עבודה מהבית

עבודה מהבית בימים האלה היא העבודה הכי יציבה שניתן לבקש. אם אתם לא מוגדרים כמשק לשעת חירום אז עבודה מהבית היא הפיתרון למען שמירה על יציבות וסדירות הפרנסה שלכם. כאשר אתם עובדים מהבית אתם בעצם "הולכים" לעבוד בכל ימי השנה גם אם יש סדר או שמא נחשפתם לחולה קורונה מאומת ואתם בבידוד כרגע.
עבודה מהבית היא פתרון מעולה גם להורים בינינו אשר הילדים עדיין לא מחוסנים ויש צורך להישאר איתם בבית כאשר הם נמצאים בבידוד. כך אתם שומרים על רצף נוכחות בעבודה וגם מספיקים למלא את כל המטלות והמשימות אשר אתם מקבלים בעבודה. עבודה מהבית טובה גם אם חליתם חס וחלילה ואתם בבידוד או במלונית. אתם יכולים להמשיך לבצע את המשימות שלכם כי היום בכל מקום כולל בתי חולים יש wi fi ואתם יכולים להתחבר לזה דרך מחשב נייד או הטלפון החכם שלכם. עבודה מהבית נותנת גם פיתרון לכם האנשים המכורים לעבודה שלא מסוגלים להתנתק ממנה לשניה גם כאשר אתם בחופשה או מחוץ לבית מספר ימים. זה הפך בימי הקורונה לפתרון עבור רבים מאיתנו כאשר היישוב נחשב יישוב אדום ואתם מחליטים להתרחק על מנת לא להיכנס למצב של צורך בבידוד.
עבודה מהבית מונעת מכם את הצורך לחפש מי ישמור לכם על הילדים כאשר הם חולים כי היום כבר כל התקררות או צינון ישר מעלה את החששות שמא מדובר בקורונה ואז עולים כל החששות לגבי הסבתא וסבא שישמרו על הילדים. אם בעבר יכולתם בקלות לבקש מהם היום עם כל הקורונה זה הפך לבלתי אפשרי. בעבודה מהבית אתם אלה שנשארים עם הילדים עד שמגיעות התוצאות של שתי בדיקות ה-pcr כי בימים של התפרצות אז יש לחץ על המעבדות ונוצר עיכוב במתן התוצאות של הבדיקה. ככה אין לכם את הדאגה מה קורה ומתי תגיע התוצאה של הבדיקה. אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין לגבי מי יישאר עם הילדים.
עוד יתרון של עבודה מהבית בתקופה הזאת הוא הנוכחות שלכם בבית. הילדים הרבה יותר רגועים כאשר הם רואים אותכם ומרגישים את הנוכחות שלכם בבית. כאשר אתם בבית אז הסדר יום והשיגרה ממשיכים כרגיל. זה יתרון ענק ומשמעותי של עבודה מהבית. כי מי מאיתנו לא זוכר את הימים פעם כאשר האמהות היו מחכות לנו בבית עם ארוחה חמה בעיקר בימי החורף? עבודה מהבית מאפשרת לכם לתת לילדים שלכם את התחושה שאתם לא עובדים אלה נמצאים כאן עבורם בבית. ברגע שאתם עובדים מהבית לא משנה אם אתם מרגישים טוב או קצת חולים כמו למשל שפעת קלה אשר במשרד או מקום סגור לא תוכלו להגיע כדי לא להדביק את החברים לעבודה. בעבודה מהבית אתם מתפקדים ועובדים כרגיל. עבודה מהבית מהווה את הפתרון לכל מחלות החורף שלכם ושל הילדים. כי אמנם הקורונה שולטת היום בגדול אבל עדיין אנחנן נמצאים בעונת מעבר ויש תמיד את המחלות חורף עבודה מהבית באה גם ומפחיתה בעשרות אחוזים את הסיכון והסיכוי שלכם להידבק בקורונה כי אתם לא נחשפים פיזית לאף אדם אלא נמצאים במרחב הביתי שלכם. עבודה מהבית פותרת אותכם מהצורך להשתמש בתחבורה ציבורית אשר מהווה מדגרה לקורונה כי אתם ככה לא נמצאים במרחב קטן ולא תמיד הכי מאוורר עם עוד עשרות אנשים שלך תדע מי מהם נחשף לחולה מאומת.
בעבודה מהבית אתם גם לא צריכים לדאוג איך לבקש מהבוס לצאת עם הילד לבדיקת קורונה במידה ונחשף לחולה מאומת כאן אתם יוצאים בשעה ובזמן שהכי נוחים לכם. כי בבדיקות חייבים להביא את הילדים אך ורק ההורים לא ניתן לשלוח אותם עם הבייביסיטר או עם הסבים והסבתות מה גם שתמיד קיים החשש שמא הם מאומתים ואז אם ידביקו אחרים אתם תהיו אלו שיצטרכו להתמודד עם ההסברים איך נתתם להם להיחשף לאנשים זרים. עבודה מהבית מאפשרת לכם לשמור על התזונה וההרגלים של הילדים במיוחד בחורף כאשר אתם שומרים על הילדים ממש בצמר גפן על מנת שלא יחלו בשפעת או כל מחלה עונתית אחרת. בעבודה מהבית אתם גם לא צריכים לבקש מאנשים אחרים לקחת את הילדים לאחר המסגרות ולסכן אותם בחשיפה לאנשים זרים כי לך תדע למי נחשף כל אדם זר בימים אלה של הקורונה.
לסיכום עבודה מהבית היא אחד המקורות פרנסה הכי בטוחים בימים אלה של הקורונה וכל מחלות החורף. אתם בעצם עובדים מתוך "מקלט" המגן עליכם מכל החשיפות לאנשים חולים ואתם גם מגנים על הילדים שלכם על מנת שלא יסתכנו.

