עבודה מהבית – חיים אחרים

כל חיי המקצועיים הייתי שכירה – התחלתי לפני הצבא, אבל בואו נדלג על השלב הזה.
העבודה האמיתית הראשונה שלי הייתה אחרי הצבא – תחום התקשורת, משהו שהשתלב לי טוב עם הלימודים. לא ידעתי שהעולם הזה יהפוך להיות עולמי הרועש והגועש. עבדתי שנים בתחום הזה, התבגרתי לתוכו, הכרתי אנשים צבעוניים, משוגעים, מצחיקים, מוכשריםםםםם. כל יום היה יום אחר, מעניין, מרתק. אני לא יודעת אם הגעגועים הם לעולם התקשורת או לגילאי ה-20 המצחיקות. בתחום הזה עברתי מעבודה לעבודה, התפתחתי, גדלתי, התקדמתי.
ואז עברתי לתחום אחר – תפקידים במגזר הציבורי. עולם אחר!! הסתדרות. מה לי ולכל העניין הזה. עבודה של 9-17, הכי מסורתית. אבל אני, בשובבותי, ידעתי לצבוע את השעות האלה בצבעים שלי, המעניינים. שיהיה מגוון..
ואז הגיעה הילדה הקטנה והמהממת שלי. מי רוצה לעבוד 9-17?? אני רק רוצה למצוא עבודה מהבית, כדי שאוכל לשחק איתה ולנשק אותה כל היום. חשבתי לי שזה יהיה קל, כי יש כל כך הרבה אנשים שמצאו להם עבודה מהבית. אז מה הבעיה?
טוב, אז זה יותר מורכב ממה שחשבתי.
במשך חודשים רבים דיברתי והתקשרתי ושלחתי וכתבתי לכל מיני אנשים מכל מיני תחומים. לא קרה כלום. הפתעה מוחלטת. מעולם לא השקעתי כל כך הרבה מאמץ בחיפוש עבודה. זה היה מהיר מאוד בדרך כלל. חברה אמרה שעבודה מהבית היא משהו שצריך לבנות – מתחילים בקטן, ולאט לאט זה גדל.
אני עדיין בקטן (כל כך קטן שבקושי רואים J) אבל אני עובדת על זה. על העבודה מהבית.
צריך סבלנות, לקושש עבודות, להרוויח פרוטות, אבל עם הזמן ועם התמדה זה יקרה. אני אוכל להישאר בבית, ולהרוויח למחייתי.
אז בהצלחה לי ולכל המחפשות או מחפשים.

עבודה מהבית, עכשיו ובקלות
עד לא מזמן המושג עבודה מהבית היה נשמע רחוק מרובנו, אפילו מאיים מעט ומרתיע, ובעיקר היה נדמה כי הוא מתייחס לקהל מאוד ספציפי מתחומי המחשב וההייטק.
בעקבות משבר הקורונה, הנושא תפס תאוצה משמעותית וכיום אנחנו רואים כי אנשים רבים נחשפים לאופן עבודה זה, מתנסים בו ומסתגלים אליו.
כיום עבודה מהבית היא רחבת מימדים, נוגעת בהמון תחומים שונים ומגוונים: כתיבה, אופנה, ניהול, מכירות, ייעוץ והמגוון עוד רחב.. היא מעניקה אפשרות להרחיב אופקים, לרכוש כישורים חדשים ולהתנסות באופן חיים שונה, כך שבין אם את אמא עם תינוק קטן, סטודנט/ית או שכיר המחפש הכנסה צדדית נוחה, זה ממש המקום והנקודה להתחיל.
מעבר לכך, סגנון העבודה הוא מאוד נוח, המאפשר ניידות ושקט. תוכלו להחליט לעבוד בבית קפה אהוב, מול נוף הים, או אפילו מהספה הנוחה בבית עם כוס קפה ביד.
אתם יכולים לשים בצד את הנסיעה המייגעת למשרד, התלות במרחק הפיזי והלחץ בעבודת סביבה לחוצה והומה, אשר בהרבה מקרים מהווה מקור לטרדות, אי שקט נפשי ותחושת מועקה.

בעיצומו של העידן הטכנולוגי כיום, מונחים בפנינו כלים רבים אשר באמצעותם אנחנו יכולים לעזור לעצמנו לייצב את הביטחון והעצמאות הכלכלית שלנו וללכת לישון בראש שקט.
כמו שהוכח לכולנו בתקופת הקורונה, המשרד הוא כבר לא המקום הבטוח, והיו המון סימני שאלה באוויר בעולם הכלכלי. לכן, כלים טכנולוגיים אלו הם בהחלט דבר שכדאי לשקול ולהיפתח אליו בכדי לא להיות תלויים בנסיבות חיצוניות ולהעניק לעצמכם חופש פיננסי.
זה עדיין נשמע לכם רחוק ואתם אומרים לעצמכם שזה לא בשבילכם? בהמשך תבינו כמה זה פשוט,קל ונוח, תקבלו את כל ההסברים, ותראו שבין רגע כבר תוכלו לצלול ולהתחיל לסגל לעצמכם את אופן העבודה מהבית.
אז כל מה שעליכם לעשות זה לשנות מעט כיוון מחשבה, לא לפחד להרחיב אופקים ולהתנסות בתחומי עניין חדשים, ובעיקר לרצות לשפר לעצמכם את סגנון החיים ולאפשר לעצמכם לנהל את שגרת יומכם, בהתאם לסדר העדיפויות שלכם.
אז בואו נתחיל!

Tags :
Share This :