עבודות מהבית – ספרים בלי ידיים

ספרים בלי ידיים

משמעות מכותרת “ספרים בלי ידיים ” היא קריא ספרים  במצב הכחדה, כי אנשי בימינו לא קוראים משהו החליף ספרים קוראים להן טלפונים .הפכו את חיים בין אדם לרובוט בשלב התפתחות הטכנולוגיה ,כל החיים שלנו מתבוסס על מסך זכוכית  ואנחנו בשבר קורונה הכל נשאר בבית לשמור על בריאות שלנו. עבודה הרגילה הפכה לעבודות מהבית .אחוז נמוך מהאנשים קוראים ספרים.

ספר בדיוני הוא סוגה ספרותית רחבה הכלולה בסוגת העל “ספרות ספקולטיבית”, העוסקת לרוב בתיאור עלילות עתידיות בדיוניות באמצעות פיתוח של רעיונות ומגמות קיימים בתחומי המדע, הטכנולוגיה, הכלכלה והאמנות והשלכותיהם על עתיד האנושות.

ויש אנשים לא כלך אוהבים ספרי מדע בדיוני כי זה לא רלוונטי ו בזבוז זמן ללא תועלת או מטרה לידע או התפתחות . עוד סיבה יש אנשים הרואים קושי בקריאת ספרים מדע בדיוני מ אנשים מעדיפים  לקרוא ספרים מסוג ספרות וההפך חסרונות ספרי בדוני .

נגיף הקורונה עדיין כאן ועוברים סגר השלישי ותקווה הזו משפיעה על קריאה ספרים בצורה מפחידה “ספרים בלי ידיים ”  זה אמיתי אנשים עוזבים את קריאה ספרים  הסברתי סוגי ספרים פופולרית הן ספרות ו בדוני ו מה קשר לעבודות מהבית ?

מובטלים ,אין עבודה, אין אוכל ,אין כסף ,אין חיים רוגעה זה בגלל נגיף הקטלני , הקשר לעבודה מרחוק יש אנשים רואים הירידה בקריאה ספרים  ו חלטו לבנות אפליקציות  מבוססות קריאה ספרים מטלפון קוראים  לזה  “ספרים אלקטרוניים”  יתרונות הן : קל ונוח ושימוש בכל מקום , אינסוף  ספרים “ספריה” במחיר זול זה לעידוד אנשים לקריאה זאת דרך נהדרת לתמיכה את בני נוער לקרוא זאת עבודה מצילה הרבה חיים אנשים מעוני באותו רגע תורם לשינוי החשיבה של אנשים לקרוא ספרים .  

מוסיקה הפכה לקריירה

משמעות הכותרת “מוזיקה הפכה לקריירה ” ,מוזיקה היא חלק מהחיים שלנו  שמחה אהבה עצב כל רגישות  באות מ חוויות ונסיינים טוב ורע. קריירה אנשים רווחים כסף רק מפרסמים עצמיהם בתקשורת חברתית כמו יוטיוב , אינסטגרם, טוויטר . זאת דרך אחרת לעבוד מהבית כתוצאה אנחנו תקופה קשה למצוא עבודה במשבר הקורונה  ראש ממשלה הכניס אזרחי ישראל לסגר השליש כי המצב חמור ומסוכן וחייבים להישאר בבית לשמור על בריאותנו . החיים שלנו הפכה ל כלא מבודד, לפיכך אנשים נכנסים הדיכאון מצב הנפשי רע מביא חשיבות רעות כמו התאבדות .

מוזיקה  לא רק ממנה רווחים כסף, היא גלולה למחלות נפש במהלך הסגר השלישי ו הזה רעיון ליצוא אנשים ממצב הנפשי ומצב הכלכלה , בדרך לימוד קורסים הכנה איך לשיר בצורה נכונה ו לעשות מוזיקה בדרך לקנות הקורסים לימוד וזה מרווח כסף, אנשים הם מלמדים  קורסים הזה לא רק סתם לימוד הם מצילים חיים אנשים מרגשת הבידוד . לכן המוזיקה משפיעה על נפש בין אדם למשל: משפרת את פעילות המערכת החיסונית ,מפחיתה כאב ,משפרת את הזיכרון ,משפרת את איכות השינה, עוזרת לאכול פחות ואוכל בריא יותר ושליטה על המשקל , ומורידה את לחץ הדם ועוד.

אחרי סיום לימוד קורסים מתאמנים הכינו עצמהם לעשות שיר ומוזיקה לבד ויפרסמו עצמיהם רשתות חברתית מרווחים בצורה אטית רק בהתחלה קשה הם חייבים להיות בעלי סבלנות  אבל מרוויח המון כסף זאת עוד תפקיד מוזר מעוניין ו מציל אנשים ממחלות נפשי קשה מוריד את מספר התאבדות  מוריד מספר המובטלים מספר החולים בנגיף הקורונה . בצורה הזאות מוזיקה הפכה לעסק וקריירה זמנית או קבועה אם שמתם לב עסק מביא עסק.

Tags :
Share This :