עד כמה אפשרי להתפרנס דרך עבודה מהבית

הרבה אנשים לא יודעים כיצד להתפרנס במצב של היום, מצב בו הכלכלה קורסת, והרבה מקומות עבודה ועסקים עצמאיים קורסים תחת חוסר עבודה או תחת צמצומים. לכן ישנה אלטרנטיבה שיכולה לתרום ולעזור קצת לשרוד, זוהי העבודה מהבית. העבודה מהבית נותנת לך פרנסה, פרנסה גדולה או קטנה זה פרט שולי, העיקר שיש לך פרנסה בידיים כדי לשרוד, על אף שכמו בעבודה רגילה, עובדים ומקבלים משכורת, בעבודה מהבית צריך לעבוד הרבה יותר קשה על מנת להוכיח את עצמך יותר, בעבודה ביתית ככל שאתה עובד יותר קשה ומוכיח את עצמך יותר, כך אתה תוכל להשיג משכורת יותר גבוהה, אולי אפילו יותר גבוהה מאשר בעבודה רגילה מחוץ לבית. כמו כן, דרך עבודה מהבית יותר קל ומאתגר להתנהל גם בעבודה בה צריך יותר ערכיות, וגם בהתנהלות יותר נכונה בכסף קטנה או גדולה ככל שתהייה. יש כאלה הטוענים שבעבודה מהבית לא יהיה אפשרי להרוויח משכורת מספקת, אך הם טועים, עבודה מהבית יכולה לתת לך משכורת מספיק טובה ואף גבוהה יותר, כמו שאתם יודעים ומבינים, וכמו שכבר אמרנו, עבודה קשה יותר מביאה תוצאות טובות יותר, מה שמביא למשכורת גבוהה יותר. בעבודה מהבית, תמיד אפשר להתפרנס, ותמיד בצורה טובה ומכובדת, גם אם המשכורת תהייה קטנה יחסית מהמשכורת שאתה מקבל או היית מקבל בעבודה רגילה מחוץ לבית, אתה עדיין יכול להתפרנס בכבוד. גם אם לא תחסוך כסף כל חודש מכל משכורת, אתה עדיין תוכל לשלם חשבונות, ועדיין תוכל לשרוד את החודש. על אף, שהמצב של היום הוא מצב זמני, עדיין נוכל לשמור על העבודה מהבית כעל עבודה שנייה שחשובה לא פחות, ומה שנקבל מהעבודה מהבית זאת משכורת שנוכל לחסוך אותה לשעת הצורך. כך או כך המשכורת שאתה מקבל מהעבודה מהבית יכולה לשמש אותך בכל כך הרבה דרכים. מכאן ניתן להסיק כי אין לזלזל או לחשוש מעבודה מהבית ואין מה לחשוב על עבודה מהבית שדבר האחרון שנעשה. עבודה מהבית היא לא רק עבודה, היא גם קרש ההצלה שלנו ולא רק לתקופה הנוכחית, אלא גם להמשך דרכנו לא חשוב מה הדרך שלנו תהייה.

עבודה מהבית היא דרך נוספת לתת לנו מרחב נשימה, אם אתם שואלים אותי, ניתן להתפרנס בכבוד דרך עבודה מהבית, וניתן בהחלט להשתמש בעבודה זו גם כעבודה עיקרית

עבודה מהבית בעולם המתפתח
עבודה מהבית זהו נושא שאנו שומעים עליו הרבה אך לא תמיד מבינים, אנחנו שומעים אנשים אומרים: "עבודה מהבית זה העתיד" ו "תרוויח כסף בלי לעזוב את הספה" אך למה כל אלו מתכוונים.
קודם כל נגיד שעבודה מהבית זה ממש לא בהכרח "להרוויח כסף מבלי לעזוב את הספה", כמובן שיש משרות לא דורשניות שכנראה לא תצטרך לעזוב את הספה בשביל לבצע אותן, אך מרבית המשרות יתפקדו כמשרות נורמטיביות ורגילות רק המקום בו אתה מבצע אותן יהיה שונה, כלומר במשרה הכוללת עבודה מהבית אתה כנראה תעבוד קשה בדיוק כמו שהיית עובד אם היית במשרד, אז מה היתרון? התשובה: נוחות. עבודה מהבית לא מתאימה לכל האנשים, אך יכולה למשוך את רובם בגלל היתרון הפשוט של לעבוד פשוטו כמשמעו בסביבה הביתית שלך. עבודה מהבית צורכת מהאדם פוקוס ורצינות בדיוק כמו כל העבודות רק שבכל שאר העבודות נדרש האדם לעזוב את ביתו ואת ילדיו על מנת לפרנס עבורם, בעוד אדם העובד מביתו יכול להישאר בבית ולגדל את ילדיו בזמן שהוא מפרנס אותם.
בעולם המודרני זה משתלם גם לבעל העסק עצמו להעסיק עובדים מהבית. כאשר רוב העובדים עובדים מהבית בעל העסק חוסך הון יצירת מקום עבודה פיזי זמין עבורם כמו משרדים. בנוסף ברגע שהעובדים עובדים מהבית מטשטש הגבול הזה שבין מתי המועסק עובד ומתי הוא לא, מה שיכול לקרות מהמצב הזה שעובדיו יהיו זמינים לקריאות לעבודה גם בשעות שלא היו בהכרח השעות בהם היו אמורים להיות זמינים עם היו עובדים ממשרד. יתר על זאת שהם כנראה ירצו להספיק לסיים את עבודתם וכך יוכל המעסיק לצפות לתפוקה בעבודה גם בשעות שבהם חברות אחרות מפסיקות את עבודתם ומשחררות את עובדיהן הביתה.
עבודה מהבית משתלמת הן למעסיק והן לעובד ומספקת לשניהם את הדרישות אותם הם מבקשים – מצד המעסיק עבודה איכותית ומהירה ומצד העובד שקט נפשי ונחת. זה אולי לא בהכרח יענה על הציפיות הראשוניות כמו "להרוויח כסף בלי לקום מהספה" אך לעבודה מהבית יש יתרונות עצומים שמהם לא ניתן להתעלם.

Tags :
Share This :