עבודה מהבית היתרונות והחסרונות

עבודה מהבית נשמעת לאנשים רבים כדבר זוהר ונוצץ שאפשר להרוויח כסף תוך כדי ישיבה בסלון או כוס קפה במרפסת. הדבר אפשרי, אך כרוך במאמץ מנטלי לא קטן, כיוון שמרבית האנשים לא יכולים להיכנס ל"מוד" עבודה מהבית. יש אנשים שעבודה מהבית תוכל להוציא מהם את המיטב וימקסם את תוצאותיהם בעקבות תחושת החופש. וישנם אנשים שהדבר יגרום לביצועים שלהם לרדת משמעותית כי אין הבוס שידחוף או את סביבת עבודה שזה קולגות, משרד שידרבן אותם לעבוד. במאמר הבא אפרוס את היתרונות והחסרונות שיכולים להיות לעבודה מהבית ולאיזה אנשים זה יכול להתאים.

היתרונות, לאנשים מסוימים עבודה מהבית יכולה להיות חלום שמתגשם עקב תחושת השחרור, הסביבה הנוחה בבית, העדר תחרותיות ואני אסביר. נניח ואדם עובד במכירות סלולר, ושומע את חבריו מדברים באופן כריזמטי מתחברים עם לקוחות צוחקים וסוגרים עסקאות. יש אנשים שתחושת התחרותיות תשפיע על ביצועיהם לרעה ויגרום להם לחוסר ביטחון. לעומת זאת, ברגע שהוא נמצא בבית שלו, הסביבה הנוחה שלו ללא רעשי רקע איש המכירות יוכל להרגיש בנוח ולמקסם את המכירות שלו. בנוסף, ישנם אנשים שסביבה משרדית או להיות תוך בית פוגע בכושר היצירתיות שלהם. ברגע שהעבודה היא מהבית זאת אומרת שאפשר לעשות את העבודה כעקרון גם מבית קפה, מסעדה, חוף הים ואתרי טבע. היתרון האחרון מיני רבים הוא ניהול הזמן, לרוב עבודה מהבית גמישה בשעות, דבר שמעניק אפשרות ניהול הזמן באופן עצמאי ללא תלות בבוס חיצוני ושעות העבודה. דבר מדהים שמעניק לעובד חופש פעולה לקחת את הילדים מהגן/ביה"ס, להתאמן בחדר כושר או סתם לשתות קפה באמצע היום.

החסרונות, ישנם אנשים רואים עבודה מהבית כ"כסף קל" או עבודה שלא עושים בה הרבה, אך זה לא המצב בפועל. אנשים כאלה לרוב לא יתאימו לעבודה מהבית בגלל כמה סיבות. הראשונה שבהם היא חוסר סביבה עובדת. זאת אומרת שישנם אנשים שסביבה של משרד שכולם מדברים עבודה, או בוס שלוחץ לביצועים ותוצאות מרדימה אותם ומונעת מהם למקסם את היעילות שלה בעבודה. בנוסף, הרבה אנשים שיעבדו מהבית ימצאו סיבות לבזבז את הזמן עבודה שלהם ולהתעצל בעקבות פיתויים בבית כמו לישון, ילדים, וסתם יציאה לסיבוב סידורים. הסיבה האחרונה ושוב חוזרים לאיש המכירות היא העדר תחרותיות בבית. זאת אומרת שברגע שאדם לא רואה את הקולגות שלו לעבודה סוגרים עסקאות מדברים עם לקוחות אין לו את היצר התחרותי שיניע אותו לפעולות.

לסיכום, לאחר הפירוט של היתרונות והחסרונות של עבודה מהבית כל אדם לפני כניסה לעבודה כזאת צריך להסתכל במראה ולהתבונן האם זה משהו שיוכל להתאים לו או לא. האם זאת עבודה שתקח אותו לקצה מבחינת ביצועים או עבודה שתגרום לו למשוך זמן. האם הוא אדם שמדורבן מתחרות או אדם שתחרות מרתיע אותו. איתור האדם הזה תלוי גם במעסיק וגם בעובד והאחריות היא על שניהם.

