עוד דוגמא נוספת יותר ויותר אנשים רוצים לעבוד מהבית מהסיבה שזה מרחיב להמון אנשים את

האופציה ואת הבחירה לעבודה ישנם קבוצות מסויימות שאינן יכולות לעבוד בעבודה רגילה בין אם זה מצב זמני ובן אם זה מצב תמידי ומגיעות למצבים קשיים בחיים שאין להם כסף לפרנס את עצמם או את משפחתם והן חייבות / חייבים עבודה וכן באה לידי ביטוי העבודה מהבית.
אותן קבוצות כגון : אנשים עם מוגבלויות, נשים אחרי לידה שיכול להיות שהכסף לא מספיק להם, ואפילו תקופת הסגר שסגרה את האופציה לעבודה להמון אנשים שאיבדו את עבודתם כתוצאה מכך.
כמובן שההתמדה חשובה כמו בכל עבודה ואי אפשר להצליח במשהו בחיים בלי להשקיע ולהתמיד בו ולכן אי אפשר לצפות שהכול ילך בקלות רבה.
אך בהחלט ניתן לומר שעבודה מהבית מציגה בפניה יתרונות שאין בעבודות אחרות והיא יכולה להיות כל כך פשוטה וכל כך קלילה מעבודות אחרות, זה בעצם תלוי בזווית הראייה של המתבונן בה.
אז בעצם שאלנו את עצמנו מהי בעצם עבודה מהבית ?
מהי בעצם סוג העבודה שאני מבצע ?
אילו יתרונות יש בעבודה כזו
אילו חסרונות יש בעבודה שכזו ?
מהי ההצלחה של העבודה מהבית ?
וכמובן שיש עוד ועוד הסבר בגין העבודה מהבית

אנשים רבים עובדים בכל מיני סוגי עבודות שונות הם משכימים בבוקר ולרוב שבים לביתם לרדת ערב, בתקופות אלו הם חוזרים עייפים וללא רצון וכוח נפשי לתחזק בית ומשפחה. יש מעין תחושת ניצול והרגשה שהם אינם מוערכים בסביבתם. אך במקום לבחור בעבודות מסוג זה ישנה אפשרות להעביר את שעות העבודה בצורה שתותיר אחריה יותר יתרונות מחסרונות, והאפשרות הזו היא- עבודה מהבית! על ידי עולם האינטרנט ניתנת האפשרות לעבוד מהבית, להרויח כסף טוב ולחסוך את תחושת הניצול וחוסר הערכה. כיום יש המון דרכים לעבוד מהאינטרנט האופציות הן רבות ואין סופיות כגון: קלדנות, פירסום מודעות, כתיבת מאמרים וכן קידום אתרים, לכל אתר יש מערכת שלמה שדוחפת אותו מאחורי הקלעים כל אלו ועוד הן עבודות קלות ומשתלמות שכאשר מתמידים בהן רואים תוצאות. הקושי להתפרנס הוא עצום, האדם תמיד נמצא תחת מרדף אחר הפרנסה לצורך קיומו ולעיתים גם לצורך קיומם של בני משפחתו עליהם הוא אחראי, ברוב המקרים השכר מעבודה אחת לא מספק אותו והוא רוצה הכנסה נוספת שתעזור לו לממן את ההוצאות השוטפות הפתרון הרלוונטי ביותר הוא עבודה מהבית וזאת מאחר שהאדם תמיד מוצא לעצמו את הזמן להיות בתוך הרשת החברתית גם אם היום שלו מאוד עמוס לכן אם הוא כבר נמצא ברשת החברתית כדאי שזה ישתלם לו ויוכל להרויח מכך עוד כסף שיעזור לו הדרך להשיג עבודה מהבית אינה מורכבת כלל בלחיצה על כמה כפתורים במקלדת אדם יכול למצוא לעצמו עבודה שתעזור לו במימון הוצאותיו השונות, השוק מוצף בעבודות מהבית כך שכל אחד יכול פשוט לעבוד מהבית בעבודה שהוא חפץ כי התחומים שמציעים בעבודה מהבית הם רבים ומתוכם אדם בטוח יבחר בתחום אחד שמתחבר אליו וחושב שמתאים לו וכך הוא מרוצה מעבודה שהוא אוהב וגם מרויח ממנה כסף וגם המעסיק מרוצה מעבודתו היעילה של העובד כי כאשר אדם עוסק בעבודה שהוא אוהב אוטומטית הוא עובד בנמרצות ובחריצות כי טוב לו לעשות את פעולותיו ומכך יוצאת עבודה טובה וכולם מרוצים. היתרון הגדול ביותר בעבודה מהבית הוא שלרוב אין צורך בנסיון וזה מה שמאוד עוזר למי שרוצה לעבוד מהבית, עוזר לסטודנטים שלומדים מקצוע מסוים ויכולים להרויח כסף ממקצוע אחר שעוסקים בו מהבית, יעיל לאנשים מבוגרים שיצאו לפנסיה ומצד אחד קשה להם לעבוד פיזית כי הם מבוגרים וזה דורש מהם מאמץ ומצד שני משעמם להם והם מחפשים תעסוקה, עבודה מהבית היא הפתרון המושלם בשבילם כי הם לא צריכים ניסיון בשביל להעסיק את עצמם, להפיג את השיעמום כמו כן לא נדרש מהם כוח פיזי ובנוסף הם מרויחים כסף. כמו כן העיניין שלא צריך ניסיון בעבודה מהבית יעיל מאוד לאנשים צעירים שלא למדו מקצוע/ הוציאו תואר ואפילו אם אין להם 12 שנות לימוד הם בהחלט יכולים לעבוד מהבית בתחום שיחפצו, ולהרויח כסף כמו כל אדם אחר שכן למד מקצוע/ תואר. כיום ניתן לעשות כמעט הכל דרך האינטרנט והרשתות החברתיות וזו דרך נוחה לאנשים שלא רגילים לעבודה פיזית ומאמצת ועבודה מהבית זו העבודה המתאימה להם ביותר מאחר והכל נעשה בשימוש דרך המחשב וללא מאמץ פיזי. העבודה מהבית לרוב אינה מורכבת והמפתח להצלחה תלוי בכוח ההתמדה- ככל שאדם יתמיד בעבודתו ויקח אותה ברצינות הוא יראה תוצאות שישתלמו לו.

