עבודה מהבית- הדבר הבא

בוא נודה בזה , לעבוד מהבית זה החלום. אתה יכול לקום מתי שאתה רוצה, לתכנן את היום שלך לפי הקצב שלך,ובנוסף לזכות להגשים את החלומות שלך.
אם אתה עצמאי מתחיל לדוגמא, זה בדיוק בשבילך.
אין כמו סיפור טוב כדי להמחיש את הרעיון.
דניאל היא אמנית בתחילת דרכה,הרבה שנים התחבטה בנושא, מה תעשה בחיים, במה תעבוד , איך תביא לידי ביטוי את הפנימיות והיצירתיות שלה.
אחרי הרבה מרדפים וסיבובים סביב עצמה, הירשמות ללימודים וביטולים, אינספור שעות מלצרות ,היא הבינה. היא צריכה להיות אמנית. להקשיב ללב שלה ולאינטואיצה ולתת ביטוי ליצירתיות שבה ולא לחפש בחוץ כל הזמן.
אז התחלתי.
לצייר, לקדר, לכתוב שירים,.
בשמן, בצבעי מים, בעפרונות רישום, הדפס וטפט.
אבל . היא הייתה בתחילת דרכה בתור אמנית. ובוא נודה בזה, להיות אמן זה לא פשוט ,ובמיוחד שלא בהתחלה. בלית ברירה היא הבינה שעליה לחפש עבודה . במקום קטן בלב היא קצת החלה לוותר על החלום והדרך שלה.אך משהו בה זעק לא לוותר, ושיש דרך לאמן בתחילת דרכו להתפרנס וגם, תוך כדי, לפתח את היצירה שלו.
רגע לפני שהתייאשה עלה בה הרעיון- אולי יש דרך לעבוד מהבית בדרך כלשהיא?
אנחנו במאה -21 בכל זאת.
חיפוש קצר בגוגל הביא אותה לאתר "עבודה מהבית" והנה היא כאן. בין ציור לשיר לצביעה היא לוקחת שעה שעתיים, כותבת איזה מאמר, עונה על איזה שאלון, והכל מהבית , בקצב ובדרך שלה.
הסיפוק שבעשיית התחביב שלי והpassion הוא עצום. במיוחד כשמצליחים גם על הדרך להכניס עוד קצת כסף הביתה. אז אל תוותרו על זה כל כך מהר.

אבל עבודה מהבית יכולה להתאים לכולם.פה הבאתי דוגמא אישית של אמן. אך דרך זו של פרנסה מתאימה לכולם. גם אם אתם לא אמנים מתחילים , עבודה מהבית יכולה להתאים לכם.
היא מתאימה לסטודנטים שחייבים לשלם שכר דירה ושכר לימוד ולומדים סביב השעון, ואין להם זמן עכשיו למשמרות, נסיעות באוטובוסים או לחלופין אחזקת רכב- עבודה מהבית בשעות נוחות מתאימה להם בדיוק.
לתלמידי תיכון שחוסכים לשיעורי נהיגה, או לכל דבר אחר
לאנשים שרוצים להכניס עוד קצת מהצד, חוץ מהמשכורת העיקרית שלהם.
לעקרות בית, שנמצאות עם התינוק בבית, ויכולות לעבוד דרך המחשב כשהוא ישן, או בזמנים אחרים של רגיעה בבית.
ובגדול, לכל אחד שרק רוצה ומעוניין עבודה מהבית תתאים. הדבר היחיד שצריך זה מחשב או סמארטפון שמחובר לאינטרנט. וזהו אתם עושים כסף.
נוחות, גמישות ודינמיות.

עבודה מהבית היא אמנם מהבית אך היא יכולה באותה מידה להיות בפארק על ספסל, בבית קפה השכונתי, בטיול יפהיפה ובעצם בכל מקום שתרצו.
אתם נותנים את הקצב, ויש לכם יכולת להיות עצמאיים ובדרך שלכם.
עבודה מהבית מתאימה גם לאנשים שגרים בפריפרייה ורחוקים מאזורי בהם יש עבודה בשפע, היא מתאימה גם לאנשים שרוצים לחסוך את הפקקים של הבוקר והערב.
יש לך יכולת לעבוד , לעשות כסף וכל זה מהבית שלך, בלי לבזבז דלק, זמן ובנוסף לכל זה- מנעת עוד קצת זיהום אוויר בכך שלא יצאת עם רכב לעבודה.
אתם רוצים לעבוד פול טיים ומשרה מלאה- ייאלה לכו על זה. אתם רוצים רק הכנסה צדדית ולתת רק כמה שעות בחודש- גם טוב.
דמיינו את עצמכם יושבים על הספה שלכם עם כוס קפה חם ביד, בבית, במקום שלכם, עם הלפטופ על הברכיים…

אז בין אם אתם סטודנטים, תלמידי תיכון, אמנים, עצמאיים, בבית או בפארק עבודה מהבית מתאימה לכם.
ייאלה ,נשאר לכם רק להתחיל.

