עבודה מהבית במהלך מגיפת הקורונה

העבודות מהבית במהלך המגיפה הפכה למציאות בלתי צפויה עבורנו, רבים רוצים להמשיך לעבוד מהבית כשהמגפה תסתיים, אך חלקנו מרגישים שאנו מפספסים את האינטראקציה שנוצרת כשעובדים פיזית במקום העבודה.


היום כבר אין צורך לבחור, אנו יכולים לבחור האם לעבוד רק מהבית או לשלב בין עבודות מהבית לעבודה "רגילה".


עבודות מהבית יכולה להיות מציאות קבועה גם לתקופה שאחרי הקורונה לרבים מאיתנו שיכולים להתאים לפחות חלק מעבודתם לעבודות מהבית.

על מנת  להבין מה מתאים לנו נבחן את היתרונות של עבודות מהבית שהם כמובן ההימנעות מנסיעה יומית, פקקים, תחבורה ציבורית ו"זמן מבוזבז" שהייתה כורח מעיק עבור רבים מאיתנו לפני שהמגפה החלה, ההכנסה הנוספת שאנו יכולים לתרום למשק הבית והעובדה שבעבודות מהבית יש לנו יותר זמן לעבוד נטו. לעשות עבודה איכותית, ללא הפרעות, וביעילות רבה.


בנוסף ישנה גמישות בשעות, הנינוחות מהלבוש והטיפוח, שליטה בסביבה, הימנעות מפוליטיקה ומחברי צוות מעצבנים ופחות שיבושים.

זאת לעומת החסרונות של הגעגועים להיות במקום אחר שאינו ביתנו בחלק מהיום, ואינטראקציה עם עמיתים, לקוחות ועם הממונים עלינו והצורך במגע אמיתי עם אנשים אחרים.

ובכן – אין צורך לוותר על דברים אלו. המינון הוא שם המשחק, ואם אתם שואלים את עצמכם איך, אנחנו פה בשבילכם, עם מגוון משרות לעבודות במשרה מלאה או חלקית, עם נסיון וידע נצבר ועם גישה למגוון גדול מאד של עבודות מהבית המרוכזות במקום אחד לנוחיותכם.


אפשר לגשר על החסרונות בקלות גם בשילוב בין שני סוגי העבודות וגם במציאת פתרונות שאינם קשורים בהכרח לעבודה שלנו. אנו צריכים לעשות את השינוי בגישה.

זה הזמן לשנות את החשיבה ועכשיו זה הזמן הטוב ביותר לעשות את השינוי. זה הזמן לשלוט בחיים שלכם ולא להיות מובלים על ידם.

אנחנו פה בשבילכם. בהצלחה.

Tags :
Share This :