עבודה מהבית- הדרך לצאת מעבדות לחירות

מכירים את זה שהשעה 6 בבוקר, גשם מטורף בחוץ, קור אימים, השעון מעורר מצלצל, ושוב , שוב יום עבודה שמתחיל לו, לעבוד קשה, עם בוס על הראש, משימות בלי סוף, בלאגן, עבודה לא נגמרת, ואתם רק מחכים שהיום הזה יגמר ויותר מזה, שהחודש הזה יגמר והמשכורת תכנס?
מכירים את זה שאתם עובדים במקום שאין לכם חשק להיות בו , וכל הסיבה שאתם עובדים בו היא כי אתם לא מצליחים לסיים את החודש ?
מכירים את זה שאתם סובלים בעבודה, חוזרים כל יום הביתה בסוף היום גמורים מעייפות?

החוסר בחשק הזה, הקושי הגדול והעבודה הקשה היא נחלת כל עובד שנמצא במקום עבודה סזיפי, כל אדם שאי פעם עבד כשכיר במקום עבודה פיזי ומאתגר יכיר טוב מאוד את התחושות הללו שתיארתי בתחילת המאמר..
ולכן חשוב לי ככ לבוא ולהגיד , חברה, זה לא חובה! יש אופציה אחרת!! אפשר לעבוד, להרוויח כסף, לסיים את החודש בצורה טובה ומכובדת, וכל זה, בלי להקרע, בלי בוס על הראש, בלי להגיע הביתה גמור, בלי להתחיל את היום בבאסה, אלא עם חיוך , לעבוד בזמנים נוחים, בלוז ובדרך שלך, ולזה אני קורא עבודה מהבית.. הנושא הזה של עבודה מהבית הוא נושא שמתפתח מאוד בשנים האחרונות, האפשרות הזו שנותנת לך את המקום הזה , של להרוויח כסף, בצורה נוחה שבה אתה יכול לשלב איך שאתה בוחר את המטלות שלך , מנהל את הזמן שלך מהבית בצורה נוחה ככ, היא פתרון אידיאלי לכל אחד שרוצה עבודה שתסדר אותו.
העובדה הזו שיש פתרון, שזה לא חובה ללכת כל בוקר למקום שאתה לא רואה בו שום מקום נוח, ויוצרת ירידה באיכות החיים בעיניי היא בשורה אדירה לכל עובד ועובד.
העבודה מהבית היא אופציה אדירה עבור אוכלוסיות רבות , תלמידים, חיילים, סטודנטים וגם מבוגרים שמחפשים עבודה נוחה וקלילה.
העבודה מהבית נותנת חופש עצום לעובד, לבחור מתי נוח לו, באיזה דרך ובצורה שתתאים לו , נותנת מענה אדיר לאוכלוסיות שלא יכולות לעבוד בעבודות פרונטליות, ובכך אנשים רבים יכולים להרוויח כסף ולהסתדר מבחינה כלכלית בזמן שהם בעצם לא מפסידים כלום..
אין ספק שהעבודה מהבית היא עלייה דרסטית באיכות חיים של העובד, ממצב של "עבדות" כלשהי, עבודה בלתי פוסקת, שעות עבודה עצומות, ותנאים מגבילים ועדיין, לחירות עצומה, שעות נוחות , תכנון עצמי של העבודה ושל דרך הפעולה, עבודה בזמנים מתים וניצול זמן אישי, מעניקה חיים אחרים לעובד, ונותנת לו את האפשרות לנצל את הזמן שלו באופן יעיל הרבה יותר, ומאידך להרוויח לא פחות טוב בצורה קלה הרבה יותר.
אני קורא לכל עובד שאי פעם חלם להרוויח כסף במקום בו הוא לא סובל, ולהפך, מרוויח בצורה טובה, מסופק, פנוי לדברים נוספים ומנהל לעצמו את הזמן, לבוא ולנסות את העבודה מהבית, להכנס לתוך העולם הזה עם הגיוון העצום , האפשרויות הגדולות שניתנות לעובד, את האופציה לבחור לעצמכם את הזמן ואת דרך העבודה ובכך לחיות חיים שלווים וטובים הרבה יותר , דבר שיפתח לכם בצורה משמעותית את אורח החיים ואת הדרך בה תתקדמו. השינוי הזה שתראו בחיים, בין אם בקרבה למשפחה, בין אם בשמחה ובנחת שיושרה עליכם לא ניתן להסבר, חיים אחרים יגיעו וזה בא לידי ביטוי בכל הבחינות, גם בצד הכלכלי וגם בצד הנפשי.
העבודה מהבית תעניק לכם את החיים שתמיד רציתם, חיים שמחים, שקטים, עם נחת גדולה, רווח כלכלי וחופש וחירות להחליט איך היום שלכם ייראה ובנוסף יפנה לכם זמן רב לכם ולקרוביכם

