עבודה מהבית

כמה אתה יכול להרוויח על מסחר?

אין גבול. הכל תלוי בתיאבון של הסוחר וביעילות העבודה עם ההון הראשוני. במקרה של נכסים דיגיטליים, אתם יכול לסרב לבצע פעולות מסחר ולהגביל את עצמכם לאסטרטגיית HODL (שמירה על המטבע הקריפטוגרפי בחשבון על מנת להרוויח כסף על רקע צמיחתו בטווח הארוך).

לדוגמה, בקניית 0.09 ביטקוין (BTC) לפני חודש, משקיע יכול להרוויח כסף גם בלי לסחור.

אפשר גם לעבוד בבורסה מבלי לצאת מהבית ללא השקעה. אתה יכול לקבל את המטבעות הראשונים על ברזי ביטקוין, כמו גם על ידי השתתפות בתוכניות הפניה של בורסות. במקרה של מסחר מסורתי בנכסים, קשה גם לחזות כמה אדם מסוים עשוי להרוויח. הכל תלוי בגישה שלו לעבודה ובניואנסים אחרים.

2 – עצמאי, פרילנסר – ניתן ליישם עבודה מהבית, כמו גם בגרסה הקלאסית, בפורמט לקוח-מבצע. על מנת לאחד את שני הצדדים פועלות פלטפורמות מיוחדות במרחב העצום של הרשת. עליהם תוכל למצוא משימות מלקוחות ולהציע את מועמדותך ליישומן. בחילופים ניתן למצוא גם הצעות לעבודה קבועה וגם משימות הכרוכות בהעסקה חד פעמית.

בפלטפורמות עבודה לפרילנסר ברשת ניתן למצוא מגוון רחב של משימות – מכתיבת מאמרים ועד יצירת סרטונים ופיתוח אפליקציות. התשובה לשאלה כמה אתם יכולים להרוויח דרך האינטרנט בתור עצמאי היא שונה עבור כולם. הכל תלוי במספר גורמים, לרבות מספר הפרויקטים שנלקחו לעבודה ורמת העבודה הקשה.

3 – סקרים בתשלום, הערות ומשימות אחרות – באינטרנט, אתם יכולים למצוא הרבה אפשרויות פשוטות להרוויח כסף. דוגמה היא לקיחת סקרים עבור כסף וכתיבת תגובות. עבודה כזו לרוב אינה דורשת חינוך מיוחד. לכן, סקרים ותגובות הפכו לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור מי שמחפש איך להרוויח כסף מהבית. לרוב, סקרים נערכים על ידי משווקים. המשימה שלהם היא לברר את דעת הקהל על פרויקט, מוצר או שירות. רבים אינם מציבים הגבלת גיל. לכן השיטה הפכה לתשובה לשאלה איך לעשות כסף מבלי לצאת מהבית.

שאלה פופולרית נוספת שעולה לעתים קרובות כאשר אנשים דנים בסקרים בתשלום היא כמה אתם יכולים להרוויח. לא קל לתת לזה תשובה מדויקת. העלות משתנה בהתאם למורכבות, עבודה וגורמים נוספים. אם סקרים בתשלום באינטרנט הם אפשרות לא מקובלת, אתם יכולים לשים לב למשימות קטנות, כמו כתיבת הערות.

כיצד להיות פרודוקטיבי ונוח לעבוד מהבית

עבודה מרחוק הופכת לנורמה כפויה – בקצרה על איך לא לאבד את הנוחות וליהנות מהעבודה מהבית.

היצמדו ללוח זמנים.

