עבודה מהבית – חופש

תחשבו שנגיד פתאום חלילה נפל עלייכם הוצאה לא צפויה..מחלה חלילה שיפוץ לימודים בעיות באוטו לא חסר. אז יש לכם שני אופציות: לעבוד שעות נוספות בעבודה הרגילה שלכם ולהשאר לבד במשרד ולעבוד המון. לקחת הלוואה מהבנק או מחברים ומשפחה ולהיות חייב כסף לאנשים או לבנק ולשלם ריביות גבוהות.. או שאתם יכולים לעבוד בעבודה מהבית. רגע אבל מה זה? זה לא עוקץ? אז תמשיכו לקרוא ואני מבטיח לכם שתבינו הכול…

יש לכם חופש לעבוד במה שאתם רוצים פשוט! מתי ומאיפה שאתם רוצים! רוצים לעבוד מהבית מהפסה בסלון? או שתעדיפו לעבוד מהבית של חבר? או מתאילנד? חיבור לאינטרנט וטלפון או מחשב ואתם מסודרים בשביל לעשות כסף! יש לכם חופש לעבוד באיזה שעות שאתם רוצים בין אם זה 6 בבוקר או שש בערב. חזרתם מהעבודה ואתם מחפשים דרך להשלמת הכנסה אבל לא רוצים לוותר על היצאה עם החברים? תעבוד אצלם בבית ותוך כדי תדברו! ככה גם תייצרו עוד כסף וגם תהיו עם חברים!

מהיום כבר לא צריך לצאת עם האוטו לחפש חניה לנסוע בפקקים עם צפירות של מכוניות אחרות ולהגיע למשרד עצבנים ולחוצים! אלא עובדים מהבית שלכם מהמיטה או מהשולחן מחשב! ככה זה שהמשרד או הבית ואפשר גם לעבוד עם פיגמה! מארגנים את הילדים ומשם מתחילים לעבוד מהבית וככה עושים עוד כסף נוסף או שממש הופכים את העבודה מהבית להכנסה העיקרית עבורכם!

וגם בוא לא נשכח. במידה ואתם לא צריכים סכומים ענקיים של כסף אלא רק רוצים להתפרנס בכבוד אתם יכולים גם לעבוד בזה בתור העבודה העיקרית שלכם! נגיד אתם יכולים פשוט לקום באחת עשרה בבוקר בכיף שלכם לעבוד כמה שעות ואז יש לכם מנוחה לעשות מה שאתם רוצים! כן כן בזמן שחברים שלכם קמים בשבע בבוקר לעבודה שהם שונאים אתם קמים באיזה שעה שאתם רוצים (ברוב העבודות מהבית לא בכולם) ועושים כסף מהמיטה שלכם!

אני לא מכיר שום עבודה שבה קמים ממתי שרוצים ועובדים מהבית שלכם בכיף שלכם לא צריך להתלכלך ולעבוד פיזי ועוד אפשר לעבוד עם חברים שלכם ועם המשפחה שלכם! אתם מחליטים כמה שעות להשקיע באותו משרה! רוצים לעבוד 12 שעות ולהביא משכורת גדולה? אין בעיה אתם יכולים וגם באיזה שעות שאתם רוצים! ולהפך אם אתם רוצים לעבוד שלוש שעות ביום בין אם אתם עובדים בעוד עבודה או שלא אתם גם יכולים לעשות את זה!

