממקום העבודה, מחקרים מסוימים מעלים כי כל עובד בישראל מבזבז בממוצע בין שעה לשעה וחצי ביום על נסיעות, שזה אומר בערך 7.5 שעות בשבוע שהם שווים ל-31.5 שעות חודשיות, מדובר בשעות ארוכות שהולכות לבזבוז, הרי שבעבודה מהבית השעות האלה הופכות משעות מתות לשעות של איכות וחוויה אישית, שעות שבהם העובד יכול לקחת כפסק זמן לחיי המשפה.
ובינינו, בעולם כל כך סואן מי לא צריך מעט זמן איכות?
והמציאות מוכיחה, כי עובד שיש לו יותר שעות של מנוחת הנפש, תפוקת העבודה שלו גדולה יותר, המוטיבציה שלו מתגברת, ופריון העבודה שלו עולה.
אם אתה עובד לפי הספקים ולא לפי שעות, המעבר לעבודה מהבית יכולה ליצור לך יתרון נוסף, בעת עבודה מהבית מצליחים לעבוד מהר יותר, במשרד יש המון הפרעות טבעיות, אם זה בוס שנמצא על הראש ומדי פעם מבקש לשוחח איתך, אם זה קולגה לעבודה שפוגשת אותך בדרך לשירותים או בדרך להכנת כוס קפה ומתחילה לפטפט איתך על דא ועל הא, אם זה רעשי רקע שמפריעים לך להתרכז בביצוע העבודה, דבר שאינו קיים בעבודה מהבית, שם את יכולה להשים את המוזיקה שאת אוהבת, ואם את אוהבת את השקט, אז תוכלי להגיף את החלונות וליהנות מהשקט המבורך, מה שיגרום לך לסיים את העבודה בזמן קצר יותר, ולהרוויח עוד כמה שעות הפסקה.
חיסכון הוצאות
כל אחת יודעת שעבודה במשרד כוללת בתוכה לא מעט הוצאות, בין אם מדובר בהוצאות של הילדים, כמו להביא את התינוק למטפלת או לבייביסיטר, אם זה לקנות בגדים, להתאפר, את הרי לא רוצה לבוא לעבודה עם מראה זרוק ומושלך, אם נמאס לך מהאוטובוסים המקרטעים אז את צריכה להחזיק רכב, ולא תמיד המעסיק משלם לך את כל הוצאות החזקת הרכב, הוצאות שנעלמות כמובן במעבר לעבודה מהבית, בה את לא צריכה להתלבש את לא צריכה להתאפר, את נמצאת לבד עם עצמך, אף אחת לא רואה אותך!

נמאס לכם לעמוד ולשרוף זמן בפקקים של הבוקר?
עייפתם מלחץ של הבוקר? אז תמשיכו לקרוא, יש לנו כמה דברים שכדי לכם לדע.
כמו לכל דבר יש יתרונות וחסרונות , אבל במקרה הזה בואו, היתרונות עולים בהרבה על החסרונות. עבודה מהבית תעניק לכם וגם למעסיקים שלכם יתרונות רבים . אתם כעובדים יכולים ליהנות מגמישות רבה בשעות העבודה,אתם יכולים להחליט מתי את רוצים להתחיל לעבוד, מתי לסיים ומתי לעשות הפסקה, אתם תחסכו זמן יקר בנסיעה אל מקום העבודה ובחזרה הביתה,אתם תתחילו להינות מאיזון בין החיים האישיים שלכם ובין העבודה וואפילו תחביבים שלא מצאתם להם זמן עד היום. המעסיקים שלכם יתחילו להינות מחיסכון בכסף ובמשאבים בעובדה שהעובדים שלהם עובדים בבית, והם חוסכים בעלויות רבות כמו ציוד משרדי, הוצאות אנרגיה, החזר נסיעות ועוד.

בתור אנשים שכירים יש מחוייבות תמידית ללוח זמנים קבוע וצפוף. ברגע שהעבודה תעבור לבית אתם תהיו אלו שתחליטו על סדר היום, מתי תעבדו ומתי לא. אתם תהיו אלו שתחליטו עבור עצמכם איפה אתם רוצים לעבוד, אתם יכולים לעבוד בבית מהסלון, לעשות לכם איפה שהוא באחד החדרים חלל עבודה או אאפילו לצאת לעבוד בבית קפה. מה שתרצו יכול להיות. מי מאיתנו לא סובל מהכבישים במיוחד בשבעות הבוקר ושעות אחר הצהריים בהן כולם חטזרים מעבודה. אם תעבדו מהבית תוכלו בכיף לחסוף כמה שעות טובות של נסיעה, חנייה וכל מה שכרוך בזה. זמן כל כך רב ויקר בו וכלו להתפנות ולעשות דברים ועיסוקים אחרים שונים ומגוונים. על הוצאות דיברנו? כמה פעמים מילאת את טנק הדלק בדר או בחזרה מהעבודה? כמה כוסות קפה אתם קונים במהלך שעות העבודה בקפיטריה? מה הזמנתם היום לארוחת צהריים ? ברגע שתתחילו לעבוד מהבית , אין את זה! אתם תראו איך כל כך מהר ותוך זמן קצר אתם חוסכים המון המון כסף.
עוד שאלה, כמה פעמים התבאסתם לקום בבוקר ולצאת מהפיג׳מה הכיפית שלכם? כל בוקר נכון? אז תחשבו על העובדה הזו, ברגע שתתחילו לעבוד מהבית תוכלו לעבוד ולהישאר בפיג׳מה1 האם קיים כיף כזה ? !
אנחנו נמצאים בעידן דיגיטלי, עידן בו האינטנט מפוצץ ועשיר במדיה, ברשתות חברתיות ובהמון המון עולמות תוכן שונים שאשר ורצוי להעמיק בהם יותר ואפילו להרוויח מהם כסף .
קחו את האינסטגר למשל, עד לפני כמה שנים הוא שימש לרשת חברתית בו היינו מעלים תמונות ומשתפים חוויות עם העוקבים שלנו, ולעומת זאת היום הוא נחשב למעצמה וכמקור הכנסה ללא מעט אנשים מתחומים רבים ושונים.
כל מה שנדרש מאיתנו זה להיות טיפה יצירתיים ומקוריים וגם אנחנו נוכל לתפוס שם איזו שהיא נישה למקסם את. עצמנו לעבודה שתהיה לנו כמקור הכנסה ראשי או נוסף.
כמובן שחוץ מהאינסטגרם יש עוד המון פלטפורמות, האינטרנט מפוצץ בכל יום במשרות עבודה שונות שיעודן הוא עבודה מהבית. טיפ קטן מאיתנו, תקדישו קצת זמן בחיפושים ובשיתותים באתרים ותמצאו את משרת חלומותיכם היישר מביתכם

Tags :
Share This :