עד בית- ניתן להכיר כהוצאה 20%-25% מתשלום דמי ועד בית.

ביטוחים-  ביטוח שקשור לדירה כגון ביטוח תכולה, ביטוח צד ג, ביטוח מבנה וכו' יוכר לפי חלק יחסי 20%-25%, ועוד.
משרה מוכרת ונפוצה בתחום העבודה מהבית היא מילוי סקרים בתשלום.
אז קודם כל, מה זה אומר? סקרים בתשלום משמשים בעיקר למטרת עריכת מחקרי שוק עבור חברות מסחריות. חברה מסחרית שמעוניינת לדעת את דעתם של לקוחותיה הקיימים והפוטנציאליים אודות מוצרים קיימים, מוצר חדש, מיתוג החברה, מרכז השירות שלה, תדמיתה הציבורית וכדומה תיעזר בסקרים. סקרים משמשים גם על מנת להעריך את ״המפה הפוליטית״במיוחד בתקופת בחירות, לצרכי מחקר אקדמי וכו.
מי אלו אותם אנשים שמשלמים לי על דעתי האישית? חברות העוסקות באופן מקצועי בסקרי דעת קהל קרי, מכוני מחקר מקצועיים. מכוני המחקר גילו כי אתרי סקרים בתשלום מקלים על מלאכת גיוס הנסקרים ומעניקים להם נתונים אמינים, מהירים ומדויקים יותר מאפשר סקרים בשיטות אחרות. כמו כן, אתרי סקרים בתשלום קשורים לעיתים לחברות שיווק, מיתוג ופרסום.
ולמה הם משלמים על דעתי בעצם? אותן חברות משלמות לנסקרים כסף תמורת דעתם מכיוון שהחברות המסחריות, הגופים הפוליטיים והאקדמאים זקוקים לה. תשלום עבור הסקר מבטיח נסקר אמין, אחראי וכנה, כזה שיסיים את הסקר בשלמותו ויחזור לענות על סקרים נוספים.
כמה אני יכול להרוויח מזה? מילוי הסקרים הוא הכנסה נוספת ואינו יכול להחליף ברוב המקרים משרה מלאה. לכל היותר מדובר בכמה מאות שקלים בחודש. הרווח של הנסקר תלוי בכמות הסקרים הנשלחת אליו על ידי האתר וכמות הסקרים שהוא עונה עליה בפועל. ככל שתענה על יותר סקרים כך ירוויח יותר.
ואיך אני יודע שבאמת אקבל תשלום?
אני מבין את החשש שלכם, זה נראה לא אמיתי ויותר מידיי טוב, אבל יש כמה דברים שתוכלו לשים לב אליהם בשביל לא ליפול בפחים כאשר בוחרים אתר סקרים, חשוב מאוד לוודא שמדובר באתר מוכר, אתר בו יש דרך לפנות אל מנהלו (אימייל, טלפון), אתר המסביר באופן ברור איך מחושב התשלום, כיצד ותחת אילו תנאים הוא מתבצע. כל מי שרוצה לענות על סקרים בתשלום חופשי לעשות כן דרך כל אתר סקרים ברשת. אין כל חשיבות למקום מגורים, השכלה, כישורים, מין, תעסוקה וכן הלאה. אתרי סקרים בתשלום זקוקים למגוון רחב מאוד של אוכלוסיות וכל אחד מתקבל בברכה. המגבלה היחידה היא אחת של גיל כאשר אתרי סקרים בתשלום מציבים רף מינימאלי של בין 8 ל-14 שנים.
אז אני מציע שתנסו, מה יש לכם להפסיד.

