עבודה מהבית – הסיפור האמיתי:

השנה היא 2020, שלמה הגיע כבכל בוקר למשרדו בקומה ה17 במרכז תל אביב.

כבר כשחנה את רכבו, הבחין שמשהו לא כשורה, החנייה הייתה ריקה, כמה רכבים בודדים ומאובקים עמדו לצד רכבו.

שלמה פסע אט אט למשרדו כשלפתע הבחין באסף, מנהל העבודה.

"בוקר טוב אסף" פתח שלמה, "שבת היום ולא אמרו לי?".

"אתה באמת מנותק אהה שלמה?" אמר אסף "אותה מגיפה שפרצה בסין, הגיעה גם אלינו, תקנה כבר פלאפון חכם למען ה', תתעדכן קצת".

שלמה הביט באסף ממושכות "שמעתי משהו על עטלף כלשהו, אבל עדין אייני מבין איפה כל הצוות".

אסף התנשף קלות ואמר "שלמה, אין יותר 'כל הצוות', המשרדים נסגרים, סגרו את השמיים ככה שאין סחורה ואף אחד בעולם לא ממהר לקנות את המוצרים שלנו, בהצלחה בהמשך שלמה".

שלמה לא האמין למשמע אזניו, כל חייו עבד לא עזב את עבודתו ליותר משבוע חופש וכעת איננה עוד?

שלמה הרכין ראש ויצא לעבר רכבו, כשלפתע שמע צעקה "שלמה", הסתובב שלמה וראה את אסף בעקבותיו "תשמע שלמה, אני יודע שאתה לא חזק בכל תחום האינטרנט ומחשבים, אך לכל אחד מגיעה הזדמנות לא?

שלמה לא הבין "אמרת שהמשרדים נסגרים אסף".

"נכון אבל יש לי עוד חברה בחו"ל שזקוקה לזוג ידיים על מחשב, הזנת נתונים, מענה אנושי, לא דברים מסובכים, מה שגם תוכל לעשות "עבודה זאת מהבית".

" "לעבוד מהבית?" אני לא חושב, אף פעם לא עשיתי דבר כזה, זה לא בשבילי".

"טוב, אז בהצלחה בהמשך, דבר איתי אחרי ארוחת צהרים, אם יישאר משהו אביא לך"

"רגע רגע אסף, עכשיו כשאתה מדבר ככה זה כבר נשמע הרבה יותר הגיוני צחק שלמה, אבל ברצינות, אין לי אפילו קצת ניסיון ב"עבודה מהבית" ".

"זה מה שיפה שלמה, לא צריך אפילו שניה של ניסיון, זו עבודה בדיוק לאנשים כמוך, שמעולם לא נגעו במחשב, שאין להם פלאפון חכם, טכנופובים, אין לך מה לדאוג".

שלמה הלך לביתו קצת חושש, אך שמח על ההזדמנות שניתנה לו.

כעבור שנתיים, מכללה נחשקת בארץ, הזמינה את אחד ממומחי תחום המחשבים בחברת אלפרד, להרצות בנושא "עבודה מהבית".

המרצה פתח ואמר "בטח אתם יושבים וחושבים לעצמכם, שמאז שאני ילד ההורים קנו לי מחשבים ופלאפונים, כל חיי עסקתי בנושא זה אתם חושבים, אך דעו לכם, לפני כשנתיים, לא ידעתי פלאפון חכם מהו, לא פתחתי WORD בחיי, אפילו עכבר ומקלדת לא יצא לי לפגוש. עד שלא הייתה לי ברירה, נאלצתי "לעבוד מהבית" עקב הנגיף ובעל כרחי התיישבתי מול המחשב, נדהמתי לגלות, שגם אני, שלא נגעתי אף פעם במשהו דומה לזה, יכול לעשות זאת ואפילו אוהב את זה הוסיף בלחישה".

"דעו לכם בחורים ובחורות, כל אחד יכול, אל תפחדו מהמציאות, קבלו אותה באהבה והיא תחזיר לכם כזאת.

שלמה סיים את דבריו לקול מחיאות כפיים סוערות.

