עבודה מהבית

עבודה מהבית היא מעולה. זה יכול להיראות מאכזב רק אם מעולם לא ניסיתם את זה, ורק עכשיו התחלתם, אבל גם זה בסדר, העיקר הוא לעקוב אחר כמה כללים פשוטים.

אני מכיר חברה אחת שכל עובדיה עברו לעבודה מרחוק במהלך השנתיים האחרונות, אז החלטתי לאסוף כמה טיפים לעובדים מרוחקים מתחילים, מיינתי בקפידה מה חשוב לדעתי ומה פחות ואת התוצאה הסופית תוכלו לקרוא בהמשך, אז לא להתייאש כי עבודה מהבית- זה קול!

ראשית, אל תשכחו שיש חיים גם מחוץ לבית, צאו לפעילויות בחוץ! כמובן שזה לא מתאים במיוחד לסגר, אבל אחרת אתם יכולים לשכוח איך אנשים נראים ואיך לדבר איתם…

כאשר אתה עובד במשרד, אז אתה לפחות מוציא את האנרגיה שלך בניסיון להגיע אליו. מרחוק יש פיתוי לשכב כל הזמן במיטה, לאכול צ'יפס, ולצפות בתוכניות טלוויזיה עד הבוקר. באופן כללי, אין בזה שום דבר רע. אבל חוסר תנועה מזיק לבריאות.

כדי שהגב שלך לא יכאב, 20 ק"ג לא יעלו בשקילה הבאה שלך על המאזניים, והמוח יחשוב טוב יותר, חייבים לזוז אפילו בבית, בצע את התרגילים הגופניים הפשוטים לפחות במשך 30 דקות ביום כדי להישאר ערני ובעוד חודש חודשיים כדי להיות בכושר.

צור פינת עבודה רשמית (למרות שלפעמים גם אפשר לעבוד מהמיטה)-

העצה פשוטה: תארגנו את החלל ואל תעבדו במקום בו אתם נחים בדרך כלל. זה טוב אם יש חדר עם שולחן וכיסא שאתה יכול לשים כל מיני דברים שיוסיפו לאווירת העובדה והריכוז.

רכשו חבילת אינטרנט מתאימה עם מספיק מהירות, ואל תשכחו לשלם עבור האינטרנט, אחרת הכל יכול לקרות… אם אתה עובד במקום שאין אינטרנט טוב, תמצא מקור לגיבוי (הפצת wifi מהטלפון שלך גם רעיון לא רע), רצוי שיהיו גם אוזניות ומיקרופון לשיחות בצ'אט קבוצתי למקרה הצורך.

לנוח קצת ולעבוד על פי לוח הזמנים-

כשאתה עובד מרחוק, הבית והעבודה מתערבבים, ולכן חשוב לא רק לקבוע מקום עבודה ייעודי, אלא גם זמן מסוים לביצוע המשימות. אחרת, אתה תאמין וזה יראה לך שתמיד תוכל לעבוד- אבל הכוחות יגמרו במהירות והשחיקה לא תאחר להגיע.

תנסו לא לשנות את גרף השעות יותר מדי, תיצמדו במקביל לשעות שאתם רגילים לעבוד במשרד למשל מ8:00 עד 17:00 , או מתי שתרצו. חשוב שהלוח זמנים יהיה על מנת שלא תתחילו לעבוד בטעות מסביב לשעון, כי לפעמים גבולות יום העבודה נמחקים, ואתה יכול לעבוד כל היום ובקלות ללכת לישון כשהנייד בידיים. תוכנית טובה היא לכבות את כל מערכות העבודה לאחר פרק זמן מסוים. חשוב למדוד את הזמן של כל משימה, בתור התחלה, טיימר או עוקב זמן יכול לעזור מאוד.

כבו הודעות בשיחות מיילים או צ'אטים שקשורים לעבודה לאחר שעות העבודה ובסופי השבוע, ונסו לא לענות על שאלות עבודה בשעות האלו, זה נכון בדרך כלל לגבי עובדי משרדים, אך מרחוק הגבולות מתוחים בצורה פחות ברורה.

עוד טיפ לא פחות חשוב זה אל תעבדו ליד המיטה-

בהתחלה, נראה שהדבר הכי מגניב בעבודה מהבית זה להיות מרוחק מהרעש במשרד ולשכב במיטה, או איפה שאתה אוהב יותר. אבל מהר מאוד תבין שזה מגניב לשכב במיטה ולצפות בתוכניות טלוויזיה מאשר לכוון את מצב הרוח שלך לעבודה במקום לישון ולנוח.

טיפ נוסף שיכול לתרום כשמדובר בעבודה מרחוק הוא- אל תעבוד ליד אוכל !