עבודה מהבית זה נושא קצת לא ידוע ומשום מה לא מדברים על זה כמעט בכלל.. לדעתי רוב האנשים שחושבים על עבודה מהבית חושבים על זה רק בתור סוג של עבודה שאפשר לעשות אותה מהצד, איזה משהו שיכול לעזור לו להרוויח קצת יותר כסף אם הוא רוצה וצריך, ומי לא רוצה להרוויח עוד קצת כסף? אבל האנשים האלה חושבים שזהו, זה רק קצת כסף מהצד ואין מצב שזה יכול להיות כמו עבודה פרונטלית רגילה, כלומר הם לא מבינים שאפשר לעבוד מהבית במשרה מלאה. עבודה מהבית יכולה להיות יעילה וטובה בדיוק כמו עבודה פרונטלית רגילה אם לא יותר, הכל תלוי במה שהאדם עצמו מעדיף. אני למשל לגמרי מעדיפה עבודה מהבית כי ברוב המשרות זה נותן לי לעבוד בשעות שנוח לי ולפעמים אפילו כמה שבא לי כל עוד זה מעל מינימום שנקבע מראש ואני יכולה לעבוד איפה שאני רוצה אפילו בפיג'מה במיטה אם אני פחות מרגישה טוב. אני חושבת שכל כך הרבה אנשים הולכים ישר על עבודה רגילה במקום עבודה מהבית כי זה משום מה מובנה בתוך החברה שלנו שזה נורמלי ומקובל לנסוע לעבודה סביב 7:00 או 8:00 בבוקר לעבוד כמו כולם רציף עם אולי הפסקה קצרה או שתים ואז לחזור לבתים שלהם רק סביב 4:00 או 5:00. מה שהופך את הנושא לקצת יותר מסובך או מלחיץ לכלכך הרבה זה שרוב האנשים לא רוצים או אפילו מפחדים להיות שונים מהאנשים האחרים שהם פוגשים ביום יום. אני לא יודעת למה יש את הפחד הזה להיות שונה אבל בסיטואציה כזאת זה יכול לגרום רק לטוב לדעתי, ממה שידוע לי אנשים לא צוחקים או יורדים על אנשים אם הם בוחרים לעבוד מהבית. אפילו יש לא מעט אנשים שמתרגשים מזה ומקנאים כנראה כי הם פוחדים להתחיל תהליך שונה ולשנות את חיהם. בכל מקרה למרות שלהרבה אנשים יכולה להתאים עבודה פרונטלית רגילה יותר מאשר עבודה מהבית בגלל שלדעתי יש להם גם את הפחד שהם יהיו פחות אפקטיביים בבית או שהם פשוט יודעים שהם לא יצליחו לעבוד כמו שהמעסיקים שלהם דורשים. לדעתי הרבה מאוד אנשים אם יציעו להם אופציה נוחה יעדיפו לעבוד מהבית בגלל הנוחות שזה מביא. אחרי שיחות עם אנשים שונים גיליתי שאחת מהסיבות שיכול להתאים לאנשים מסוימים לעבוד מהבית זה מבחינת הנסיעות. האנשים שדיברתי איתם עובדים בעבודה פרונטלית רגילה ומלא פעמים שמעתי אותם מתלוננים על הנסיעות ועל הפקקים שיש בדרך לעבודה וחזרה הביתה. כמובן יש גם את הבעייתיות בזה שאם בן אדם חולה ולא יכול לבוא לעבודה הוא מפספס על זה יום עבודה וכמובן כסף. אבל כשעובדים מהבית אם מרגישים טוב מספיק ולא חצי מתים אפשר להמשיך לעבוד כרגיל ולא לפספס יום של עבודה שמשפיעה על המשכורת ויכולה להיות בעייתית למלא אנשים. מבחינת הריכוז זה תלוי בבן אדם, אני יודעת שיש אנשים שהכי מרוכזים כשיש רק שקט, ואז יש אנשים שעדיף להם לעבוד במקום מסודר ספציפי כמו משרד למשל ואז יש אנשים כמוני שלא יכולים להתרכז בסיטואציות כאלה. אני נגיד חייבת קצת רעש רקע לא רציני מידי אבל לא שקט מידי כדי להתרכז ואפילו כמה הסחות דעת קלות מדי פעם. בנוסף אני ממש לא מסוגלת לעבוד במסגרת שידועה לי רק בתור מקום עבודה משום מה. אני מתרכזת הכי טוב אם אני יושבת בבית על הספה שלי עם חתול שיושב עליי ורחוקה מאנשים אחרים.

