עבודות מהבית 2 נבדים דיגיטליים מחפשים עבודה

העבודה לא מתאימה למי שמחפש קיצורי דרך ולשבת בבית מול המחשב בתקווה שיכנס לו כסף לחשבון משום מקום בצורת קסם

עבודה קשה שווה תוצאות בכל תחום.

ישנה קהילה גדולה של אנשים ברחבי העולם שבחרו יום אחד לקום לעזוב את הבית ולצאת למסע שמתחיל בתאריך אחד ונגמר בלא נודע , טיולים מסביב לעולם זה חלק משירת היום שלהם והנופש הוא חלק בלתי נפרד מחייהם לקום אל גלים בדרום אמריקה וללכת לישון על הר מושלג לא נשמע כמו פנטזיה עבורם אלה כחלק לגיטימי מאורך חייהם , קהילת הנוודים תפסה מקום גדול גם בקרב ישראלים בשנים האחרונות , עד כה נשמע חלום .. מי לא רוצה לקום כל יום להרפתקה חדשה ?

לפעמים הפנטזיה הזו מפריעה לנו להבין את המשמעות ומה זה דורש מאיתנו כדאי לקיים חיים שכאלה ,

מי ממן את החלום הגדול הזה ?

כנווד אתה צריך להבין שחיי החופש לא יכולים להתקיים ללא עבודה ראויה , ניהול כספים נכון הוא מצרך מחייב כנווד וגם עבודה מסודרת אי אפשר להתחיל את המסע בלי לדעת איך אנחנו הולכים לממן אותו בשביל שנוכל לדאוג לצורכי היום יום שלנו . לאוכל לשתיה לנסיעות ולבתי מלון שונים ברחבי העולם

אפשרויות עבודה מהבית שנוודים דיגיטליים יכולים לעסוק בהם :

ישנן אופציות רבות המאפשרות עבודה מהבית ומכל מקום בעולם למשל תמלול , כתיבת מאמרים, שירות לקוחות, שיעורים פרטיים באנגלית דרך הזום לדוברי העברית והאנגלית השותפת מבנינו ועוד עבודות ממוחשבות כאלה ואחרות .

ישנם נוודים שמעדיפים לעבוד כפרי לנסרים (עצמאים) ובכך להיות גם אחראיים לשעות העבודה שלהם ולחיות את החופש כמעט עד סופו בלי לדאוג לכך שהם צריכים לסנכרן שעות עם המעסיק מהמדינה ממנה הגיעו תחילה .

ישנן עוד אופציות רבות לעבודה מהבית ורק אם נבחר את התחום שבו אנו רוצים להתעסק ונחפש בצורה חכמה נוכל לעשות הכנסה מספקת שתממן לנו את הטיול בלי דאגות ,

במידה ויש לכם כישרון מסוים זה יכול להיות באומנות בכתיבה או בכל נושא אחר אפשר אפילו לשלב את זה ולהכניס כסף נוסף להמשך הדרך .

אחרי שהבנו אילו אופציות עומדות לפנינו ולמה חשובה מציאת עבודה נשאלת השאלה הבאה ,מאיפה מתחילים לחפש?

והתשובה דיי פשוטה .ישנם מעסיקים רבים שמחפשים עובדים מהבית שיתקתקו עבודה ומפרסמים באינטרנט ובמודעות דרושים בנוסף דרך רשתות חברתיות כמו פייס בוק וכדומה תמיד מפרסמים משרות מסוג זה .

במידה ולא מצאתם שם תמיד אפשר לפנות לאתרים כמו אתר "עבודות מהבית" שמציעה שירותי עבודה ומגוון רחב של משרות לנוודים ואנשים שרוצים לעבוד מרחוק .

