עבודה מהבית – לנפץ תקרות

ישראלים רבים, כולל הרבה ממי שיקרא את המאמר הזה, עובדים בעבודות ומשרות "קונבנציונליות", כלומר עבודות במשמרות או קבועות מתשע עד חמש בשביל חברה כלשהי כזאת או אחרת.
כמובן שאין בכך בעיה, וכל אחד צריך להיות שמח בחלקו. בדרך כלל באותן משרות, הגדרת התפקיד ושעות העבודה מאוד ברורות והשכר בהתאם למיומנות העובד, ביקוש התפקיד ושווי החברה.
השכר יכול לנוע משכר המינימום למשכורות עתק של עשרות אלפי שקלים.

על אף שמשרות ועבודות רבות יכולות להציע תנאים מעולים ומשכורות טובות בשביל "לסדר" את העובד ולגרום לו להיות מרוצה מעבודתו ומתלוש השכר. לכל סקאלת השכר, מהמשכורות הנמוכות ועד הגבוהות בדרך כלל יש מכנה משותף שמגביל את כל העובדים. תקרת השכר.
כשאתה שכיר, ועובד פר שעה, השכר, גבוה ככל שיהיה יכול להגיע עד לתקרה מסויימת. כמובן שאין בכך שום דבר רע וכל עוד העובד מרוצה מהשכר ומעבודתו זה מעולה.
אך פעמים רבות אנשים רוצים לנפץ את תקרת הזכוכית, גם אם המשכורת שלהם מספיקה להם, ובייחוד לאלו שהמשכורת שלהם לא עוזרת להם כל כך לגמור את החודש.

כשמדברים על עבודה מהבית, ישנם עבודות שעוזרות כמעט לכל אחד לקבל הכנסה נוספת, בשעות הפנויות שלהם או בסופשים מהבית בנוחות שלהם. הדבר עוזר להרוויח עוד הכנסה למשכורת החודשית. אך בעיה נוספת צצה והיא שאנחנו פשוט עובדים עוד שעות בשביל להגדיל את ההכנסה. מגיע לנו גם לנוח לפעמים.
עבודה מהבית שנעשית לפי הספק, יכולה לשבור בקצת את המשוואה של זמן שווה כסף כשעובדים בצורה פרודוקטיבית ובהספק טוב, אך גם כך ישנה עבודה נוספת שכנראה נתקל בה בתקרת שכר כלשהי.
עובדים רבים בשוק העבודה הישראלי לא מרוצים מעבודתם ועבודה מהבית נראית כמו מפלט מעולה. בתור התחלה זה באמת עובד, אך אם אחד ירצה לפרוץ את תקרת הזכוכית, הוא יצטרך למצוא דרך לעשות יותר.

ישנם מקצועות, הנכללים בקטגוריית העבודה מהבית שיכולים לעזור לשבור את משוואת "זמן שווה כסף". אותם מקצועות, ברוב הפעמים ידרשו מכם לא מעט למידה, מחקר תרגול ולעתים כשלונות עד שתגיעו להצלחה.
הם יכולים לכלול שיווק דיגיטלי, מסחר יומי או סווינג בשוק ההון, מסחר במטבעות, השקעות, ולאחרונה נוסף גם תחום הקריפטו והNFT ("מטבע" או "אסימון" שלא ניתן לשכפל ולהעתיק) שאם לומדים וסוחרים בהם בהתאם, התגמול יכול להיות גבוה מאוד!
כמשווק דיגיטלי, ניתן לעבוד מול גורמים וחברות רבות בו זמנית, או כמשווקים עצמאיים ולתת לכסף לעבוד במהלך היום גם אם אתם לא מול המחשב.
כסוחרים בכל תחום, מניות, מטבעות וקריפטו, הסיכונים גבוהים אך גם הרווחים. ככל שתסחרו בכמות גדולה יותר של יחידות (בכל תחום), גם התשואה תהיה גבוהה.

חשוב לציין, כל ההסבר הזה הוא על קצה המזלג וכמובן לא כל תחום אם בכלל כולם מתאימים לכל אחד. חשוב שיהיה אופי חזק ונכונות ללמוד ולעתים גם להיכשל עד הגעה להצלחה ורווחים בתחומים האלו.
ישנם קורסים רבים שניתן דרכם ללמוד ולהתנסות בתחומים האלו וכיום, ניתן גם ללמוד לבד כי המידע זמין ברחבי האינטרנט (רק צריך לחפש טוב).
מה שטוב בעבודות האלו, שניתן לעבוד בהם בכל מקום, מהבית, בדרכים ואפילו בחופשה שלכם (ולהחזיר את ההוצאות של החופשה תוך כדי), ו"תקרות זכוכית" כלומר תקרות שכר לא כל כך קיימות בהם.
כל שנדרש, זה רצון ללמוד והתמדה!
אז מה שנותר זה לחשוב האם מתאים לכם מחויבות כזו וכמובן רצון! אם לא, יש מספיק עבודות מהבית גם להכנסה נוספת שאמנם לא תנפץ תקרות זכוכית כל כך גבוהות, אבל בהחלט ישאירו לכם חיוך כשתסתכלו על תלוש השכר 😉

עבודה מהבית כיף חיים

דמיינו לעצמכם עולם קסום, שבו במקום לקפוץ מה צלצול של השעון המעורר המעצבן, להתארגן ולצאת מהר מהר לעבודה, אחר כך לעמוד שעות על גבי שעות בפקקים, בסופו של דבר לאחר, וגם לחטוף על זה צעקות מהבוס, מה אם במקום כל זה, הייתם יכולים להתעורר בנחת, בכיף שלכם, עם הכוס קפה, לפתוח את המחשב הנייד שלכם בבית ולהתחיל לעבוד? נשמע כמו חלום?

אז זאת המציאות היום יומית של מאות אלפי ישראלים שכבר גילו את העתיד של שוק התעסוקה הישראלי ,העבודה מהבית.

אין ספק שהשנתיים האחרונות שעברו עלינו, עם כל הסיפור הזה של מגפת הקורונה, ההגבלות והסגרים, היו מהשנים היותר משוגעות שהיו לנו.

היה המון דברים מאתגרים שעברו עלינו, ובכל זאת, עכשיו אפשר להגיד בפה מלא: יצא משהו אחד טוב, מכל הסיפור הזה, וזאת העבודה מהבית.

הקורונה ללא ספק האיצה תהליכים שכבר גם ככה היו בדרך, ונתנה להם תנופה רצינית, והזניקה את כל התחום לרמה שאף אחד לא יכול היה לדמיין.

אם בעבר מודלים של עבודה מהבית נראו לרבים מהעובדים כמו משהו מאוד מושך אז היום הם כבר לא לבד.

היום לא רק העובדים, אלה גם כל המעסיקים הגדולים, כמו בנקים, תאגידים ממשלתיים,חברות הייטק ועוד טובים ורבים שנפל להם האסימון, שחוץ מנוחות משמעותית לעובדים שלהם, גם להם עצמם יש המון יתרונות , ולא רק בגלל כל הנושאים של הריחוק החברתי,הימנעות מהדבקות, ובידודים.

אז מה בעצם כל כך טוב ומושך בכל הנושא הזה של עבודה מהבית?

Tags :
Share This :