עבודה מהבית- המצאת המאה

פעם, אנשים ונשים עבדו אולי בחוץ אולי בבית, אבל מהבית?

עבודה מהבית היא המצאת המאה.

היום, אפשר לעשות הכל מכל מקום בעזרת המרשתת.

כן, גם לעבוד וגם להתפרנס בלי לצאת מהבית.

היום יש פיתוחים, עסקים, רשתות, סניפי בנק ואפילו כספים וירטואליים, כך שעבודה מהבית דרך המרשתת נהיית עבודה מקובלת יותר עם השנים.

ניהול עסקים ורשתות ווירטואליים יכולים להתבצע מכל מקום שיש בו חיבור למרשתת. כך שאם בבית יש חיבור כזה- חיבור שכיום שקיים כמעט בכל בית, אפשר ביתר קלות לעבוד מהבית.

עבודה מהבית היא אופציה רווחת בימינו שנותנת אפיק נוסף, חדש, להתפרנס ולהתקדם גם כשנאלצים או רוצים להישאר בבית.

ומי מאתנו לא נאלץ לפעמים או אפילו רוצה לעיתים, להישאר בבית?

מה עם עסקים חובקי עולם, עסקים דינאמיים בין מדינות, עסקים פרטיים בין אנשים שונים על גבי הגלובוס?

גם הם יכולים להיעשות על ידי המרשתת? גם הם יכולים להיעשות מהבית?

התשובה היא: בוודאי. הם יכולים להיעשות על ידי המרשתת מכל מקום המחובר אליה. וכן, אפילו מהבית. גם אם הבית במדינת ישראל הממוקמת ביבשת אסיה והעסק ממוקם ביבשת אירופה, בדרום אמריקה או במקומות המחוברים למרשתת ביבשת אנטרטיקה המרוחקת.

כיום, אין כמעט עסקים שלא נעזרים במרשתת ועסקים גדולים וקטנים מסביב לעולם משקיעים רבות בפיתוח העסק במרשתת.

דבר זה נותן צורך וביקוש גדול יותר- שגדל כל הזמן עם התפתחות המרשתת והתפתחות עסקים ועסקים וירטואליים במרשתת- בעבודה במרשתת שיכולה להיעשות מכל מקום המחובר אליה.

כן, גם מהבית!

כמו כן, דברים רבים שבעבר הצריכו ביצוע פיזי, יכולים להתבצע כיום דרך המרשתת בעבודה מהבית אשר אינה מצריכה מאמץ פיזי גדול יותר מאשר הנעת האצבעות על המקלדת וטיול כף היד עם העכבר.

מה עם מצב הרוח? למי לפעמים אין מצב רוח להקשיב ולהסביר פנים ללקוחות, לשמוע תלונות, טרוניות קולניות ולהגיב בסבלנות?

אם פעם היו צריכים נותני השרות לתת שרות אדיב, בסבלנות ובהבעה נחמדה ושרותית בכל מצב ללקוחות נחמדים, זועפים ומתלוננים כאחד, הרי שכיום עבודה זו יכולה להתנהל מהבית כשמסך המחשב- הרובוט הקטן שלנו, מסנן טרוניות קולניות של לקוחות והבעות זעופות של נותני שירות עייפים.

ואיך שכחנו- מה עם טלטלות הנסיעה למקום העבודה, מה עם זמן הנסיעה, וטורח הדרך?

אם פעם היו צריכים לנסוע לעבודה כל יום גם אם היא רחוקה, לבוא לעבודה מותשים מן הדרך ולחזור הביתה מותשים עוד יותר גם מהדרך וגם מהעבודה, הרי שכיום הדבר פשוט יותר.

למה לנסוע למרחקים אם אפשר לעבוד מהבית?

היום אפשר להישאר בבית ולעבוד בו זמנית ואפילו לחסוך זמן וכח בטלטולי הדרך.

אז אם פעם הייתה לכם רק אופציות עבודה מסורבלות, דורשות מאמץ פיזי מרובה, רחוקות, המוניות ותובעניות, הרי לכם פתרון חדיש בדיוק בשבילכם!

עבודה מהבית!

עבודה מהבית פותחת בפנינו ערוץ חדש המאפשר עבודה נוחה, בלי לנסוע למרחקים, בלי מאמץ פיזי, בלי המוניות ולקוחות רוטנים ובלי לשמוע רעשי רקע מזדמנים.

עבודה מהבית היא עבודה בעלת מאפיינים ייחודיים ואפשרויות פורצות דרך המאפשרות לנו לעבוד בלי לחץ לצאת ולחזור בזמן ולהשאיר את הכח, הסבלנות ושאר המשאבים לבית, למשפחה, ולנו- העובדים עצמם.

עבודה המשאירה את העובד בלי הטרדות המיותרות שצוינו לעיל ומפנה אותו לעבודה עצמה ולאתגריה הבלעדיים בלי אתגריים סביבתיים נלווים.

פשוט עבודה מהבית.

אז מה יותר טוב מלשבת על כורסא בבית, לעמל מעט את שרירי האצבעות וכפות הידיים ובד בבד להכניס כסף לחשבון?

Tags :
Share This :