אז אחרי שהבנו למה צריך למצא עבודה כשמטילים מסביב לעולם והסברנו אילו סוגי עבודות ניתן פחות או יותר להשיג ואיפה אפשר למצא אותן כל מה שנותר לכם זה לשלח קורות חיים לארוז מזוודה מלאה בבגדי ים ולצאת לדרך ולמסע בלתי נשכח שמלא בחוויות וכיף במלי לדאוג למי יממן את הטיול אלה לעשות זאת בעצמכם בלי תלות, טיול נעים לכולם

שנה חדשה-התחלה חדשה עם עבודה מהבית
איזה כיף שהגיע הבוקר, כל כך כיף להתעורר מהשעון המעורר, לקפוץ מהמיטה בזינוק, להתארגן מהר מהר, ולרוץ לרכבת או לאוטובוס.
איזה כיף זה לעמוד בפקקים שעות על גבי שעות בדרך לעבודה וכמובן מה לעשות, גם בדרך חזרה.
כמה כיף זה להגיע סוף סוף לעבודה, לקבל את הצעקות של הבוס בגלל שאיחרתם, ולהתחיל לעבוד ללא חשק או מוטיבציה, כשכל שנייה מלחיצים אתכם ויושבים לכם על הראש.
כיף אמרנו? לא ממש.
אבל מה אם מישהו היה אומר לכם סוד קטן,
מה אם מישהו היה מספר לכם, ככה באקראי, שהוא כבר לא חווה את כל הדברים האלה כמוכם, ושהוא כבר מתעורר בבוקר מתי שבא לו, עובד כמה שבא לו, ואפילו מרוויח משכורת לא פחות גבוהה ממה שהיה מרוויח גם לפני זה בעבודה הקודמת שלו.
איך הוא עושה את זה? זה מאוד פשוט, קוראים לזה בימינו עבודה מהבית.
לא מדובר על חלום רחוק, אלה על מציאות שב חודשים האחרונים, בחסות מגיפת הקורונה, תופסת תאוצה אימתנית וצומחת למימדים ענקיים שלא נראו כמותם מעולם בארץ שלנו.
אז מה בעצם כל כך טוב ומושך בכל הנושא הזה של עבודה מהבית?
אפשר להגיד שבערך הכל יותר טוב, בהשוואה לרוב המשרות שיש היום במשק.
נתחיל בעניין הנוחות, במקום לעמוד המון זמן בפקקים וכמעט להשתגע, וכשהרכבת הקלה לא נראית באופק וגם לא הקלה בעומסים,
אתם פשוט מתעוררים, מתי שבא לכם, (אבל לא להגזים, לא צריך לקום ב4 בצהריים) שותים את הקפה של הבוקר שלכם בנחת, בלי שום לחץ, ומתי שנוח לכם פשוט מתחילים לעבוד.
כמה תעבדו? זה כבר תלוי בכם.
תרצו לקרוע את התחת, לעשות שעות נוספות ולהרוויח עוד הרבה כסף, אתם יותר ממוזמנים.
אם ממש יבוא לכם, תוכלו גם לעבוד בשעות הלילה המאוחרות, או אפילו בימי שישי, שבת וחגים, אף אחד לא יגביל אתכם בכמות העבודה וגם לא בשעות העבודה.
גם אם תרגישו שקצת נשבר לכם מהשגרה, שאתם מרגישים חנוקים ובא לכם לקחת איזה יום חופש, סתם ככה, לא כי אתם חולים חס וחלילה, אלה כי אתם רוצים ללכת לים, או לבלות עם חברים, אתם תהיו חופשיים לגמרי לעשות את זה בלי להיות חייבים דין וחשבון לאף אחמש או מנהל.
מעבר לכל אלו, בניגוד לרוב המשרות שיש היום במשק, בעבודה מהבית אתם לא זקוקים לאף תעודה או השכלה אקדמאית מסוימת כדי לעבוד ברוב העבודות.
גם אם אין לכם נסיון תעסוקתי רלוונטי בתחום שבו מתחשק לכם לעבוד, רוב הסיכויים שאתם עדיין תוכלו להתקבל, ואפילו לא תצטרכו להגיע לראיון במקום שכוח אל והתהליך יעבור הרבה יותר חלק ובקלות.

Tags :
Share This :