עבודה מהבית – האם זהו חלום או מציאות ברת ביצוע?

היבט נוסף הוא העניין החברתי . אנשים רבים נוטים ללכת לעבודה הקבועה שלהם ולהעביר שם את רוב שעות היום , לחזור הביתה ולהרוויח את השכר השעתי הקבוע שלהם. את רוב היום הם מעבירים בעבודה , וחוזרים הביתה מותשים בלי חשק לצאת . עבודה שמכניסה סכום כסף בהתאם לזמן שאתה משקיע מאפשרת לנהל את הזמן בצורה יעילה יותר , מעבר להיבט הכלכלי. זמן פנוי מאפשר לאנשים לבלות יותר שעות פנאי עם האנשים שקרובים להם. ופשוט לחיות את החיים שהם רוצים. מבלי לבזבז את כל הזמן רק בעבודה .

אז אחרי שקראתם והפנמתם שהתחום הזה הוא לא רק עוד תחום מתפתח – הוא העתיד , תנו לי לפרט לכם קצת על מהות העבודה. אז העבודה היא פשוטה , מאוד! לא דורשת יותר מדי ומחולקת לכמה תחומים – החל מפרסום בפייסבוק של מודעות בתוך קבוצות שונות ועד להקלדה ותמלול חומרים . אז איך בעצם תוכלו לדעת שלא נפלתם על נוכל ? שאתם יודעים לחפש במקום הנכון ? בדיוק בשביל זה הוקם אתר ייעודי לתחום – האתר נקרא “ עבודה מהבית” והוא מכיל בתוכו מגוון רחב של עבודות איכותיות , מגוונות ובלי יותר מדי מאמץ מצדכם.ההרשמה לאתר היא פשוטה, והעבודות באתר מועלות בכל תקופה ומתחדשות בהתאם לדרישות המעסיקים . כל מה שנדרש מכם הוא לבחור את העבודה המתאימה לכם ביותר , לשלוח קורות חיים במייל לקבל הסבר מפורט על המשרה ולהתחיל לעבוד בעבודה שחוסכת לכם הרבה זמן יקר.

אז קדימה ! למה אתם מחכים ? רוצו להרשם ולהתרשם ממגוון של הצעות עבודה קלות , מגוונות שפשוט ישנו לכם את החיים והתפיסה שהכרתם עד היום . והכי חשוב יקרבו אתכם עוד צעד לחלום של חיים אחרים !

האם זהו הצעד הנכון בבחירה של העבודה שארצה עבורי?
האם בחירה של עבודה מהבית היא קלה לביצוע ?
איך משלבים עבודה וחיים כשעובדים מהבית?
האם אדע לארגן את סדר היום שלי ביניהם?
האם ישנו סיפוק מסגנון עבודה שכזה?
מהן היתרונות והחסרונות של בחירת מהלך כזה?
אלה הן חלק מההתלבטויות העשויות לצוץ לך בנושא.
הפיתוי והרצון לבחון עבודה מהבית כ"עבודה" הוא עצום. ההחלטה המנצחת בבחירת סגנון זה כעבודה עונה על החלום הגדול של בחירת האפשרות לעבוד מהבית ולהתרחק מהצורך של היציאה הפיזית מהבית כדי להגיע למקום העבודה ולהמשיך להרוויח כסף.
העבודה מחוץ לבית יכולה להיות בין אם באותו העיר או בעיר אחרת.
היתרון של "בריחה" מהפקקים בכבישים, מהצורך שלך להתלבש ולהתארגן ליציאה מהבית
הוא גדול ומפתה. לבד מההתארגנות שלך עצמך ליציאה קיים הטיפול, הדאגה וההתארגנות שלך לבני המשפחה הכוללים בעיקר את הילדים ליציאה שלהם מהבית. וזה באחריות שלך. זוהי בעצם עבודה נוספת הקיימת בשגרת החיים שלך כל יום, כל בוקר.
הכנת הבית ובני המשפחה, בעיקר הילדים ליציאה שלהם דורשת זמן ולפעמים גם עצבים .
ההתארגנות היום-יומית של הילדים כל הבוקר למן ההתעוררות ועד ליציאה עצמה הכוללת גם לבוש, שתיה, הכנת ארוחה קלה (אם מתבצעת) , הכנה של הסנדוויצ'ים וכדומה…וגם עבורם השעון דופק והזמן הוא זמן שעובר , ולעיתים קורה שישנן "מלחמות" על הבוקר.
הזמן הזה למן ההתעוררות ועד ההגעה למקום עבודה מתרחשות אצל רובנו כל יום לוקח זמן . יש וייקח שעתיים יותר או פחות .
היתרון הגדול של עבודה מהבית הוא שאתם נשארים בבית. מתנהלים ומנהלים את העסק מהבית. זהו ה"חלום" של כל אחד.
ובמקביל ניתן לנהל את הבית תוך כדי עבודה, זאת כיוון שקביעת שעות העבודה שלך נעשה על ידך.
אופן ההשקעה וקביעת הזמן בו תעשה העבודה בכל יום נתון לשיקולך ובאחריותך. כלומר ניתן לעבוד שעתיים בבוקר ושעתיים בערב או לעבוד את כל השעות ברצף בבקר או בערב (תלוי בדרישות המעסיק, ובך ) עליך, חשוב להיות קשובה לדרישה.
בנוסף, הילדים יחזרו מהגנים הילדים ובתי הספר, ויש מי שיקבל אותם (זהו חלומה של כל משפחה)
מצד שני – ההישארות שלך בבית , קצת מעייפת ואולי מעצבנת . תרצי שעות "כיף" עם עצמך ולאוו דווקא בבית. . כאן עליך לדעת וללמוד לתמרן בין עבודה-בית-ילדים-וזמן איכות לעצמך
והדבר החשוב ביותר הוא למצוא עבודה שתהא מעניינת, מרתקת, מושכת שיהיה לך עניין בה
שתמשוך אותך לחשיבה, התפתחות, עשייה למען האחר.
לשם התארגנות של העבודה מהבית יש להכין לשם כך את הבית וזאת על ידי יצירת מקום עבודה מסודר וקבוע (כמובן שלא פינת האוכל).
בשביל הכיף שלך לא להשאר עם טרנינג אלא ללבוש משהו שיתן את התחושה שאת עומדת לצאת מהבית. אולי המלצה זו תראה מגוחכת אבל היא ל"נשמה" ובשביל הכיף גם להתאפר.
היתרון הגדול של עבודה מהבית הוא שאת בוחרת את שעות העבודה המתאימות לך
וכך ניתן לסדר את סדר היום כמו כל אחד שיוצא מהבית לעבודה.
דבר נוסף , יכולה להיות שכנה ש"תציק" כי נראה לה שאת לא עובדת . כאן עליך להסביר מהו סוג העבודה שלך ושאת כן עובדת אבל העבודה שלך נעשת מהבית. אולי היא תרים גבה (מה היא עובדת עלי?) וכאן עליך אולי להראות לה או לספר על סגנון העבודה שלך ואולי אף לצרף אותה לעשייה.

Tags :
Share This :