תחביא שוקולדים, עוגיות וחטיפים אחרים בארונות מרוחקים ובמקום זה תשתמש בירקות פריכים ותמיד שמור מים בקרבת המקום. כדי "לא לאכול יותר מדי בכפייה"

לעתים קרובות, הצלחת העבודה מהבית היא כאשר סוף סוף אתה מצליח להסביר לכולם בבית שאתה עובד. אגב הילדים יכולים להוות תחליף מצוין ל"טקס הקפה "; במקום קפה עם עמיתים מהעבודה אתם מבלים את אותו הזמן עם הילדים!

העבודה הזו הכי מתאימה לסטודנטים

סטודנטים, אחת מתקופות החיים היותר מאתגרות שלנו בה אנחנו מרגישים שאין לנו זמן לכלום אף פעם, חיים בין לימודים, עבודות להגשה, מבחנים, עבודה ואם איכשהו נשאר לנו קצת זמן אז הבחירה היא בין בילוי לבין עוד כמה שעות שינה.

קשים חיי הסטודנטים, המירוץ נגד הזמן הוא תמיד בלתי אפשרי ותמיד נגיע לאותה הנקודה

שחיקה

אנחנו מבינים לגמרי למה רוב הסטודנטים מתקשים להחזיק עבודה, גם אופציית המשרת סטודנט היא מקשה למרות שהשעות הן פחותות ועדיין זה לא מספיק, מה גם שהיא גם לא מתגמלת אותנו כראוי בעד הזמן שלנו

זמני ההגעה לעבודה והחזרה לעבודה גם הם אינם נספרים לנו וזהו זמן שפשוט הולך לאיבוד.

נוסיף לכך את שעות החובה אשר כובלים אותנו גם שעתית וגם פיזית למקום העבודה וכל אלו יחד הופכים את המשימה לכמעט בלתי אפשרית לתמרון.

גם שעות הסטודנטים הם לא טריוויאליות

הרבה מהם לומדים בלילה, ישנים ביום, עובדים בלילה ולא ישנים בכלל וכך רובם מעבירים את החודשים עד שכבר מגיעים לתואר הנכסף, החלום היחיד שלנו זה כבר רק לנפוש ולישון בשקט מבלי שתהיה לנו הגבלה סוף סוף.

ובכן, הבשורות הרעות הן שאין מה לעשות חיי הסטודנטים ימשיכו להיות מאתגרים

אבל הבשורות הטובות הן

שיש דרך מעולה להקל ומאוד על השגרה הזו

תכירו: עבודה מהבית

זוהי העבודה הגמישה ביותר שתוכל להתאים את עצמה לשגרה שלכם ולתגמל אתכם הרבה יותר!

עבודה מהבית היא כבר מזמן לא רק שיווק רשתי, פירמידות או כל היוצאים בזאת

בזכות תקופת הקורונה העבודה מהבית עברה שינוי מהותי ונכנסו אליה מגוון תחומים עם הרבה מאוד אופציות

מעבר לכך שעבודה מהבית כשמה כן היא

מהבית והיא חוסכת לנו הרבה זמן מיותר

אך בעבודה מהבית ישנן אופציות המאפשרות לכם לעבוד בזמן שלכם מבלי להגביל אתכם ולכבול אתכם למשמרת שעתית.

קיימים המון תחומי עבודה בסגנון זה

והדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה רק להתחיל לחפש.

בניגוד לעבודה הבנאלית המגבילה אתכם שעתית תוכלו למצוא המון משרות בעבודה מהבית אשר תמדדו לפי תפוקה ולא על פי שעות

ועל כן, עבודה בסגנון זה גם הרבה יותר מתגמלת ומשתלמת לנו גם בפן הכלכלי.

הרי שאם נצליח בפחות זמן לעשות יותר כסף, הגענו למצב בו אנחנו מצליחים לפנות אף יותר מעשרות שעות שבועיות ללו"ז הצפוף מאוד שלנו גם ככה.

סוגי המשרות האלו יכולות להתאים לכל אחד ואחת מכן והנה כמה דוגמאות לעבודות הפופולריות ביותר:

כתיבת מאמרים, כתיבת תוכן שיווקי, מכירות, תמלול והקלדה, ניהול רשתות חברתיות, נציגי צ'אט ועוד משרות רבות.

אופציות אלו מתאימות כמעט לכל אחד ובחלק גדול מהן גם ייתנו אופציה להתחיל ללא ניסיון קודם.

באתר "עבודה מהבית" תוכלו לראות מגוון משרות אשר יתגמלו אתכם יותר ובהרבה פחות.

Tags :
Share This :