עבודה מהבית- העושר נמצא כאן

בשנים האחרונות העבודה מהבית, שיווק שותפים ובכללי עבודה דרך הטכנולוגיה הם נושאים חמים שרק הולכים ומתפתחים, והשאלה המתבקשת היא למה?
האמת, התשובה היא דיי פשוטה.. צריך להסתכל על ההיסטוריה מבחינת תעסוקה , ואפשר לראות דיי בקלות שככל שהשנים עוברות העבודות המצליחות יותר הן אלו שהעבודה נעשית בצורה טכנולוגית יותר, מתקדמת יותר, ונוחה יותר, מה שגורם ליעילות גבוהה יותר .. כשחושבים על זה , ברור שהתפתחות הטכנולוגיה והמגמה הזו שמעגל העבודה הולך אליו , הוא מייעל בצורה מטורפת את דרכי העבודה ואת האפשרויות הרבות שיש כעת לעובד , תחשבו איזה הבדל אדיר יש מבעבר, שהעבודה הייתה ככ מסובכת, קשה ולא יעילה וכיום עם התפתחות הטכנולוגיה העבודה מהבית מגיעה כל הזמן לשיאים חדשים, מתפתחת ועוברת שינויים כל הזמן, מנגישה עצמה לעובד ונותנת מענה לשינויים הרבים המתרחשים בעולם, האופציה הזו שניתנת לעובדים , לעבוד בצורה ככ יעילה, בעבודה מהבית, בדרך שנוחה לכל אחד, כל אדם לוקח את העבודה בדרך שנוחה לו, בזמן שמתאים לו , ומה שהכי מדהים בסיפור הזה , שכל אחד קובע לעצמו כמה הוא עובד, ובהתאם לכמות גם מגיע השכר, אתה תקבע כמה תרצה לעבוד, כמה תשקיע , ובהתאם לכך כמה תצליח, תרוויח ותתפתח.
העניין הטכנולוגי שדיברתי עליו, העובדה שהחברות כל הזמן מתפתחות , והעבודה דרך האינטרנט כל הזמן הולכת וגודלת משפיעה על כל מערך החברות, קיים תהליך של מעבר גדול לדרך אינטרנטית במקום בעבודות פרונטליות, יותר ויותר חברות מקימות אתרים , שוכרת עובדים שדרך העבודה שלהם היא באינטרנט ובזום, והגורמים האלה מקלים מאוד על העובדים וגם על החברות, מסיבות רבות, גם נחסך הזמן של הנסיעות "והמנהלות" של העובדים, וגם יש אפשרות להוריד בגודל המשרדים, אין צורך בארגון ובלוגיסטיקה עבור העובדים והעבודה מהבית נותנת מענה למעסיקים ולעובדים בנושא הזה. נושא נוסף שכל הזמן הולך ומתפתח הוא שיווק, שיווק דיגיטלי , שיווק שותפים ובכללי דרכי שיווק אינטרנטיים, האפשרות הזו לשווק, לקדם תהליכים ומוצרים דרך האינטרנט מביאה התקדמות אדירה בהפצת מוצרים, אביזרים, בגדים, וטכנולוגיות . אי אפשר להשוות הפצה ידנית , דרך דוגמנים שלטים ודרכים אנושיות לשיווק דיגיטלי ואינטרנטי, עם התפתחות האינטרנט קיימות גם יותר ויותר רשתות חברתיות דרכן ניתן לשווק את אותם מוצרים, אביזרים וטכנולוגיות. קחו לדוגמא מוצר ששיווק בדרך רגילה ולא אינטרנטית , בתקופה בה האינטרנט לא היה מפותח ככ ודרכי השיווק היו אנושיות וידניות, אותה חברה שבאה לפרסם את המוצר הייתה צריכה להשכיר דוגמנים, שלטי חוצות, עובדי שיווק, פרסומות ועוד המון דברים שיעזרו לפרסום המוצר ושיווקו בצורה טובה ומיטבית, בניגוד לדרך האינטרנטית והדיגיטלית, שכל מה שאתה צריך בשביל לשווק בצורה טובה היא רשת חברתית , שדרכה אתה משווק את המוצר שלך בדרך שמגיעה לאין ספור אנשים בצורה קלה ביותר, במקום להגיע לאנשים, הם מגיעים אליך.. העבודה מהבית בדרך השיווקית נוחה מאוד לעובד, כל מה שצריך הוא זה מכשיר( מחשב, פלאפון) ורשתות חברתיות דרכן הוא יכול לפרסם את המוצרים, בדרך זו העבודה יעילה, קלה ונוחה מאוד לעובד.
האפשרות הזו לעבודה מהבית, מאפשרת לעובד את הנוחות והיעילות הזו, חוסכת הרבה מאמצים מיותרים, והפער הזה בנוחות, ביעילות וההתקדמות הטכנולוגית והדיגיטלית מעניקה חיים אחרים לעובדים והעובדה שניתנת דרך חדשה, ללא תקרת זכוכית שקיימת בכל העבודות בשוק כשכירים, כל אחד רשאי לקבוע לעצמו את השאיפות, המטרות שהוא מציב לעצמו, ואין אף אחד שיכול להגביל ולקבוע ובכך העובד יכול להתקדם, להתפתח הן בצוות הרווחי והכספי והן בצד ההתפתחותי וההתקדמותו. לסיכום, העבודה מהבית היא נושא שמתפתח כל הזמן והיא דרך נהדרת לעבודה קלה ונוחה, יעילה ומשתלמת

Tags :
Share This :