עבודה מהבית- האפשרות שלך לצאת מתקדמת הזכוכית

מכירים את זה שאתם מגיעים לראיון עבודה והמראיין פותח את הגליון ציונים, את הדברים החיצוניים, את הרשמים הראשונים בלבד, את הדברים שרואים לעין, מציבים לכם תקרת זכוכית ויעד ספציפי מקסימלי שאפשר להגיע אליו.. אתם צריכים לשמוע את זה, יש אפשרות אחרת.. עבודה מהבית שכוללת שיווק ועוד המון עבודות נוספות עוסקת בעבודות רבות שכולן בגישה של כמה שתעבוד- תרוויח, האפשרות הזו שניתנת לכל עובד לעבוד כמה שביכולתו, בין אם הוא חייל בצבא ועובד בין לבין המשימות ויכול להרוויח עוד קצת בחודש, בין אם סטודנטית שאין באפשרות שלה כעת לעבוד בצורה מסודרת, ניתנת לה האפשרות לעבוד דרך האינטרנט, בין אם זה בחור שרוצה להרוויח עוד קצת מעבר למשרה שלו ויכול לשלב את זה עם העבודה. העבודה מהבית מביאה פלטפורמה נוחה לאנשים רבים
שרוצים לייצר הכנסה נוספת מעבר להכנסה הבסיסית.. העבודה שהעבודה מהבית לא מצריכה הגעה לשום מקום, ללא ניסיון קודם וללא הכשרה מיוחדת , נותנת מענה לכמות רבה של אנשים שרוצים דרך להכניס כסף בצורה קלה יחסית שלא מצריכה כישורים רבים. בעבודות רבות מהבית אין עניין באיזה דברים עברת , איזה כישורים יש לך, אין מעמדות ובוס על הראש. רק אתה וכמה אתה מעוניין להשקיע ולעבוד קשה ובכך גם להתקדם ולהתפתח.
העובדה שעובדים רבים מתחילים לקחת את העבודה מהבית כעבודה ראשית מעידה על התהליך שהעולם עובר, מעולם אנושי יותר וידני לטכנולוגי ומתקדם הרבה יותר, האפשרות הזו שניתנת לאנשים לעבוד מהבית, לעמוד מול מחשב ולעשות משימות פשוטות יחסית נותנת מענה לקבוצות רבות של אנשים שאין באפשרותם לעבוד בעבודה מסובכת, התפתחות הטכנולוגיה מעניקה עוד ועוד דרגים שאיתם ניתן לעבוד דרך הבית, התפתחות האינטרנט והרשתות החברתיות יוצרת מהפכה אדירה בעולם הזה של התקשורת והשיווק.
השיווק האינטרנטי מתפתח כל הזמן והאפשרות הזו קלה בהרבה מבעבר, השיווק האינטרנטי קל בהרבה, לא דורש עבודה פיזית , מצמצם המון עלויות שבשיווק רגיל באות לידי ביטוי , ובכללי העבודה נעשית בצורה הרבה יותר יעילה קלה ונוחה , הדרישות לא מסובכות וכל אדם עם קצת רצון מסוגל לעשות אתזה.
