עבודה מהבית- ענף שצבר תאוצה


 
כיום, על פי נתוני הלמ״ס, בישראל נמצאים יותר מחצי מיליון מובטלים. המדינה נכנסת לסגר שלישי, הכלכלה ממשיכה לקרוס, המצב הנפשי של האזרחים בכלל ושל הקשישים בפרט מתדרדר, אנשים יקרים נפטרים ואלו שמבריאים, סובלים לעיתים מתופעות לוואי קשות.
קשה מאוד למצוא אור בכל החושך הזה, אך לאט לאט מתגלה לו ענף חיובי, שהרבה לא יודעים עליו- ענף העבודה מהבית.

גם מלפני תקופת הקורונה היו כל מיני אפשרויות לעבודות מהבית, אבל מי שחיפש עבודה, בדרך כלל העדיף שתהיה מחוץ לבית, עם אנשים ובאווירת עבודה. 2020 שינתה את המצב.


ענף העבודה מהבית נהיה מבוקש מאוד בתקופת הקורונה, אנשים מחפשים דרך להתפרנס בלי יציאה מהבית, בין אם זה כי איבדו את עבודתם וכמעט בלתי אפשרי למצוא עבודה חדשה בתקופה זו, ובין אם זה בגלל מצבם הבריאותי. אנשים בקבוצות סיכון בעלי מחלות רקע או עקב גילם המבוגר, עלולים למצוא את עצמם במלחמה פנימית, האם לסכן את עצמם ולצאת לעבוד או להישאר בבית חסרי פרנסה, ולעיתים גם חסרי מוצרים בסיסיים כמו אוכל, מים ומוצרי נוחות.

כבר אין צורך במלחמה הפנימית הזאת, אפשר לעבוד, להתפרנס ולהרוויח גם בלי לסכן את עצמך ובלי לצאת מהבית!


עבודה מהבית זהו פתרון נפלא עבור כל אותם אנשים, עבור הנמצאים בסיכון, אלו שחוששים, או אלו שמפוטרים.
ישנם המון סוגי עבודות מהבית, המבחר רב וישנם אתרים רבים בהם ניתן למצוא עסקים או אנשים פרטיים שרוצים להעסיק בתקופה זו אנשים מהבית.


בין אם זה לעשות העתק הדבק לנתונים, לבצע מכירות טלפוניות, עריכת מדיה, כתיבת מאמרים, תרגום ותמלול- מדובר בעבודות שלא דורשות יציאה מהבית כלל.


אז אולי בכל זאת יש נקודת אור בכל השנה הזאתי, ענף העבודה מהבית.

Tags :
Share This :