עבודה מהבית – אמונה וידיעה בהצלחה

עבודות מהבית יכולה להישמע מרתיעה בהתחלה כיוון שחלקנו לא יודעים כיצד מתחילים.

זה לא קשה כמו שחושבים, חוץ מזה שאפשר לשנות את המילה קשה למאתגר ואז כשאנחנו מתמודדים עם דברים שהם נחשבים כקשים יהיה לנו קשה בתודעה להתמודד איתם והאמונה בהצלחה קטנה, אך אם אנחנו מגדירים התמודדויות כמאתגרות אנחנו יודעים שהסיכויים להצלחה הינם גבוהים יותר כיוון שההתייחסות שלנו לסיטואציה הרבה יותר טובה, אפשר להתמודד ולהצליח את זה עם דחיפה קטנה. המצב הזה גורם לנו פשוט "לדעת" שאנחנו מסוגלים.

להתחיל חיים חדשים שבהם אנחנו משנים את ההרגלים שלנו, מוכנים להשתנות, רוצים להשתנות כדי להצליח ולחיות אחרת, טוב יותר. להיות עם ראש פתוח, עם הידיעה שמה שצריך לקרות יקרה והאמונה שאנחנו יכולים ומסוגלים.

כל בני האדם נולדו עם כל היכולות והמסוגלויות. כאשר ילד נולד להורים שמגיל שנתיים מלמדים אותו לנגן, הילד יגדל להיות נגן טוב מאוד. מי שייוולד בסין ויגדל עם השפה הסינית, המח שלו יספוג את זה והוא ידע סינית. ככה זה בכל דבר ובכל תחום. אמנם אנחנו כבר לא תינוקות אבל המח שלנו מוכן ויכול ללמוד ולספוג הכל. המח מסוגל להרבה יותר ממה שאנחנו מדמיינים. רק לתת לזה לקרות. לאפשר לעצמנו ללכת אחרי החלומות שלנו כדי להצליח לעשות את הדברים שאנחנו אוהבים ורוצים.

כאשר אנחנו מתייחסים לעבודות שאנחנו בוחרים, רובנו חושבים על פשוט להכניס כסף הביתה, שזמן שווה לכסף. אנחנו שמענו כל כך הרבה פעמים את המחשבות והאמונות של אחרים שאם לא נעבוד קשה עבור הכסף שלנו אז לא יהיה לנו מספיק כדי לחיות חיים ראויים. האנשים שהצליחו בעבודות מהבית היו נראים בלתי מובנים, ממש כמו אותם האנשים שמגיעים להיות מנהלים בכירים בבתי עסק ענקיים, מפעלים ועוד. הדרך מחשבה שלהם היא שונה, הם רואים כסף בצורה שונה מאתנו והגיע הזמן שנתחיל ללמוד. להשקיע קצת בדיקה בנוגע לעבודות מהבית שתספק אותנו כדי שנוכל להינות סוף כל סוף ממה שהעולם מציע לנו.

וזה מתחיל ממש עכשיו מהרגע הזה.

Tags :
Share This :