עבודות מהבית הזדמנות עבורך

מי מאיתנו חשב שהשנה הזו תביא כל כך הרבה שינויים בחיים. שנלבש מסיכות, נשב בבתים ולחיינו יכנסו מילים ומושגים חדשים כמו מטושים וסגרים. חל”ת ועבודות מהבית ודרכון ירוק. 

התקופה הוכיחה לנו שהחיים הם לא סרט נע קבוע ובטוח ושצריך להיות מוכנים לשינויים ולהסתגל בהתאם לזמנים. דרך אחת היא עבודות מהבית. זוהי דרך פשוטה להבטיח הכנסה קבועה גם אם אנחנו סגורים בבתים.

למעשה להרבה אנשים, עבודות מהבית יכולה להיות התגשמות של חלום. עבודה בתנאים שלנו, בניחותא, בזמננו החופשי, בלי מדים או גינונים מיותרים.

כמו גם, יתכן מאד שהתרגלנו לקצב אחר של חיים ושגילינו שהוא עושה לנו טוב. 

לדוגמא – נשים רבות  צריכות לגנגל בין הבית לעבודה והרגילו את עצמן לחיות בתנועה מתמדת כמעט בלי אויר לנשימה אבל התקופה האחרונה הראתה להן  שאפשרי אחרת ולכן כעת הדרך פתוחה עבור אמהות להקדיש יותר זמן לילדיהם ולעצמן במקביל לעבודתן. סטודנטים יכולים לחסוך זמן רב ולפי אילוציהם. באופן כללי עבודות מהבית מכל סיבה שהיא אופציה טובה לאנשים להשלים הכנסה ולהבטיח פרנסה בנחת.

לכל אחד מאיתנו יש כשרונות שניתן להשתמש בהם, ששווים כסף  וזוהי הזדמנות טובה להתחיל לחשוב באיזה יכולות או כישורים באפשרותך למנף. לדוגמא- יכולת כתיבה, גרפיקה, שיעורים פרטיים, הדרכה ולימוד תחביבים , שירות  , שיווק ומכירות- בימינו רבים מהתחומים יכולים להתבצע מרחוק

ולכל אחד מאיתנו יש יכולות בתחום אחד לפחות.

התקופה הזו הוכיחה בבירור לעולם העבודה ולחברות והעסקים כאחד שאפשרי ואפילו כדאי לתפקד אחרת.

הדרך שבה אנחנו עושים עסקים ובמקביל מעסיקים אנשים גם היא נתונה לשינויים לאופציות שונות שבחובן יתרונות רבים. עבודות מהבית מקלה רבות על עסקים ופוטרת אותם מהצורך לשלם דמי שכירות גבוהים למשרדים וחוסכות הוצאות שונות מצידם עבור העובדים. במקביל הטכנולוגיות המאפשרות עבודה מרחוק מתפתחות ומתמקצעות  ולכן נראה יותר ויותר ריאלי וריווחי לבתי עסק וחברות רבים  להעסיק מלכתחילה עובדים ישירות מביתם. המגמה הזו תלך ותתפשט וכדאי לקפוץ על העגלה כבר עכשיו.

כל שינוי בחיים הוא הזדמנות. מתנה מהחיים לבחון כל רגע האם אני חי את החיים הכי טובים שאני יכול, האם אני מנסה להיות הבנאדם שאני יכול להיות.

מה התקופה הזו לימדה אותך? מה בחייך תרצה לשנות?

קרוב מאד היום שבו נראה עולם שונה שבו נחיה עם הרבה פחות סטרס ומתח ופקקים בדרך לעבודה יהיו זכרון רחוק.

למען האמת, האנושות אף פעם לא עבדה כל כך הרבה כמו שאנחנו עושים זאת היום. ההתפתחות הטכנולוגית היתה אמורה לשחרר אותנו ולהביא את כולנו לחיים טובים ורגועים אבל נראה שהתוצאה כרגע היא הפוכה ויש האומרים שהתקופה האחרונה היא קריאה לאנושות להרפות ולעשות קצת חושבים.

עולם העבודה היום רווי בלחצים ומתחים, דורש שעות עבודה ארוכות ובעצם הפך אותנו לסוג של עבדים מודרניים. אבל נראה ששינוי חיובי קרוב – התקופה שבה היינו בבית שיחררה בתוכינו רצון לחיים אחרים שבהם גם העבודה שנעשה תהיה מתוך שימחה.

יש יותר מדרך אחת לחיות והרבה יותר מדרך אחת לעבוד ולהתפרנס וכעת לכולנו יש הזדמנות להתאים את חיינו למאווינו האמיתיים, לכשרונות שבויים, לקיום של הנאה בהתאם לרצונות וכמו כן לאילוצים השונים שלנו – גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, סטודנטים או בעלי מקצוע –  יש מקום לכולם להשתמש בייחודיות שלהם, להנות ולהתפרנס בו זמנית. איזה כיף להיות אנשים שעבורם עבודה תהיה שווה להנאה ופרנסה תושג בנחת. השינוי הזה יכול להיות גם עבורך.

איך לעשות זאת נכון? על כך בכתבה הבאה.

Tags :
Share This :