עבודה מרחוק במהלך מגיפת נגיף הקורונה

כתוצאה ממגיפת הקורונה שהופיעה בשנת 2019, אנשים רבים נאלצו לאבד את מקום עבודתם עקב התפרצות הנגיף, וחלקם החלו לעבוד מביתם בפעם הראשונה. חלקם דואגים ופוחדים …
כיצד אאזן את העבודה בבית ואת החיים האישיים, האם אצליח?
מעוניין לעבוד בבית – ואז המשך לקרוא.


המפתח לאיזון בין עבודה לחיים עבור אלה שעובדים מרחוק הוא היכולת להציב גבולות בין העבודה שלך לבין ההתחייבויות האישיות שלך
צור את השגרה העקבית שלנו צור הרגלים שעוזרים לך לסמן את תחילת וסוף יום העבודה שלך עזור עט ונייר לתכנן את לוח הזמנים היומי שלך. לדוגמה, עשה את המיטה שלך והתלבש כל בוקר כאילו אתה הולך למשרד. כאשר אתה מסיים לעבוד כל יום, החלף את הבגדים, נהג ברכב או צא החוצה – מחקה את השגרה שלך כשאתה חוזר מהעבודה – או עסק בפעילויות עם ילדיך. אתה עשוי גם להרוויח אם תתחיל ותסיים את העבודה שלך בערך באותה שעה בכל יום.
וכפי שאנו יודעים כשאנו יושבים בבית, אנו אוכלים הרבה פיתויים לאוכל, כך שזה נפתר בכוח הרצון, אז דאג לעצמך יותר על ידי אכילת מזון בריא ופעילות גופנית. על ידי כך שתתרגל להתנגד לפיתויים שונים, תוכל לפתח נחישות עליה תוכל לסמוך כאשר תזדקק למשמעת בהפרדת העבודה והחיים האישיים שלך.
דבר עם הבוס שלך כאילו היית במשרד שלך במקום העבודה שלך ודון עם הבוס שלך במה הוא מצפה ממך בנוגע לשעות העבודה ועל המכשולים שאתה עלול להתמודד איתם בבית. שאל את המנהל שלך מתי תוכל להפסיק לבדוק את דוא"ל העבודה או להפסיק להגיב לבקשות עבודה. לחלופין, הסכים עם המנהל על לוח זמנים חלופי וגמיש המאפשר לך להקדיש זמן לטיפול בילדים במהלך היום תוך פיצוי על שעות עבודה בזמנים אחרים.
שוחח עם המשפחה שלך אם אתה עובד מהבית כדי להיות במקום שקט הרחק לגמרי מהרעש, במיוחד אם יש ילדים בבית שלך, נסה להסכים עם אשתך-אשתך ומשפחתך על לא להפריע לך. אם ילדיכם צעירים, סביר להניח שתצטרכו להזכיר להם באופן קבוע כאשר אתם עסוקים ואינכם יכולים לשחק איתם, כמו גם להמציא פעילויות מהנות המעסיקות אותם. אם יש יותר מאדם אחד שמסוגל לטפל בהם בבית, תוכלו לטפל בילדים בתורו. תוכל גם להזכיר למשפחה ולחברים פעמים שבהן אתה יכול או לא יכול לדבר בטלפון או לשלוח הודעות טקסט.
תחשוב לפני שאתה שולח מייל. בעת עבודה מהבית, תוכל להשתמש בדוא"ל או להחליף יותר הודעות טקסט בעבודה מכיוון שהן הופכות לאמצעי התקשורת העיקרי עם עמיתים, חברים ובני משפחה, לכן הפחית את הנטל על עמיתיך על ידי הבהרה האם הבקשה ששלחת להם היא דחופה או חָשׁוּב. אם אתה נמצא במנהיגות או בעמדת מפתח בעבודה, חשב כיצד תיפגע יכולת העובדים שלך להירגע וליהנות מזמנם האישי אם תשלח באימייל מאוחר בלילה.
קבע את סדרי העדיפויות של העסק שלך. התמקדו בעבודה החשובה ביותר שיש לבצע. עבודה ללא הפסקה לא טובה לך
יש לנו פחד וחרדה או כל בעיה, פתרון, למה אתה עדיין מחכה, למה שלא תנצל את ההזדמנות.
יש לך הזדמנות טובה מאוד ויקרה. אל תחשוב יותר מדי. עבודה מהבית היא ההחלטה הנכונה והמתאימה ביותר במהלך מגיפת הקורונה או אחרים
אל תחכו לזמן או לזמן הנכון, אבל אתם מחפשים עבודה והזדמנויות טובות ויפות לפני שתפספסו אותם. מצאו את העבודה המתאימה לכם. תנו לכם מקום לפני כולם.

Tags :
Share This :