עובדים ונהנים עם עבודה מהבית

כלים מאוד מתקדמים ומפותחים בשוק בכלל ובתחום השיווק בפרט יכולים להתבצע בעזרת מחשב. הרבה אוטומציה שאפשר להכניס לעסק. הרבה דברים שהיו פעם מאוד רוטיניים ועבודה שחורה שהייתה צריכה להתבצע. היום בעזרת אוטומציה אפשר לחסוך גם בזמן ועלויות. גם זה גורם שאנחנו לא מקבלים סתם עובדים שחוקים שעושים עבודה שחורה לאורך זמן ומתוסכלים ממנה. יש גם תוכנות משוכללות במחירים לא גבוהים שנותנות עזרים ויכולות לכל מקצוע. ברוב התחומים ע"י חיפוש יחסית פשוט באינטרנט אמצא המון כלים שיכולים לעזור לכל אחד בעבודתו המקצועית ובשיווק בפרט. אני תמיד חושב שרוב הבעיות והאתגרים שקיימים בכל תחום אנחנו לא הראשונים שנתקלנו בהם. ולכן חיפוש יחסית פשוט בגוגל ימצא לנו כבר הרבה פתרונות וכיוונים.

יש אנשים שעוד לא יצא להם לשמוע על עבודה מהבית מאז שמגפת הקורונה פרצה לחיינו לפני בערך לשנתיים?

הדבר אולי היחיד שאפשר להגיד עליו שהוא חיובי שיצא מכל הדבר הזה, זאת האפשרות שנפתחה בפני כל כך הרבה ישראלים שלפני זה לא היתה להם את האפשרות הזאת ועכשיו הם יכולים.

כן כן, תתפלאו אם חשבתם שרק חברות הייטק בכירות, תאגידים ובמשרות ממשלתיות נותנים לכם לעבוד מהבית אז זה כבר ממש לא ככה.

ולא רק מעסיקים גדולים וחברות הייטק יכולים וצריכים לעבור לעבודה מהבית.

היום כל אחד ואחת יכולים לעבוד בהמון סוגים שונים של עבודות מהבית ולהרוויח תוך כדי שכר מעל הממוצע!

מי מאיתנו לא נתקל ברגע הזה, שהשעון המעורר, מצלצל בשש בבוקר, בחוץ קר, חשוך ויורד מלא גשם, ואתם צריכים לקום ולהתחיל להתלבש, וגם לעשות את זה מהר מהר שלא חס וחלילה לאחר לעבודה ותחטפו צעקות מהבוס שלכם.

למי מאיתנו לא עברה באותו רגע המחשבה הזאת, של מה לא היינו נותנים, כמה כסף היינו משלמים, בשביל לעבוד היום מהבית.

כשהיום המשחק משתנה, ושוק התעסוקה תופס תאוצה בכל הנושא של עבודה מהבית, ואפשר לעבוד היום בכל כך הרבה סוגים שונים ומגוונים של עבודות בהתאם למה שמתאים לכם, כמו תמלול, העתק הדבק, נציג מכירות טלפוני, כתיבת עבודות ומאמרים ועוד המון עבודות שאפשר לעשות עם מחשב, או אפילו טלפון, וחיבור אינטרנט יציב.

אתם אפילו לא תצטרכו תואר, או השכלה אקדמאית כדי להתקבל לרוב המשרות.

גם מבחינת נסיון תעסוקתי יש הרבה יותר גמישות מבשוק הרחב, ולכן גם אנשים ללא נסיון תעסוקתי יוכלו להתנסות בתחומים חדשים ומעניינים שלא היה להם נגישות אליהם בעבר.

היופי בעבודה מהבית, זה שאתם לא חייבים שזאת תהיה ההכנסה העיקרית שלכם, מספיק שתקדישו עוד חצי שעה, שעה או כמה שאתם יכולים, במקום להיות ברשתות החברתיות, כמו טיק טוק פייסבוק, אינסטגרם ושאר הדברים שפשוט שורפים לכם זמן, אם רק הייתם מקדישים חצי מהזמן הזה למילוי סקרים או אפילו העתק הדבק ברחבי הרשת, הייתם יכולים להרוויח בין כמה מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש.

ומי מאיתנו לא היה מוצא מה לעשות עם הכסף הזה?

זה יכול לממן לנו הוצאות על דלק במהלך החודש, אנחנו יכולים לחסוך את הכסף לצורך חופשה משפחתית שלא העזנו להרשות לעצמנו, כי הרי כל המשכורת נשרפת בשנייה על יוקר המחייה.

למחושבים שבנינו אפשר לשים את הכסף בחשבון חסכון לילד, או להשקיע אותו בצורה חכמה, ולמשל ללמוד עוד קורסים שיפתחו אותנו, השמיים הם הגבול.

הכל תלוי בכמה תשקיעו מהזמן והיכולות שלכם בעבודה מהבית.

ויכול להיות שמהר מאוד תגלו שאתם נהנים הרבה יותר, לשבת כמה שעות בודדות מול המחשב בבית ולעשות כמעט כפול מהיומית שלכם, בעבודה שאליה עם כל הפקקים הדרך לוקחת יותר מידי זמן.

חוץ מהכסף שתרוויחו, המשאב היקר ביותר שתקבלו הוא זמן.

זמן להיות עם האנשים הכי קרובים אליכם בעולם, החברים שלכם והמשפחה.

לזמן שאנחנו מאבדים בכל יום בדרכים ובפקקים בדרך לעבודה פשוט אין תחליף, ואנחנו לעולם לא נוכל לקבל אותו בחזרה. עם המקום שאליו העולם הולך, אנחנו נוכל לבחור איך ומאיפה לעבוד.

ובכל יום שעובר, העבודה מהבית צוברת עוד ועוד תאוצה, ועוד משרות שוות שמתווספות למאגר.

Tags :
Share This :