עבודה מהבית – היתרונות

סיבה שנייה, היא הקורונה, שעם כל המגרעות והסבל, הביאה עימה גם לא מעט תובנות, לפחות בתחום העסקי כלכלי. בשיא המשבר, כאשר היה בישראל את הגל הראשון והשני, והיינו בסגר ממושך, רבים מהעסקים והחברות בשוק שלחו את עובדיהם לעבוד מהבית. ובכן, חששות רבות היו, שלמשל זה לא יעבוד, ואולי יהיו הרבה בעיות, ומה גם שאנך יכול לפקח על עובדיך ולוודא שהם אכן עושים את עבודתם נאמנה. ועוד שלל סיבות רבות.

אך עם הזמן, כל החששות הללו התפוגגו. עם הזמן, קיבלנו שעבודה מהבית זו עובדה מוגמרת, ולא בכדי. וזה למה? כי זה פשוט הצליח! בעלי עסקים וחברות רבות הבינו שבעידן הטכנולוגי של היום לא צריך הרבה כדי לעבוד מהבית. מספיק מחשב נייד, אוזניות (בשירות לקוחות), רצינות, אחריות והתמדה.

הם הבינו שאפילו כלכלית זה פשוט יותר משתלם. הרי מדוע לשלם סכומי כסף רבים עבור השכרת משרדים, כאשר מרבית העבודה נעשית היום מול המחשב שיש כיום לכל אחד בבית?

ועד כמה שזה עשוי להישמע מצחיק, הרי גם לפני עידן הקורונה היינו טכנולוגיים והשתמשנו במחשבים, אז מדוע רק עכשיו נזכרנו לחשוב על זה? כנראה שהיינו צריכים את הקורונה בשביל להבין זאת, וכנראה שהדחיקה לפינה שהקורונה הביאה אותנו, דווקא הטיבה עימנו.

וזו בדיוק הנקודה שלי. שגם אם וכאשר הקורונה תיעלם מחיינו, כל אחד יכול לעבוד מהבית. ולמעשה, אנחנו לא צריכים את הקורונה בשביל שזה יתממש. אלא רק רצון ואמונה בעצמנו.

עבודה מהבית עונה על כך הרבה צרכים בסיסיים, שבמקום אחר אין. צרכים שהם חלק אינטגרלי מהתפקוד בעבודה שלנו.

בין אם זה עבודה בסביבה הנוחה לך, בבית על הספה או בחדר שינה, ובין אם זה בשעות הנוחות לך, בבוקר אחרי הקפה, או בערב לפני שהולכים לישון, ובין אם זה כאשר אתה נוסע לטיול בצפון בסופ"ש הקרוב, ויש לך זמן פנוי בנסיעה.

אז למה לטרוח, לעמוד כל בוקר בפקקים, להתרגז ולאמלל את עצמכם כשאפשר אחרת?

עם מחשב. בבית.

עבודה מהבית – עבודה שלא מצריכה נסיון

אחד החידושים המשמעותיים ביותר שנעשו בשנים האחרונות שנוגע לרכישת בגדי נשים הוא הקניות האינטרנטיות. האינטרנט הוא עולם ענק, בו ניתן לקבל מענה לכל צורך שתעלו על הדעת וכל זה בלי לקום מהכסא. היום כבר לא צריך לפנות חצי יום עבודה, לנסוע למרכז קניות ולהתחיל לעבור בין חנויות לראות איזו קולקציה אנחנו אוהבים ואם יש משהו שמתאים לנו. היום יש אתרי אינטרנט, רבים מהם מתמקדים בבגדי נשים בלבד ומרכזים בתוכם את כל פרטי הלבוש שתוכלו לרצות. מנעליים ועד כובעים ומעילים, בגדי תחתונים, בגדי יום יומיים ובגדים לאירועים מיוחדים, הכל נמצא היום באינטרנט. לשוטט ברחבי האתר נותן את אותו הסיפוק, החוויה והכיף שנותן לנו השיטוט בין חלונות ראווה של חנויות רגילות – אתן מסתכלות על מגוון ענק של בגדים, מדפדפות בין סוגים שונים של פריטים, בוחרות מה שאתן אוהבות, מוסיפות לסל הקניות ותוך מספר ימי עסקים החבילה תגיע אליכן עד הבית. קנייה שלמה בלי מאמץ, רק הנאה.

