עבודה מהבית יתרונות וחסרונות

כולנו חווינו בשנה האחרונה את הקורונה שבאה עלינו לטובה (לא) ואיתה ההשלכות הרבות שכוללות, איך לא, השלכות כלכליות . ישנם כאלה שהצתמצמו לחצי משרה , ישנם כאלה שפוטרו וכאלה ששלחו אותם לעבוד מהבית . כאלה שמצאו דרכים חלופיות להתפרנס בכבוד וגם אלה שלא ומנסים להחזיק את עצמם מחוץ למים .

 לעבוד מהבית קסם לי עוד לפני שהקורונה הגיעה לחיינו .להינצל מהפקקים , הלחץ של הבוקר , בגדים בערימות שצריך לרכוש , להתאים , לגוון ועוד שלל הגבלות שאנו חווים במסגרת ה 8-5 במשרד .

עבודות מהבית באמת מאפשרת להינצל מכל זה ולהבטיח בנוסף עצמאות וביטחון כלכלי .

מה החסרונות אתם שואלים ? בעיני אין , אבל אם נחשוב מנקודת מבט של אדם ממוצע , האינטרקציה החברתית נלקחת כשעובדים מהבית , התנאים לא תמיד נוחים לעבודה וכמובן שאם יש עוד נפשות בבית יכולת הריכוז נסדקת , השהייה הממושכת בבית ששוחקת ועוד ..

אבל אם שמים על כף המאזניים? חד משמעית שעבודות מהבית . אפילו משרה זמנית או הכנסה נוספת יעשו את העבודה ויבטיחו לכם ביטחון כלכלי שבסופו של דבר , מי לא רוצה?

בנוסף יש לציין שבעקבות הקורונה כל מי שעומד בראש הפירמידה והיה צריך להתמודד עם המצב הקיים בצימצום עובדים אוהפיכתם לעובדים מהבית , גילה שיש אפשרות לצמצם ולחסוך שעות עבודה ומשאבים ובכל זאת להשיג את המטרה הרצויה, כך שלפי הנתונים המצב הנוכחי ימשך גם לאחר שהקורונה תיגמר ותייעל את כל עולם העבודה הנוכחי שקיים . (208)

אם קוסם לכם הרעיון ואתם מתחברים למילים יש לי פיתרון בשבילכם , מאגר מידע עם שלל עבודות מהבית בשלל נושאים , פשוט וקל.. אז את כן את האימא שעובדת בשתי עבודות אחת במשרד והשניה בבית עם הילדים , אתה כן אתה שנמאס לך מהפקקים ומהבוס שלא נותן לך מנוח , את הסטודנטית שרק רוצה להרוויח כמה שקלים לממן את התואר ולחיות אבל את לא מצליחה לשלב בין לימודים ועבודה כי זה גוזל לך את הזמן שאין לך , ועוד אלפי דוגמאות באמת שעבודות מהבית זה הפיתרוןהאולטימטיבי בשבילכם .

Tags :
Share This :