עבודה מהבית

בעבר כשהמושג עבודה מבית עלה, הוא לרוב התייחס לנשים, אמהות, ולכאלה שלא יכולים לצאת מהבית באופן שוטף. מעטים יחסית המקרים שבהם אנשים עסקו בכך מתוך בחירה נקייה משיקולים אחרים.

היום כשקיים טשטוש גבולות מתמשך בין הקריירה והחיים מחוץ לעבודה, עבודה מהבית היא כבר לא עניין מגדרי ולא עוסקת רק בגמישות במקום ובזמן העבודה.היום הצלחה מוגדרת כהצלחה בכל תחומי חיים, בשילוב של קריירה, משפחה ופנאי. באיזון של מרחבי החיים, ועבודה מהבית היא דרך נפלאה לעשות זאת.

אחד התחומים שחייבים להגדיר מחדש בעבודה מהבית היא הציפיה של כולם להיות זמינים לעבודה כל הזמן, החל מגישה מנייד למיילים של עבודה, שיחות טלפון, הודעות, פגישות יומן וציפייה לזמינות מעבר לשעות העבודה הרגילות. עבודה מהבית היא בדיוק המקום להגדיר מחדש את הנושא ולנהל שיח על שעות העבודה, כחלק ממהלך המעבר לעבודה מהבית למען האיזון שהוא מחוייב מציאות בעבודה מסוג זה.

אפקטיביות של יום עבודה מהבית תלויה בכך שההתנהלות שונה מיום עבודה רגיל. המשמעות היא הגדרת שעות לזמינות ליבה, שם נקבעות ישיבות וכולם נדרשים להיות זמינים. ואז, מאפשר לאנשים לתכנן את שעות העבודה העצמאיות מחוץ לשעות האלה, איפה שנכון. גם אם זה אומר שמישהו יכול לקחת הפסקה בין 14-16 ולחזור לעבוד ב 21, כי אלה השעות בהן יש לו שקט או שהוא הכי פרודוקטיבי.

ארגונים רבים יבחרו בתקופה שלאחר הקורונה לבחור את איכות העבודה על פני הכמות, להעדיף תשובה מדויקת או יצירתית על פני תגובה מהירה, יום עבודה פרודוקטיבי על פני יום עבודה ארוך, ולכן ההיצע לעבודה מהבית עולה ויעלה הן בכמות, הן באיכות והן בגיוון המשרות.

אם אתם מתלבטים, יש לכם כתובת אצלנו, שתעזור לכם למצוא את הדרך

עבודה מהבית – הדרך לשפר את איכות החיים

תמיד חשבתם לעצמכם, איך אוכל לעבוד ולהרוויח משכורת מכובדת של 15,000 ש”ח לפחות בצורה נוחה בכך שלא אפגע בשאר סדר היום מלבד עבודה?
עבודה מהבית זו התשובה.
עבודה מהבית יכולה ליצור לכם מגוון ערוצי רווח ללא תקרת שכר, דבר אשר יכול ליצור לכם פרנסה ללא הגבלה כלל.
לדוגמה: 15,000 ש”ח מדרופשיפינג ו10,000 ש”ח מעבודת כתיבת מאמרים פשוטה ביותר יוכלו ליצור לכם הכנסה של כ25,000 ש”ח ביחד, וכל זה אך ורק מעבודה נוחה ביותר, הישר מבייתכם.
נכון שהשכר הגבוה הוא פתרון די מפתה, אך הוא לא הפתרון היחיד.
עבודה מהבית פותרת המון בעיות להמון אנשים, לדוגמה הורים חד הוריים:
להמון הורים חד הוריים קשה לשלב עבודה בתור שכירים/עצמאים ביחד עם טיפול בילדיהם.
בנוסף לכך שעבודה מהבית מאפשרת לאותם הורים חד הוריים עבודה יותר נוחה לשילוב עם שאר סדר היום, היא גם נותנת להם את האופצייה להעביר זמן איכות יקר עם ילדיהם גם בזמן העבודה מאחר והעבודה היא מהבית.
קבוצה נוספת שעבודה מהבית פותרת להם המון בעיות באורח החיים שלהם היא הסטונדטים, ובנוסף לכך גם החיילים.
המון סטודנטים וחיילים משתמשים בעבודה מהבית בהתאם לסדר היום שלהם ובהתאם לתקופה.
סטודנטים לדוגמה, יכולים להשלים הכנסה בתקופות עמוסות ולהרוויח כ1000-2000 ש”ח, דבר אשר בקושי אפשרי בתור שכירים מאחר ורוב מקומות העבודה דורשים לפחות 4 משמרות בשבוע.
חיילים שחוזרים רק ביום שבת הביתה, יכולים לנצל את יום שבת למען השלמת הכנסה גם כן, דבר אשר מועיל להם נורא לשפר את רמת החיים שלהם.
כל אחד יכול היום להרוויח כסף בכל דרך שהוא ירצה בהתאם למטרותיו וסדר יומו בעבודה מהבית, החל מהעבודות הפשוטות ביותר המהוות השלמת פרנסה עד לעבודות המסובכות יותר אשר מהוות הכנסה עיקרית.

תרצו לקבל פרטים ולקבוע ראיון אישי בקשר לעבודה מהבית? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

Tags :
Share This :