עבודה מהבית

תמלול – ישנן פרוטוקולים שמוקלטים בזמן אמת אך מכייון שהכל נעשה נורא מהר, זה בלתי אפשרי כמעט לכתוב אותם באותו הרגע, כך ששולחים את זה לעובד והוא יכול לבצע את זה מכל מקום, עם הנחיות ברורות של איך זה צריך להיראות.

כתיבת תוכן – כתיבה לעיתונים/עלונים אינטרנטיים או מודפסים, בלוגים, כתיבה אקדמית ועוד.

כתיבה אקדמאית – סטודנטים שזקוקים לעזרה בכתיבת עבודות אקדמיות, בניסוח וחוקי כתיבה.

כתיבה לעיתונים/עלונים – טור דעה/דירוג על מוצרים מסוימים שהאדם התנסה בהם, בדרך כלל זה על מוצרים חדשים שיצאו ורוצים לעדכן את הקוראים על איכות המוצר. כתיבה חופשית על נושאים מסוימים שהעיתון בחר. כתיבה עיתונאית שמפורסמת לאחר ראיון עבודה מהבית

שיווק ופרסום ברשתות חברתיות שיווק ופרסום של מוצרים מסוימים או מקומות מסוימים ברשתות חברתיות עכשוויות כמו אינסטגרם, ופייסבוק. בדרך כלל מציעים את העובדות האלה ליוצרי תוכן, אנשים שיש להם פרופיל חברתי חזק, גדול ומצליח עם הרבה עוקבים, כך שהם מפרסמים מקומות ומוצרים בחשבון הפרטי שלה, למשל – תמונה שלהם עם המוצר, תמונה שלהם במקום מסוים, סרטון של המוצר שמראה כמה הוא אטרקטיבי ועוד. בתמורה לכך, הם מקבלים שכר על כל פרסום כזה. יש כאלו שיש להם מחירים קבועים ויש כאלו שזה משתנה אצלם. כתוצאה מכך אנשים שעוקבים אחריהם, נחשפים למוצר ורואים אותו כאטרקטיבי והחברה מרוויחה מזה לקוחות/קונים חדשים רבים. כך שני הצדדים יוצאים מורווחים.

ניהול פרופילים חברתיים – חברות רבות עסוקות מאוד במוצר שלהם אך אין להם זמן/ידע ברשתות חברתיות, על כן הן שוכרות אנשים שלמדו או שיודעים מנסיון אישי איך לנהל עמוד חברתי מצליח, לשווק שם טוב את המוצר שלהם, לדעת לעצב נכון את התמונות ולדעת איך מה ומתי לכתוב על המוצר. בשביל לעבוד בזה אתה צריך להבין ולשלוט ברמה גבוהה ברשתות החברתיות עצמן, ולהבין באסתטיקה, עיצוב וטרנדים חדשים. בצורה הזו, לקוחות פוטנציאליים רואים את העמוד של החברה, הוא נראה אטרקטיבי בעיניהם, הם בוחרים להיכנס אליו, לבחון אותו וכך עולה הסיכוי שהם ירכשו את המוצר.

מסחר מקוון/אינטרנט – ישנן חברות שמלמדות את העובדים שלהם איך למכור ולסחור באינטרנט באתרים עולמיים כמו איביי, אלי אקספרס, אסוס ועוד. הם עושים לך קורס מזורז ומלמדים אותך איך למכור את המוצרים שלהם ללקוחות ואתה בעצם מבצע תיווך בין המוכרים ללקוחות. צורת השכר – אתה מרוויח אחוזים מכל מכירה או לחלופין אתה מרוויח את ההפרש בין כמה שהם קנו את המוצר לבים כמה שהוא נמכר. בנוסף יש חברות שמלמדות אותך להקים חנות דיגיטלית וכך למכור את המוצרים שלך ברחבי העולם ואתה משלם להם על הקורס.

לסיכום, סקרתי פה רק חלק מהעבודות מהבית, אלו שהכי מוכרות, אך בכל חברה ישנן עבודות שאפשר לבצע מהבית.

Tags :
Share This :