עבודה מהבית

מימי המהפכה התעשייתית ועד השנים האחרונות, אדם שרצה להתפרנס נדרש להתאמץ מאוד.
אנחנו נאלצים לקום בבוקר, לעיתים רבות בשעות מוקדמות מאוד.
מחוייבים להתאים את לבושנו לקוד הלבוש הכללי במקום העבודה, ומבזבזים זמן וכסף רב על נסיעות :אם זה דרך התחבורה הציבורית, במידה ואנו נוסעים במוניות, אוטובוסים או רכבות – דרכי הגעה שבהן ישנם לא מעט מקרים של קשיים טכניים כגון איחורים, עיכובים, ביטולי קווים, תפוסה מלאה בקווי אוטובוסים, וכו'… (ובל נשכח את התקופה האחרונה, תקופת הקורונה, שבה הייתה מגבלה משמעותית על מספר האנשים שיכולים לעלות על רכבת. הגבלה משמעותית זו יצרה מצב של הרבה מאוד איחורים ותסכול של עובדים רבים ברחבי הארץ, כאלו שלא הספיקו לקנות שובר בזמן ופיספסו את הרכבת שעליה הם יוכלו להגיע לעבודה שלהם ללא כל עיכוב.)
כמובן, גם שכירים שמתניידים ומגיעים למקום העבודה באמצעות הרכב הפרטי שלהם חווים קושי – עלויות הדלק היקרות והכבישים העמוסים, אלו ועוד מתסכלים ומעייפים לכשעצמם, עוד לפני שהעובד הגיע לעבודתו !
בסופו של דבר, גם כשהאדם מגיע למקום העבודה שלו – למפעל או המשרד, המוסד או העסק – יש מעליו בוס, אחראי משמרות מנהלים וסגנים שונים שלא תמיד מצליחים להתייחס אל העובדים בדרך נעימה, מכבדת, ישרה והוגנת – כמצופה וכראויי. הרבה פעמים ישנם מצבים מתסכלים או פוגעים שהעובד נתקל בהם במהלך יום העבודה. כל הפרטים הנ"ל מתארים לנו מציאות מתישה ומייאשת כל כך, בייחוד בהתחשב בשני דברים –
האחד – המשכורת הבלתי מספקת שהשכיר מקבל בסוף החודש, בייחוד בהתחשב ביוקר המחייה בישראל. האדם הממוצע עובד בין שש לשמונה שעות, ומקבל בסוף החודש שכר שנע בין חמשת אלפים שקלים לבין ששת אלפים, כשיש כמובן מצבים קשים יותר.
העבודה מאומצת ואינה מתגמלת בהתאם. האדם משקיע את מירב המאמצים ואת רוב שעות האור בחייו ובסוף החודש מגיע למשכורת לא גבוהה.
השני – הדרך הארוכה, המעייפת והלא-מאוד מתגמלת שהאדם נדרש לעבור על מנת להתקבל לעבודה.
מסלול של תואר ראשון, שלוקח בממוצע שלוש שנים של עבודה מאומצת וקשה, קורסים צדדיים נוספים, עבודות הגשה רבות, ובסופו של התהליך הארוך הזה האדם מקבל תעודה שמאפשרת לו להיכנס בשערי מקום העבודה, אך לא תאפשר לו להרוויח משכורת גבוהה בהרבה ממשכורת מינימום.
לאחר כל תהליך הלמידה המפרך, ובהנחה שעברנו אותו בהצלחה, סיימנו את כל הקורסים בציון עובר והצלחנו לגמור את התואר, שלב החיפוש – לא קל למצוא מקום עבודה שגם עונה על הציפיות שלנו, גם מחפש עובדים עם נתונים כמו שיש לנו להציע, וגם כמובן – יקבלו אותנט לעבודה.
אנחנו במאה העשרים ואחת, שנים רבות חלפו מהמהפכה התעשייתית, מתקופת המעמדות שבה אנו נדרשים להיות פועלים במפעלים של אחרים כדיי להרוויח את לחמנו.
הגיעה העת לשינויי, ולשמחתנו, יש כבר מי שחשבו על זה ודאגו לחלופות מועילות.
אז מה יש לשוק להציע לנו? במה אפשר לעבוד מהבית, בשעות שנוח לנו, במקום שנוח לנו, עם הבגדים שנוחים לנו – ולהצליח להתפרנס בקלות, ולא מעט פעמים להרוויח משכורות גבוהות במיוחד – גם ללא שום ידע וניסיון?
כיום יש מגוון רחב מאוד של עבודות מהבית בתחומים רבים ושונים, במשרות מלאות או בשעות עבודה גמישות בהתאם ללוח הזמנים שלנו , ואפילו עבודות שמתאימות לשעות הפנאי, כהכנסה צדדית. עבודות לאנשים חסרי ניסיון או ידע קודם – וגם לבעלי תארים שלא מצאו את עצמם בשוק העבודה הסטנדרטי.
החלום הפך מציאות, וכל אחד יכול למצוא עבודה מהבית, כזו שתתאים ליכולות שלו, ללוח הזמנים האישי שלו ולאורח החיים שיבחר לנהל.
כמובן – יותר זמן של עבודה – שווה יותר כסף. אף אחד לא מתיימר להציע לכם עבודה על חוסר עשייה… אך אין ספק שבהשוואה למאמצים הנדרשים בכל עבודה סטנדרטית, עבודה מהבית, במקום ובסגנון שאתם אוהבים – עדיפה הרבה יותר מכל הבחינות. עבודה מהבית היא האופציה הטובה ביותר להתפרנס בצורה נוחה ולחסוך הרבה מאוד מאמץ פיזי והרבה פעמים גם מנטלי.
גם אתם רוצים למצוא את העבודה שלכם?
מאות משרות מחכות לכן ברשתות החברתיות ובדפי דרושים המתחדשים מדי יום.
חפשו, מיצאו, הגישו מועמדות,
ו"עבודה מהבית" תהפוך ממשאלת לב – למציאות שלכם.

Tags :
Share This :