עבודה מהבית- זה לא רק מושג !! אם גם אתם לא מוצאים את עצמכם ולא מרוצים מהעבודה שלכם , כאן תוכלו באתר עבודה מהבית למצוא משהו שמתאים בול ללוח זמנים שלכם , לנהל את השעות שלכם , ואפילו את הימים . נשמע בדיוני? ובכן, זה אמיתי !! באתר עבודה מהבית יש מודעות בו אתם מתנהלים עם מטלות מהבית כמו לדוגמא לכתוב טקסטים , לפרסם פוסטים ברשת ואתם בוחרים את הזמן השקעה שלכם . כמו כן יש גם מודעות של עבודה מהבית שכן יש שעות וסדר יום אבל תחשבו שאתם לא צריכים לצאת מהבית בגשם, בקור. קחו דוגמא אחד הילדים שלכם חלה, ובדיוק נפלתם על יום עמוס בעבודה , איזה נוח כשאתה בעבודה מהבית מנהל שיחות נכנסות או יוצאות והילד לידך? הכל בידיים שלך . עבודה מהבית אתה יכול להתאים לפי אורך החיים המתאים לך בלי שום הבדל לגיל , גזע, ומין !!!
זה מתאים לכל אדם ללא ניסיון כללי ולא צריך שום ידע קודם כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט ונייד/ מחשב היום בעולם הדיגיטלי כבר כמעט ולא צריך לצאת מהבית . כמה נוח לנו לעשות קניות , לשלם חשבונות, ואפילו לעשות הפקדת צ'קים והכל דיגיטלי בלי לצאת מהבית. ככה גם העבודה , אתה יכול לנהל את המטלות , לגלוש בנייד ולעשות מיזה כסף. נכון, זה נשמע לא אמין ולמה שתיקח את הסיכון? כי אתה לא משלם על זה אלפי שקלים , אתה לא משלם ואין לך שום התחייבות . כל שאנחנו רוצים הוא שתיכנס לאתר ותבחר לעצמך את המשרה הדרושה לך . אנחנו בעצם מנסים לקדם את העולם הדיגיטלי , שגם ככה אנחנו חיים בו ובקרוב הכל יהפוך לדיגטלי. אנחנו נותנים לך את ההיזדמנות להיות בין הראשונים שיישאבו לזה .

מי מעצמנו לא מצא את עצמו מחליף עבודה כל תקופה? כי השכר נמוך מדי או השעות עמוסות מדי, או שקראו לכם גם בחגים ולא יכולתם לצאת לחופשה שרציתם. אם גם אתה מהאנשים שיודע להציב לעצמו מטרה גם אתה יכול להיכנס לאתר ולהתחיל לחיות !! מי מאיתנו לא היה במחלה או בחופש עקב נסיבות אישיות? ואז לא הצליח לסגור את החודש כי אותו שבוע שהחסיר לא שילמו לו, כאן אתה יכול להשלים את מה שחסר לך ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלך
לרוץ בגלגל זה נורא קשה ולא נעים , כשיש חגים , כשיש חופשים , ומשלמים לנו פחות בחודש כאן אתם יכולים לעבוד לא משנה איזה יום , חג , או שעה ! כאן ההכנסה שלכם מובטחת , כמובן יש גם תלוש מסודר אם דאגתם . אז תנסו, כי לנסות לא עולה כסף,וכמובן שגם לחפש משרה לא

אני יכולה להגיד לכם שגם אני הייתי שאננה , ואמרתי בטח הם דורשים ללמוד לפני, או פגישות בזום, או השקעה כספית לפני כל התהליך . אבל נוכחתי לגלות שהכל יותר פשוט ולא צריך כלל ניסיון .

תיכנסו , כי להיכנס לא עולה כסף , אבל הבית, האוכל, החשבונות כן.

Tags :
Share This :