עבודה מהבית – הרבה יותר ממה שחשבתם

השנה האחרונה הייתה מאוד מאתגרת ומתחה אותנו עד לקצה גבול היכולת. המשבר הכלכלי הכניס משפחות רבות למצוקה כלכלית ועם זאת הילדים נשארו בבית ללא מסגרות חינוכיות וההורים צריכים לעבוד,.

הצורך לרקוד בין 2 העולמות: להיות בבית עם הילדים ומטלות הבית וגם להספיק להגיע ולהיות כמה שעות בעבודה, כל זה גרם לעובדים ולמעסיקים לחשוב על פתרונות יצירתיים. החשיבות של סמן איכות משפחתי התחזקה בתקופת הקורונה ואיתה והצורך לדעת לנהל את הזמן שלנו בצורה הטובה ביותר והכי חשוב גרם לאנשים לחשוב איך אפשר גם להספיק להיות עם הילדים לבלות איתם זמן איכותי ומהנה וגם לעבוד ולהתפרנס בכבוד?

בעידן האינטרנטי של היום אפשר לעבוד מכל מקום אם זה מהמרפסת בבית או על החוף בתאילנד , כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט ומחשב נייד.

אין צורך להגיע למשרד ולעבוד מ09:00 עד 17:00, לנסוע בפקקים ולחזור בפקקים, להיות בלחץ וסטרס תמידי ולהתנהל ממקום של עומס.

בעבודה מהבית אנחנו חוסכים עלויות של הוצאות רכב, נסיעות, והוצאות נלוות והכי חשוב אנחנו מנצלים את המשאב הכי יקר שלנו: זמן. הזמן שלנו הוא נטו עבודה ולא דברים מסביב: לא פקקים שגוזלים לנו חלק גדול מהזמן, לא שיחות חולין במשרד ועיסוקים בדברים אחרים מסביב שלא רלוונטי לעבודה אלא נטו עבודה.

כמה פעמים קרה לכם שהגעתם למשרד, שתיתם קפה ניהלתם איזו שיחת חולין, כמה טלפונים והופ עבר חצי יום ולא הבנתם איך זה קרה ויצאתם בתחושה שהיום לא היה מנוצל ופרודוקטבי?

שעובדים מהבית חוסכים את כל הזמן המבוזבז מסביב ומשקיע נטו זמן בעבודה.

מוכח שעובדים מהבית הם יותר יעילים ועושים יותר כסף ומפתחים את עצמם ואת החברה שהם מועסקים בה מכיון שהם כל כולם בעבודה ולא מתעסקים בעניינים שוליים בסביבת העבודה.

עבודה מהבית היא הפיתרון האידאלי להורים לילדים קטנים, סטודנטים וסטודנטיות, בני נוער ופנסיונרים ועוד.

היא מאפשרת לך ללמוד לנהל את הזמן שלך, להתפרנס בכבוד, לעבוד בזמנך החופשי ומכל מקום ומעודדת יצירתיות ופרודוקטיביות

זה העולם החדש אז בוא תצטרפו אלינו!

Tags :
Share This :