יתרונות מרכזיים בעבודה מהבית
לוח זמנים גמיש
בונוס זה משמש לעתים קרובות יותר פרילנסרים, מכיוון שעובד מרוחק יכול להיות קשור ללוח זמנים צפוף בדומה לעמיתים למשרד. עם זאת, גם במקרה זה, אתה יכול לתכנן ביעילות את יום העבודה שלך. לוח זמנים גמיש חשוב במיוחד לאנשי מקצוע עם ילדים קטנים: זה מאפשר לשלב בין מטלות הבית לבין תהליך עסקי
אישה יכולה ללכת עם הילד לרופא בכל זמן נוח. בבוקר ישנה הזדמנות לבקר בחדר הכושר, ולא לרוץ לעבודה. אינך צריך לחפש מטפלת כדי לפגוש את ילדך מבית הספר או לקחת אותו חוגים. אפילו הליכה למכולת אינה תלויה בלוח זמנים מוסדר. במקרה זה, ניתן לבצע משימות חשובות בערב, מוקדם בבוקר או ביום רשמי שאינו עובד
למשל, קחו יום חופש ביום רביעי, ועבדו את השעות הדרושות יום שישי. יחד עם זאת, לאדם יש הרבה יותר הזדמנויות לפתור בעיות אישיות, ואיכות ביצוע התפקידים אינה סובלת כלל. החיים מפסיקים להיות תלויים בימי שעבודה הסטנדרטים של חמישה ימים.
היכולת לטייל ברחבי העולם, זו אפשרות מדליקה לעבודה מהבית. לא צריך שנה לחלום על חופשה וים, כל מה שצריך זה כיסא נוח וחיבור לרשת, ואפשר לעבוד מכל מקום בעולם, גם מתחת לעצי דקל ליד הים.
חיסכון בכסף ובזמן
תשכחו מפקקי תנועה יומיים בדרך לעבודה, הוצאות על תחבורה ציבורית או דלק לרכב שלכם. בקיץ לא צריך להיחנק מהחום באוטובוסים, ובחורף לא צריך לקפוא בתחנות בזמן ההמתנה לאוטובוס. מקום העבודה נמצא במרחק צעד אחד בלבד מחדר השינה. אל תשכח שעובד משרד מוציא כסף על ארוחות צהריים עסקיות, חטיפים, במהלך היום.
הרבה יותר חסכוני ובריא לבשל ולאכול אוכל ביתי. בנוסף, אין צורך לקנות חליפות רשמיות, חולצות, חולצות, נעליים קלאסיות, כנדרש מקוד הלבוש הבלתי נמנע. על ידי הישארות בבית, נשים יכולות לחסוך משמעותית במניקור, קוסמטיקה ואביזרים
תקשורת עם המשפחה
אחרי יום עבודה קשה של שמונה שעות ודרך מפרכת הביתה, אתה רוצה לאכול ארוחת ערב מהר יותר וללכת לישון. לא לכולם יש כוח לדבר עם המשפחה, לטייל יחד, לשחק משחקים ולהשתתף בפעילויות ספורט. עבודה מהבית חוסכת משאב לתקשורת עם אנשים אהובים
בריאות
לדברי מדענים, אנשים שעובדים מהבית חולים פחות.. אתה לא בא במגע עם נוסעי תחבורה ציבורית מתעטשים ומשתעלים, קולגות מקוררים ואינספור לקוחות. בהיותך בסביבה ביתית נוחה ומוכרת, אתה יכול להתחיל טיפול בזמן במקרה שהרגשת סימנים שאתה מתחיל להיות חולה.
נוחות
תפסיק עם חוקי החברה! אתה בעצמך יכול לבחור מחשב נייד או מחשב מתאים, שולחן משרדי בגודל הנכון, כיסא נוח לעבודה מהבית. קשטו את מקום הפעילות עם המזכרות האהובות עליכם, פוסטרים, פרחים במהלך היום אף אחד לא יאסור עליך להדליק מוזיקה ולהאזין בדיוק לשירים האלה שאתה אוהב, ולא הקולגה שלך למשרד. הגדר תאורה נעימה לעין, שתה קפה או תה קח שמיכה נעימה. בבית, אתה יכול להרשות לעצמך כל מה שלבך זקוק.

הזדמנות להרוויח יותר
בסביבה משרדית טיפוסית, כל העובדים הם רב תכליתיים ולעיתים מבצעים תפקידים של אנשים אחרים. יחד עם זאת, השכר אינו עולה אלא משולם לפי חוזה העבודה. בפרילנסרים, ההכנסה תהיה פרופורציונלית לזמן ולמאמץ המושקע.

טיפים מנטליים לעבודה מהבית

Tags :
Share This :