כולנו מכירים את השיר של שלמה ארצי הבלתי מעורער,
״ תתארו לכם עולם יפה
פחות עצוב ממה שהוא ככה״
פעם יצא לכם לחשוב על המשמעות?
תראו,הוא מבקש כאן עולם יפה ופחות עצוב בגדול המשפט לכאורה ממש פשוט-פשוט עולם שמח.
ואז יצא לי לחשוב כמה שזה נכון.
הרי היום הכל הרגל,בואו נפשט את זה.
התרגלנו,התרגלנו לא לחיות אלא ללכת אחרי החיים.
התרגלנו להשים את האושר של אחרים לפנינו.
התרגלנו לוותר,לא להכיר את עצמנו ולהיות מאחור.
התרגלנו להיות והתרגלנו לא להיות.
לקום בבוקר לרוץ את מרדף החיים,לארגן את הילדים וללכת לעבודה למה?כי התרגלנו.
לחזור מהעבודה,אחרי שהראש מתפוצץ והגוף קורס להשים את מסיכת החיים,לאסוף את הילדים ולעבור למשמרת ב למה? כי כי ככה לימדו אותנו.
פשוט לעשות ולהיות.
להיות עם הילדים,להשכיב אותם לישון הופ..נרדמו מעולה עכשיו יש לך בעל לדאוג לו/אישה לדאוג לה,לארגן את הבית ואז להשים ראש בשעות הקטנות של הלילה ולהתעורר בבוקר לאותה רוטינה בדיוק..למה?כי זה החיים.
קודם אמרתי ״לימדו אותנו להיות ולא להיות״-משפט פשוט אך מאוד מורכב-אנחנו כאן חיים ונושמים פיזית קיימים אבל האני הבתוך תוכי שלנו לא כאן,הוא לא מגשים,הוא חי את החיים שככה לימדו אותו פשוט להיות.
האני הפנימי שלו חי ״בלא להיות״.
אז איך אפשר לומר שלמה ארצי חזה את העתיד?חח לגמרי.
אבל העולם התקדם והכל ניתן לשינוי,היום אנחנו מאמינים קודם כל בלהיות וזה מתחיל מהדברים הקטנים מלעשות לעצמך טוב,כי אמא ואבא מאושרים זה משפחה מאושרת.
אז זה מתחיל בצעד ואני כאן היום ללמד אתכם צעד אחד שחוויתי על בשרי,שישנה לכם חיים שלמים.

Tags :
Share This :