המכשול הגדול ביותר לעבודה מהבית הוא דחיינות. זה נוח בבית ולכן יש רצון וכוח לעשות דברים שמסיחים את הדעת מהעבודה: לנקות, לשטוף חלונות, לבדוק את המקרר, לארגן תמונות וכדומה. זה יכול להיות מפתה לערבב שעות עבודה עם מטלות, במיוחד אם היום אינו כריך של פגישות ומועדים. אם משימות כרוכות בעבודה עצמאית ואף אחד לא עוקב אחר איך הזמן מושקע, אז אתם צריכים להיות מנהיג בעצמכם. אתם צריכים להגדיר לעצמכם את שעות העבודה, המועדים וההפסקות שלכם ולדבוק בהם לא משנה מה. אם אתם מתקשים להתמקד, לכו 15 דקות הליכה כדי לטעון את המצברים וחזרו לעבודה עם הפסקות תקופתיות של 10-15 דקות.

צור משרד ביתי.

הכלל העיקרי המומלץ לעבודה מרחוק – הוא לבחור מקום בבית ולהשתמש בו רק לעבודה. כדי להתמקד טוב יותר ומהיר יותר בעסקים, אחרי העבודה ובהפסקות, צריך לשים את כל הדברים הקשורים לעבודה במקום אחד, ולא לפזר אותם ברחבי הבית. יש להסביר לילדים שאסור להסיח את דעתו של מבוגר במהלך העבודה. כדי להקל, פשוט הדפיסו כמה תמונות ירוקות ואדומות והכינו מהן צלחת. אדום יציין שהמבוגר עסוק. עם בעלי חיים זה יותר קשה: הכלב יבקש לטייל, והחתול יישב על ברכיו והמקלדת. אבל טיול עם כלב יכול להיות הפסקה והזדמנות לנשום אוויר צח, ועבור חתול, למשל, אפשר למצוא כרית חימום או מקום חמים בקרבת מקום.

השתמשו בטכנולוגיה לטובתכם.

כדי ליצור אינטראקציה עם עמיתים מרחוק, ישנם מספר יישומים מסווגים:

Slack ו-Microsoft Teams לתקשורת צוות.

Google Hangouts ו-Skype לשיחות פרטיות.

Zoom עבור ועידת וידאו ופגישות מרובי צד.

אל תבודדו לחלוטין.

אחד היתרונות העיקריים של עבודה מרחוק הוא היכולת לשנות את הסביבה. אתם לא צריכים לעבוד רק בבית – אתם יכולים לשנות את המיקום שלכם בהתאם לפעילות שלכם. למשל, כתיבת טקסטים ליד שולחן המטבח, עבודה עם דואר בבית קפה וניהול בבר. או אטוס לטייל בחול. מומלץ גם להקצות זמן אחרי העבודה או במהלך השבוע כדי ליצור אינטראקציה עם אנשים בשידור חי.

הפרודוקטיביות יכולה להיות גבוהה יותר, אבל קחו הפסקות.

אנשים חדשים רבים שרק התחילו בעבודה מהבית עשויים לגלות שהם פרודוקטיביים יותר כשהם עובדים מהבית, מכיוון שהם אינם מוסחים על ידי עמיתים, שיחות ואירועים אחרים, ופגישות ארוכות מוחלפות בקלות בדוא"ל. שיפור הפרודוקטיביות יכול להגדיל את זמן המנוחה – על ידי המתנה לעמית לפעול או כאשר נגמרות לכם משימות. זה עשוי להיות מפתה לעבוד אפילו יותר קשה כדי לפצות על היעדרותך מהמשרד – אבל אסור לעשות זאת כדי להימנע מעבודה יתר ושחיקה.

נצלו את ההזדמנות לעבוד מרחוק.

זמן זה יכול לשמש כדי להראות לילדים, בני משפחה או שותפים מה אתה עושה במהלך יום העבודה שלכם. באמצע היום אפשר להקדיש שעה להכנת ארוחת צהריים בריאה או ללכת לחדר כושר. זה יותר נוח לעבוד בבית, אז אתם יכולים לקבל זמן להשלים לא רק משימות דחופות, אלא גם לעבוד קדימה. שימו לב כמה זמן מושקע במשימות בעבודה מהבית.

Tags :
Share This :