עבודה מהבית – קידום פירסום

בעבר הלא רחוק, הדרך היחידה להפצת חומר פירסומי לחברות ומוצרים שונים, נעשתה בעיתונים, בטלוויזיה וברדיו.
גם כיום עדיין ניתן כמובן לפרסם בעיתונים וברדיו, אך מחיר הפרסום הינו גבוה ביותר ולא מתאים לכל עסק ולכל מוצר כמו כן, הפרסום במדיה הזו הינו מוגבל ביותר, פחות אנשים קונים עיתונים כיום ובניגוד לעבר שהיה ערוץ אחד או שניים בטלוויזיה, כיום מגוון הערוצים רחב מאוד, כך שפרסום זה מגיע לקהל יעד מצומצם יחסית.

כיום, בעידן הטכנולוגי, דרך הפצת חומר פרסומי עברה לדיגיטל. ולמרות שנשמע שהדרך הדיגיטלית היא קלה ומהירה יותר – רק בלחיצת כפתור, למעשה עבודת ההפצה היא לא פשוטה כלל, לפעמים אף סיזיפית, מתישה ומעייפת.
בכדי להגיע לקהל יעד רחב יותר, נדרשת עבודה רבה יותר בפירסום המוצר בכמה שיותר אתרים ורשתות חברתיות. מוצר שהקידום שלו יהיה איכותי יותר, יקבל יותר "לייקים" וישותף יותר וכך יקבל חשיפה נרחבת יותר.

מאחר שעולם הדיגיטל מוצף במידע ופרסומות, יש חשיבות עליונה לפירסום איכותי למוצר, בכדי שיבלוט מעל מוצר אחר הדומה או אף זהה לו. ככל שיש היצע גדול יותר, כך התחרות קשה יותר וההבדל בבחירת מוצר כזה או אחר, תלויה רבות בקידום הפרסום ואיכותו.

גם תפיסת ציבור הקונים כיום נעשתה חשדנית יותר. הקלות שבה ניתן להשוות מוצרים – הן באיכותם והן במחירם עלתה. אנשים לא מוציאים כסף מבלי לבצע "סקירת שוק" למוצר, יחפשו המלצות וביקורות למוצר ואף יחפשו חברים ומכרים שהתנסו במוצר, הכל בכדי לקבל "תמונה מלאה" על המוצר טרם רכישתו.

הרבה מאוד מעבודת קידום הפרסום הזו, מתבצעת בידי אנשים שאינם מקצועיים, אלא אנשים כמוני וכמוך שמתמצאים ונמצאים גם כך לא מעט מזמנם הפנוי ברשתות החברתיות.
אנשים המחפשים הכנסה נוספת, או עיקרית, שרובה נעשית כעבודה מהבית ותוך כדי שילוב השיטוט במדיה הדיגיטלית לצורך הפצת חומר פרסומי, כתיבת ביקורות למוצר אותו הם מפרסמים וכו'.

עבודה מהבית הינה נוחה ביותר – אין פקקים בבוקר, ישנה גמישות רבה בשעות העבודה, יש זמן גם כדי להספיק ולבצע מטלות שונות בבית, אפילו כשחולים יכולים להתיישב למספר שעות ליד המחשב ולחסוך בשעות וימי מחלה, גם כשהילדים חולים, אין צורך לקחת מטפלת בכדי לצאת למשרד.

בעבודה מהבית בתחום הפרסום והפצת מידע לא צריך הרבה – מספיק אינטרנט יציב וגישה למדיה חברתית.
העבודה מהבית יכולה להשתלב באופן מושלם בסדר היום של כל אחד ואחת לפי יכולת וזמן פנוי ויכולה לשמש כתוספת הכנסה משמעותית ביותר למשפחה.

רק צריך להצטייד בהרבה רצון, מוטיבציה ונכונות להשקעה. התמורה תגיע במהרה.

איך מוצאים עבודה מהבית בפרסום והפצת מידע? בדיוק באותו אופן של הפצתו – יש לא מעט פירסומים במדיות הדיגיטליות השונות המחפשות עובדים המעוניינים בתוספת הכנסה בעבודה מהבית.

אז קדימה לעבודה!

Tags :
Share This :