עבודה מהבית-שעות נוחות לעבודה כשנוח לך וחופשיות האדם

בחיי היום יום שלנו כשבן אדם רוצה ללכת לעבוד והוא מתחיל עבודה הוא מודע לאן הוא מגיע במקום העבודה  .

 הוא מגיע למקום עבודה שיש היררכיה מסודרת ובה יש  מנהל יש סגן יש ראש צוות,  יש מנכ"ל,  יש עוד  אנשים שעובדים איתך וכולם יודעים שלמקום עבודה זה  יש חוקים משלו כמו כול עבודה אחר עם נהלים מסודרים  וסדר מאורגן שזה מנהלים צמודים שעות  לצאת להפסקה  לפעמים אפשר לאכול אוכל  בחוץ ולפעמים אפילו רק להישאר ולאכול במקום העבודה עצמו והכול שאתה יודע שיש זמן קצוב במקום עצמו והכול בהשגחה  מלאה .

 ועכשיו יש פתרון אחר שאף אחד לא חשב על זה קודם שנותן גם לאדם חופשיות לסדר את כול היום שלו איך שנוח לו  ובעיקר עכשיו בזמן כמו זה בקורונה עכשיו הועלה הרעיון הזה של עבודות מהבית. הרעיון הזה הועלה  בעיקר עכשיו בגלל המצב עם הנגיף , בן אדם יכול לסדר לעצמו את סדר היום שלא מתי יילך לעשות סידורים וייארגן לעצמו   סדר יום משלו  מתי יילך לאכול ומתי ייעבוד  בזמן שנוח לו בלי שעון מתקתק והשגחה מלאה ונהלים מסודרים בלי כול אלה וסוף סוף לתת חופש לבן אדם,  עבודות מהבית זה תהליך גאוני שצץ בעיקר בתקופה זו וסוף סוף אנשים לקחו לתשומת לבם את הרעיון הזה ופקחו עיינים והבינו כמה ייתרונות ותועלת ש ברעיון זה וסוף סוף נראה הרבה כמויות של אנשים עובדים יותר ויותר מהבית אנשים חכמים שמבינים  כמה זה קל וכמה זה כיף וכמה סוף סוף לא מרגישים כבולים או להרגיש בפחד עם השגחה צמודה .

סוף סוף בן אדם מרגיש עצמאי יותר בטוח בעצמו יותר חופשי מבלי להיות סגור כול הזמן בעבודה. הרבה עבודות של עסקים מהבית עבודות כמו שיווק ופירסום טלפונים שירות לקוחות היום יש מגוון אפשרויות של עבודות מהבית אם מחשב צמוד או נייד מרוב האפשרויות שנפתחו היום האדם סוף סוף נהנה מהמקום שלא היה רואה הרבה בעבודה רגילה שזה סוף סוף להנות גם מלהיות בבית.

Tags :
Share This :