עמליה עובדת מהבית בהצלחה רבה

בעבודה מסוג זה נדרשת סביבת עבודה שקטה, יכולת ריכוז, שכן לעיתים בקבצי השמע נדרש תמלול לדיונים רבי משתתפים. כמו למשל: דיונים של בתי משפט, דיונים של הרבה משתתפים במשרדים שונים. במשרה זו השכר נגזר לפי מכסת תמלול ולעיתים מדובר בשכר קבוע עם דרישה למכסת שעות מסויימת.

ישנן עבודות רבות שקשורות לטלמרקטינג, שיווק ומכירות. בעבודות מסוג זה העובד נדרש לבצע שיחות יוצאות ממאגר שמע שמעביר לו המעסיק. בעבודה כזו לרוב העובד מקבל שכר פלוס בונוסים, על הצלחה.

בעבודה הזו השכר נגזר מיכולת המכירה של העובד, יכולת סגירת עסקה, קביעת פגישה- יצירת מחויבות מצד הלקוח.

עבודה מסוג זה מתאימה לעובדים שתחום המכירות הוא בדמם. עובדים בעלי תכונות של נחישות, דבקות במטרה, כושר שכנוע וסבלנות להשגת המטרות.

עבודות אחרות הן שיחות נכנסות עבור מוקד טלפוני. העובד מקבל את השיחות ונדרש להעניק תמיכה ללקוח עבור החברה.

בעבודות אלו שהעובד נדרש למעשה לטלפון בלבד, בולט היתרון של עבודה מהבית. אין למעשה צורך ממשי בהגעה למקום העבודה וניתן לקיים את השיחות מהבית.

עבודה זו מתאימה מאוד לעובדים שירותיים, סבלניים, בעלי אמפתיה. לפעמים נדרשת יכולת טכנית, במידה ומדובר. במוקד טכני.

תחום אחר שמאפשר עבודה מהבית הוא תחום המזכירות, עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת. בעבודה זו למעשה העובד מקיים את כל המטלות הקשורות למזכירות בתחום הספציפי. למשל: קביעת פגישות, מענה ללקוחות, ניהול יומן וכו׳. ביצוע משימות שלמעשה ניתן לקיים על ידי שימוש במחשב, באינטרנט. אלחוטי ובטלפון חכם.

עובד שבוחר בעבודה מסוג זה נדרש ליכולת ריכוז, מולטיטסקינג (ריבוי משימות), אנשים בעלי משמעת עצמית, סבלנות ואדיבות. וכמובן ידע בתוכנות הנדרשות. לניהול יומן, הפקת דוחות ועוד.

תחום נוסף שמוצע לאחרונה לעבודה מהבית הוא תחום גיוס העובדים, תחום משאבי האנוש. כיום גיוס העובדים יכול להתנהל מהבית. בעבודה זו מחפשים עובדים מתחום משאבי האנוש שינהלו תיקי לקוחות, יחברו למעשה בין עובדים למשרות.

במשרה מסוג זה העובד נדרש לתכונות של: שירותיות, אמפתיה, הבנת צרכי העובד וצרכי המעסיק והתאמה ביניהם.

תחומים אחרים שלעיתים ניתן למצוא בסקטור של עבודה מהבית הם: מעצבים גרפיים, מנהלי חשבונות, חשבי שכר, מורים בזום ועוד.

בחלק מהמשרות המוצעות מדובר בעבודה היברידית. הכוונה לעבודה שחלקה מתבצע ממקום העבודה. וחלקה עבודה מהבית.

למשל: 3 ימים במשרד ויומיים מהבית.

ניתן לראות שההיצע לעבודה מהבית גדל והמגוון רחב.

Tags :
Share This :