תדמיינו לעצמכם שאתם לוקחים את הילד לחוג , ואתם בלאו הכי צריכים לחכות איתו שעה עד שיסיים את החוג הרי , בזמן הזה אתם יכולים לשלוף את הנייד ולעשות מיזה כסף , שעה במקום אחר אתם מקבלים מה? 30 ? 32? כאן אתה יכולים להרוויח הרבה יותר ומה שהכי טוב? שזה אפילו לא לשעה . זה לפי הכמות מאמרים, טקסטים או כל דבר אחר שנותנים לכם בין אD7 זה מכירות או פירסומים ברשתות. הכל בידיים שלכם כמות הזמן שתפנו הוא כמות הזמן שתרוויחו .

המלצה שלי? תיכנסו לאתר עבודה מהבית ותראו שכל מה שדיברתי עליו הוא אמת לאמיתה , מודעות שמתחדשות מדי יום , יש עבודה שלא נגמרת ועם זאת לא מעמיסה כי כולם רוצים להצליח ולתת לעצמם את הביטחון הכלכלי שהם כל כך זקוקים לו . אז אני מאחלת לכם המון בהצלחה .

חושבים שאתם יודעים הכל על עבודה מהבית?

מה אתם חושבים כשאומרים לכם עבודה מהבית? אתם בטח חושבים על שיחות טלפון והודעות או צ'אטים של תמיכה טכנית. אבל אתם לא חושבים על הזמן שזה חוסך לכם, על ההזדמנות לעשות כסף מכל דקה ביום, אתם לא חושבים על החופש מהבוס, לא על ההזדמנות לעבוד במקומות וזמנים שאף אחד לא חשב לעבוד בהם ואתם לא חושבים על אינסוף סוגי המשרות שמציעים לכם ברשתות האינטרנטיות.

העולם משתנה, מתקדם ומתפתח כל הזמן. אז למה לא להתקדם ביחד איתו? היום לכל אחד כבר יש מחשב ואינטרנט ביתי. ברוב המשרות בעבודה מהבית לא דורשים שום דבר אחר! משרות מסוימות ידרשו הכשרה שעליה תקבלו משכורת ותתוגמלו בהתאם, לפעמים הקורס יהיה במקום מסוים ולפעמים בזום. משרות אחרות לא ידרשו ניסיון, לא דורשים השכלה או הכשרה ולא דורשים התחייבות לטווח ארוך. בחלק מהמשרות אפילו לא דורשים שתעבדו בשעות מסוימות ביום, לא התחייבות למשמרות ולא דורשים התחייבות למספר שעות מסוים בשבוע או בחודש.

כמו כן כמות סוגי המשרות היא עצומה וכל אחד יכול למצוא משהו במתאים לו. יש עבודות לתותחים במכירות, יש עבודות לאנשי שיווק, יש עבודות לאנשים שטובים במספרים, חישובים וטבלאות, יש עבודות לאנשים שטובים בסדר וארגון, יש עבודות לאנשים שרוצים לעסוק באומנות מכל הסוגים וזה לא משנה בני כמה אתם, באיזו נקודה בחיים ומה עשיתם קודם. לכולם יש מה למצוא בעבודה מהבית.

העידן הטכנולוגי פותח בפני כולנו אופציות שלפני 20 שנה אף אחד לא היה חולם עליהן. עולם חדש. ואנחנו יכולים לנצל את זה. אנחנו יכולים למצוא עבודה בקלות, שלא תצריך מאיתנו לקום מוקדם בבוקר, לא תחייב אותנו להחזיק רכב או לנסוע כל יום שעות בתחבורה ציבורית, לא תחייב אותנו לעמוד מול בוסים שישבו לכם על הראש. הכל יכול לקרות בנחת, בזמן שלכם, איפה שנוח לכם ומתי שנוח לכם. תוכלו לעבוד בבקרים, בערבים, בלילות כשכולם ישנים, תוכלו לעבוד בנסיעות, תוכלו לנסוע לחופשות בלי להפסיד עבודה, תוכלו לפצל את העבודה היומית ולעבוד קצת בכל שעה ביום, יהיה לכם חופש ושליטה מוחלטים על הזמן שלכם. וכל זה תוך כדי שאתם מרוויחים כסף! כסף שיוכל לשמש אתכם ללימודים, לעזור להורים, לדמי כיס, השלמת הכנסה וגם כסף שיוכל לשמש אתכם כמשכורת מלאה! כל האפשרויות פתוחות בפניכם בעבודה מהבית.