איך בוחרים בגדים בלי למדוד? היום כל חברה מפרסת באינטרנט את המידות שלה. זאת אומרת שמעבר ללכתוב סמול, מדיום או לארג' הם גם יכתבו לאיזה מידות גוף יתאימו מידות הבגדים שלהם בעזרת סנטימטרים של היקף מקומות שונים בגוף או אורך של מקטעים שונים בגוף. כל אחת יכולה לקחת סרט מדידה ולמצוא את המידה המדויקת עבורה. מעבר לכך, במידה והבגד שהזמנתן מגיע ואתן לא מרוצות מהמידה, תמיד ניתן לשלוח את הבגד בחזרה ולהחליף את המידה או לקבל זיכוי, ממש כמו בחנות רגילה. האתר יציע לכן צבעים שונים, הדפסים שונים וחומרים שונים של בגדי נשים ולרוב המבחר באתר בגדי נשים יהיה גדול בהרבה ממה שתוכלו למצוא בחנות רגילה ואפילו במרכז קניות שלם ביחד. בנוסף, קניות אינטרנטיות, ולא רק קניות של ביגוד נשים, יהיו ברובם המוחלט של האתרים זולות משמעותית מקניות בחנויות הרגילות, אפילו כשמוסיפים את עלויות המשלוח. זה הודות לכך שמנהלי האתרים ובעלי החברות שמשווקות באתרים האלה נדרשים להוציא פחות כספים על העסק שלהם כמו שכירות לחנות, חשמל, משכורת לעובדים, ארנונה ועוד הרבה הוצאות שיש לעסקים היום. אתרי מכירות אינטרנטים מהווים יתרון גם למוכרים וגם לקונים, כדאי לכם לנסות!

היתרון הגדול שיש בעבודה מהבית הוא שיש הרבה סוגים של עבודות שאינם מצריכים הכשרה מסוימת או כישרון מסוים וזה יכול לפנות לקהל גדול מאוד בין צעירים בין יותר מבוגרים שאין להם הכשרה מסוימת אבל בכל זאת רוצים וצריכים לעבוד . היום ישנם אנשים רבים ללא השכלה מסויימת ובכלל והצורך לפרנס ולכלכל את עצמם הוא גדול מאוד אמנם יש כל מיני מקומות שכן נותנים הכשרה בכל מיני סוגים גם לאנשים כאלה כדי שזה יעזור להם לצאת להתקבל למקומות עבודה אולם לא לכל האנשים זה מספיק טוב ונוח יכול להיות שיש נשים עם ילדים בבית ולא יכולים ללכת וללמוד כ מיני קורסים או אנשים מבוגרים שכבר לא יכולים או אנשים בעלי מוגבלות מסויימים שהיציאה מהבית מקשה עליהם מאוד לכן, הפתרון של עבודה מהבית שיכולה לתת לאנשים פרנסה וכלכלה אישית ללא צורך בלמידה מסויית וקשה או לעבור קורס מסוים נותנת פתרון נהדר לאותם אנשים עבודות מהבית פשוט מבקשות שתעשה כל מיני דברים ללא צורך ודרישה בכישרון מסויים או הכשרה ספציפית אלא פשוט בוא תעבוד תעשה תקבל על זה משכורת,

כמו כן הכשרה כזו לוחת זמן ולא תמיד מקומות העבודה והתעסוקה משלמים לך על הזמן הזה שאתה לומד ומתקדם בהכשרה כך יכולים להיות כמה חודשים תלוי בזמן ההכשרה שלך שלא תכניס סף וחבל כמו כן עבודות מהבית אתה יכול להגיע לסכומים ממש ממש יפים גדולים טובים ומשמעותיים שלא מביישים את השכר הממוצע במשק ואף עוברים אותו , כך שלהם יש יתרון גדול רצון וביקוש לעבודות מהבית כאלה.

יתרון נוסף שיש בעבודה מהבית שאין לאנשים בוס ישיר שאומר להם מה לעשות כל הזמן "יושב להם על הראש "בהחלטה של הספקים ודורש מהם הרבה לחץ , לפעמים עצם העובדה שאין לך מישהו כזה שכל הזמן יושב עליך ודורש ממך התפוקה והתועל והיתרון התעסוקתי שאתה תיתן הרבה יותר גדול ומשמעותי מאשר יש לך בוס שכל שניה וכל רגע ורגע אומר לך מה לעשות ואיך לפעול. כמו כן יתרון גדול שיש לעבודות כאלה מהבית שלא מצריכות ניסיון שאפילו אדם שכן יש לו הכשרה כל שהיא שלמד או הלך לאוניברסיטה וכן יש לו תואר או סתם אדם שכן יש לו עבודה ומכל סיבה שהיא מחפש עבודה חדשה הן בגלל שרצה לעזוב והן בגלל שפיטרו אותו או כול סיבה אחרת שגרמה לו לעזוב, התקופה הזו שבין עבודות היא תקופה לא פשוטה ואדם רוצה וחייב להכניס כסף גם כשאין לו עבודה לכן בזמן הזה הוא יכול לעבוד בעבודות שלא מצריכות ניסיון כמו עבודה מהבית ולתת לו פיתרון זמני וטוב עד שימצא עבודה קבועה וכל זה מבלי לפגוע בהכנסותיו.

Tags :
Share This :