תמיד חשבתם שעבודה מהבית זאת עבודה בעיניים ? שכסף לא גדל על העצים? תנו לי לנפץ לכם כמה סטיגמות במאמר אחד קצר.

בעבר אנשים נהגו להתברג במקומות עבודה קבועים , להוכיח את עצמם ולהתקדם שם כמה שרק אפשר – אבל היי! אנחנו במאה ה21 ותנו לי לחדש לכם כמה דברים שישנו את חייכם.

כיום אנשים בקרב החברה מחפשים להגשים את עצמם ולהנות כמה שרק אפשר מהחיים – וזה כמובן לא סוד שהם מאוד מאוד קצרים , וכך התחיל להתפתח תחום חדש – תחום שיאפשר לאנשים לנצל את הזמן שלהם בצורה הטובה ביותר , לתחום הזה קוראים “עבודה מהבית “ .

זה מציג עקרון אחד פשוט – סכום הכסף שתרוויח תלוי בזמן שאתה מוכן להשקיע בבית- בלי מגבלת רווח , בלי בוס על הראש, והכי חשוב בזמן שהכי נוח לך !

העבודה מסתמכת על העניין שככל שיש יותר פיתוחים טכנולוגיים בעולם ככה יש יותר ויותר אופציות להגיע לכמה שיותר אנשים באותה קבוצת זמן וככה בעצם להרוויח בצורה יצירתית הרבה יותר משכר שעתי ומקובע כעובדים שכירים.

אז למה בעצם לא קידמו את התחום הזה עד היום אם הוא ככ רווחי? התשובה לכך היא בתפיסה חברתית שגויה שנטמעה יותר ויותר בחברה ככל שעברו השנים . אנשים המשיכו בגישה של ההורים שלהם – שטענו שהכי בטוח זאת עבודה יציבה , ועבודה כשכיר . וככה נוצרה תפיסה שגויה בעקבות כוחו של הרגל . אבל יוקר המחיה במדינת ישראל בפרט גרם לאנשים לא לרצות לעבוד סביב השעון מבלי לסיים את החודש , ולהבין שחייבת להיות דרך אחרת .

בנוסף , מגיפת הקורונה שהתפרצה בעולם הביאה לידי סגירת עסקים רבים, שכפועל יוצא בזאת לפיטורים של עובדים רבים -מה שהביא למשבר כלכלי עולמי .

התחום החדשני יצר תקדים חדש בחברה מכיוון שהוא איפשר לאנשים להתפרנס בכבוד ולהמשיך להרוויח כסף גם אם לא נוכחים פיזית במקום עבודה . וכמו כן , לשמור על הבריאות שלהם.

Tags :
Share This :