זה אולי באמת נשמע טוב מדי בשביל להיות אמיתי אבל זה באמת קיים. יכול להיות לכם חופש מוחלט, שכר הולם, מגוון רחב של משרות ויתרונות שלא תמצאו בשום עבודה אחרת. לא צריך לוותר על בית קפה עם חברה, לא צריך לוותר על נסיעה לחופשה, פשוט עובדים מהבית בלי חסרונות. אם גם אתם רוצים להתקדם ולהתפתח זה המקום בשבילכם. שיהיה לכם המון בהצלחה!

בקרוב מתחיל החורף, וכמו כולם גם אתם בטח מתעוררים ושואלים את עצמכם למה אתם חייבים לקום מהמיטה החמימה, להתלבש, להתארגן לצאת מהבית הנוח שלכם ולנסוע לעבודה? כדי להרוויח כסף אלא מה אתם עונים לעצמכם במירמור, אבל מובן שאי אפשר אחרת כי להתפרנס מה לעשות? אתם חייבים.
אז כאן אנחנו נכנסים לתמונה כדי להגיד לכם שרגע! אתם לא חייבים לעשות את כל האותם דברים האלה כדי להצליח להתפרנס! יש גם דרך אחרת! אנו מציעים לכם, בבלעדיות, משרות שתוכלו לעבוד בהם ממש ככה, מהמיטה או מהספה והכורסאת מחשב שלכם, עם הכוס קפה מהמטבח שלכם,מבלי לצאת מהבית, אלא פשוט לעבוד מהבית.
נשמע דמיוני נכון? אז זהו, שבעידן שלנו ובתקופה החדשה שהגיעה, זה כבר דווקא ממש אפשרי, ויש שיגידו שאף נחוץ!
איך זה עובד בעצם? בלוח דרושים שלנו מתפרסמות על בסיס יומי משרות שונות ומגוונות בתחומים רבים כגון קלדנות, תמלול, הזנת נתונים, נציגי צ'אט דיגיטליים, שיווק פרסומים באינטרנט, מזכירות, שירות לקוחות דרך המייל או הטלפון, מכירות עם עמלות גבוהות ועוד המון. כל מה שנותר לכם לעשות, זה רק לבחור את התחום בו תרצו לעסוק, תוכלו לבחור לפי השעות שמתאימות לכם לעבוד, אם זה רבע משרה בימים שנוחים לכם בלבד, חצי משרה קבועה, או משרה מלאה קבועה, הכל תלוי רק בכם, לנו אין הגבלת מקומות כי המשרות מתחדשות על בסיס יומי.
דמיינו רגע את הנסיעה הבאה שלכם, לבקר מישהו שגר רחוק,חופשה או נסיעה למטרה אישית אחרת, לרוב היא אורכת מעל שעה נכון? במקום לבזבז את זמנכם שכן אין לו מחיר על פייסבוק, שיחת טלפון סתמית אן בהייה בחלון עם אוזניות, כל מה שבעצם לא מקדם אתכם באמת, עכשיו תוכלו להפוך את היוצרות, ולהתחיל להרוויח כסף גם בזמן הזה! רק אתם והטלפון או המחשב.
נכון הטיסה שתכננתם מלא זמן ולא הצלחתם לחסוך אליה או שהבוס לא הסכים לתת לכם ימי חופש בשבילה? מעכשיו תוכלו לא רק לחסוך אליה, אלא גם להרוויח כסף במהלכה לטיסה הבאה שלכם! כי כל מה שבעצם צריך זה חיבור לאינטרנט!
לבקר חבר רחוק שעד עכשיו לא התאמתם מבחינת שעות העבודה? לבלות יותר זמן עם המשפחה או בני הזוג? מעכשיו גם זה הולך להסתדר, כי הבוס היחידי שקובע לכם את סדר היום הוא אתם עצמכם!

המשרות שלנו פונות לכל מי שצריך, בין אם זה אמהות שרוצות לבלות זמן עם הקטנים ולהספיק להתעסק בבית, נוער לפני גיוס עם בדיוק חלון הזמן המתאים או החיילים שיש להם זמן בבסיס שאפשר לנצל, פנסיונרים, וסתם אנשים שמחפשים השלמת הכנסה, המשרות מתאימות לכולם! אז מה החלטתם? אתם מעוניינים להרוויח כסף בנוחות המירבית ובתנאים שלכם? התחילו עוד היום! אנחנו כאן מחכים ומלווים אתכם עד ההצלחה!

עבודה מהבית לנערים מתחת לגיל 18

Tags :
Share This :