מה שהכי העיד על היתרון הגדול בעבודה מהבית היא המגפה הגדולה שתקפה העולם, הקורונה. הקורונה הראתה לעולם ששום עבודה לא יציבה במאה אחוז, ואפשר לראות כל כך הרבה אנשים שנשארו בלי עבודה לאחר התקופה הזו, המון חברות נסגרו, המון תקני עבודה ירדו ובכללי העבודה הפרונטלית ירדה בצורה משמעותית בגלל כל ההגבלות שנוצרו והאתגרים שבתקופה הביאה עימה, בשל ההגבלות הללו חברות רבות עברו לעבודה מהבית, חברות הייטק עברו לעבודה דרך בזום ודרך האינטרנט, חברות שיווקיות עברו לשיווק דיגיטלי ואינטרנטי, מסעדות התחילו לייצר הרבה יותר עבודה דרך משלוחים, חנויות התחילו לפתוח אתרי אינטרנט משלוחים ופחות פתיחת חנויות ומכירה.. ובכך העבודה מהבית התחילה גם הזמן לצמוח, גם הרצון הזה של האנשים וההבנה שהעבודה בדרך זו קלה הרבה יותר וגם יעילה הרבה יותר וגם ההגבלות והרצון של החברות לא להיות תלויות בגודל המגפה, במה קןרה בעולם, באיך העובדים מרגישים ובכל דבר שהוא חיצוני ויכול להשפיע, העבודה מהבית יוצרת וודאות הרבה יותר גדולה גם לחברות וגם לעובד, ומקטינה משמעותית את הסיכון עבור העובדים ועבור המעסיקים ובכך יכולה לאפשר חופש תעסוקה ואפשרות לצמיחה הרבה יותר גדולים. האפשרות הזו שניתנת לעובדים רבים בתקופה הזו שבה הילדים שלהם נמצאים הרבה יותר בבית, מטבע הדברים גם הם צריכים להמצא יותר בבית ובכך הפתרון הזה היה כמו כפפה ליד עבור רבים מהעובדים, שלא יכלו לאפשר לעצמם לצאת לעבוד בעבודות שהיו רגילים אליהם והיו צריכים למצוא אלטרנטיבה נוחה במקום למה שהיה בעבר

היתרונות בעבודה מהבית:
כמו הרבה ישראלים לכולנו יש רגעים שאנחנו רוצים להפסיק לעבוד בצורה קשה ומייגעת ולהתחיל ליהנות מהחיים.
לעבוד מהחשב, לעבוד מכל מקום שאנחנו רוצים זה אפשרי, זה לא רק סטטוס! אפשר לעבוד מהבית ולהרוויח כסף, הרבה כסף!
בטח הרבה ממכם שואלים באיזה תחומים אפשר לעבוד ולהתפרנס מהם בכבוד?
יש הרבה תחומים: שיווק באינטרנט, אנשי מכירות טלפוניות, אנשי שירות לקוחות מהבית..
בגלל הקורונה הרבה חברות מעדיפות לתת לעובדים הרבה יותר זמן לעבוד מהבית…
כולנו מסתגלים לעולם החדש שאחרי הקורונה, ובעולם הזה הרבה חברות מוכנות לשלם לנו תמורת עבודה מהבית כמובן שתמורת הכישורים שלנו.
אדם שטוב במכירות-יכול לעבוד כאיש מכירות מהבית, עבור חברות גדולות וגם חברות פורצות דרך ולהתפרנס בכבוד, אדם שטוב עם לקוחות יכול לעבוד בשירות לקוחות ולנהל אינטראקציות עם אנשים דרך הטלפון, מה שאפשר להגיד בוודאות אנחנו נמצאים בעידן שונה עידן שבו אפשר להרוויח כסף: ממסעדה, מבית קפה, מחופשה אפילו מהמיטה הדבר היחידי שצריכים זה: משמעת, מוטיבציה וכמובן ערך שאפשר לתת ותנו לי לגלות לכם סוד- לכל אחדם יש ערך שהוא יכול לתת לכל אדם יש כישורים שנמצאים בתוכו אפילו מתחילת היוולדו, שהוא יכול לפתח אותם ולהרוויח מהם כסף.
אנחנו נמצאים היום בשנות ה-2000 כל העולם הולך לכיוון של עבודה מהאינטרנט, עבודה מהבית, והאמת שזה גם הרבה יותר כיף ומספק שאתה עובד מהבית, אתה יכול לבחור את שעות העבודה שלך(תלוי במקצוע),אתה בוחר את ההפסקות שלך, זאת הרגשת עצמאות, חופש לכל דבר ועניין אני חושב ומאמין באמונה שלמה שעבודה מהבית הרבה יותר מספקת ומהנה, כמובן שצריך משמעת חזקה ולהתייחס לכך כמו לעבודה ולקחת את זה ברצינות, לכן אני חושב שכל אדם שרוצה לעבוד מהבית צריך גם לעבוד על המשמעת העצמית שלו, אפשר לפתור את סוגיית המשמעת העצמית בעזרת החוכמה לעבוד בעבודה שאתם אוהבים: אתם אוהבים למכור, תעבדו כאנשי מכירות, אוהבים אנשים תחפשו תפקידים בארגונים שעוזרים לאנשים וכך אתם גם עושים מה שאתם אוהבים, יש לכם חופש לעבוד מכל מקום וזמן שתרצו וזה כל היופי שאנחנו סוף סוף חופשיים.

למה אני מתכוון בכך שאנחנו חופשיים: אנחנו סוף סוף חופשיים לעבוד בדרך שלנו לבד בלי שהבוס מקטר לנו כל שנייה, לכן העבודה שלנו הופכת להיות הרבה יותר יעילה.
לפיכך אני אתן לכם את 5 היתרונות המשמעותיים ביותר של עבודה מהבית שאני מאמין בהם:
1.חופש- דיברתי על כך בהרחבה, אני מעריץ של חופש, החופש לעשות מה שאנחנו רוצים החופש לבחור את המסלול שלנו זה כל היופי בחיים.
2.לעבוד מכל מקום- כמו שכבר ציינתי, שעובדים מהבית אתה לא מוגבל למיטה או לשולחן העבודה שלך, אתה יכול להיות בחופשה ביוון ותוך כדי עבודה להרוויח כסף ולעשות יותר כסף מעלות החופשה, ולעשות את כל זה שאתה מסתכל על הבריכה במלון-כמובן שזה תלוי בכישורים שלכם, לכן חשוב לשפר את המיומנות העיקרית שלנו כל הזמן.
3.קידמה- כל העולם הולך לכיוון האינטרנט כבר התבשר לנו שלפתוח עסק של חנות בגדים אונליין, היא עם הרבה פחות כאבי ראש מצד לקוחות טרחנים, היום הרבה יותר קל להרוויח כסף מהאינטרנט, למה? פשוט מאוד כולם נמצאים שם, לכולנו יש פייסבוק, טוויטר וכל רשת חברתית שאפשר לעלות על הדעת..
לכן הרבה יותר קל לשווק את עצמנו דרך האינטרנט- עבודה מהבית.
4.עצמאות- שאתה עובד מהבית אתה ורק אתה אחראי להצלחה שלך, אתה בונה משמעת עצמית בכל יום, זה תהליך מהנה ומתגמל, אתה מרגיש בכל רגע שאתה אדון לעצמך ואתה שולט בגורלך. איך זה נשמע לכם? אני כבר יודע שזה מדהים, אז למה אתם מחכים החיים לא מחכים לאף אחד, תעבדו בזמן שלכם בעבודה שאתם רוצים ואוהבים ואת כל זה אתם יכולים לעשות מכל מקום שיכול לעלות על רוחכם-זאת עבודה מהבית במיטבה.
5.נוחות- תדמיינו שעכשיו יש גשם מבול, או מצד שני יום חמסין 40 מעלות בחוץ, ואתם ביום כזה אפילו לא צריכים לצאת מהבית, אתם עובדים בתנאים שלכם בלי עוד אנשים במשרד שמבקשים להוריד ולעלות תמעלות של המזגן, יש לכם את כל הנוחות שבעולם, אתם יכולים לעבוד ולשמוע מוזיקה שאתם אוהבים תוך כדי עבודה מבלי שמישהו במשרד ירצה להחליף פלייליסט, הגיע הזמן להתקדם, כל העולם נוהר אל עבר עבודה מהבית ומהאינטרנט! והגיע הזמן שגם אנחנו נהנה מזה.

Tags :
Share This :