עבודה מהבית-דרך חדשה

עבודה מהבית הפכה בשנים האחרונות למהפך בתחום העבודה,המון אנשים החליטו לשנות כיון ושגרה והתחילו לעבוד דרך הבית וכיום זה הפך לדבר מאוד פופלרי לעבוד מהבית.כיום לא רק אנשי הייטק ונדלן יכולים לעבוד דרך הבית היום רואים יותר ויותר אנשים במשרות שונות מתחילים לעבוד דרך הבית בכל מיני תחומים שונים ומגוונים.אז עבודה מהבית היא אכן חלום של כל אחד ואחד מאיתנו אז מה זה אומר בכלל עבודה מהבית והעם באמת שווה לנו לעזוב מקום עבודה כדאי לעבוד מהבית אז בואו נדבר קצת מה זה בכלל עבודה מהבית ומה התנאים שלכם והעם באמת כדאי לכם להתחיל ולעבוד דרך הבית.אז עבודה מהבית הפכה בשנים האחרונות למאוד אטרקטיבית ונוחה עבור הרבה אנשים,מה שבשנים קודמות בכלל לא היה לנו דבר כזה שנקרא עבודה מהבית.עבודה מהבית מספקת לכם שגרה יומית בדיוק כמו שאתם יוצאים לעבוד בכל מקום אחר רק שכאן יש לך אפשרות לעבוד דרך הבית.בין התחומים הרבים של עבודה מהבית תוכלו למצוא בין היתר משרות דרושים עבודה מהבית של עבודה מהבית בהקלדה,הזנת נתונים,צילום,עיצוב וגרפיקה,שירות לקוחות,פרסום ושיווק ועוד מגוון רחב של משרות עבודה מהבית.
ברוב המשרות אין צורך בניסיון קודם אז זה מצוין עבור אנשים שרוצים לעבוד מהבית או אנשים שרוצים לצבור ניסיון או כאלה שרוצים הכנסה נוספת.ברוב המשרות משלמים לכם יותר משכר מינימום אז תחשבו כמה זה שווה לעבוד וגם שאתם עובדים מהבית אתם מקבלים שכר יחסית גבוה ויותר משכר מינימום אז זה מאוד שווה.תחשבו שיש אנשים שעובדים בכל מיני עבודות ורק לאחר שנה או שנתיים מעלים להם את השכר מינימום רק אחרי שצברו וותק מסוים,ויש כאלה שגם לאחר שצברו וותק מסויים של כמה שנים נשארים עדיין עם שכר מינימום אז תחשבו על זה כמה זה שווה כאן אתם עובדים מהבית וישר מתחילים לקבל שכר מעל המינימום אין צורך בניסיון אין צורך בוותק מסוים ישר שהתקבלם לעבודה אתם מתחילים בשכר יותר גבוה מהרגיל אז זה אכן שווה ומומלץ מאוד לכל אחד.
עבודה מהבית היא העתיד החדש ומי יודע עוד עשרות שנים אולי כולנו כבר נעבוד דרך הבית. תחשבו על הנוחיות שלכם כאשר אתם עובדים מהבית אין לכם לחץ בבוקר להגיע לעבודה ואתם יכולים לקום מתי שבא לכם ולהתחיל לעבוד.אתם בוחרים את הימי עבודה שלכם ואת השעות שנוחות לכם ויש אופציה אפילו לעבוד ביום שישי.יש אנשים שבוחרים עבודה מהבית לפי תחום שמעניין אותם או כאלה שסתם כיף להם לעבוד מהבית ולא משנה להם ממש באיזה משרה העיקר לעבוד מהבית.אתם יכולים לבחור עם לעבוד בחצי משרה או במשרה מלאה כל אחד ומה שמתאים ונוח לו.אתם יכולים לשלב עבודה מהבית כעבודה שנייה שלכם בשביל לקבל הכנסה נוספת מדי חודש עם אתם רוצים לחסוך כסף עבודה טיול או חתונה או קניית בית או כל מטרה אחרת שיש לכם בראש עבודה מהבית היא פתרון יעיל עבור אנשים שמעוניינים בהכנסה נוספת לחשבון.עבודה מהבית יכולה להתאים מאוד לסטודנטים שלומדים כמעט ברוב השבוע ואין להם זמן בכלל לעבוד.תחשבו כמה הוצאות זה גם לשלם את הלימודים וגם לשלם עבור שכר דירה ואיפה הקניות ומדי פעם בילויים בכל זאת סטודנטים גם אוהבים לבלות בזמנם הפנוי וכן זה קשה גם להיות סטודנט ולהשקיע בלימודים ובימים שיש לך קצת זמן פנוי לצאת לעבוד,כאן יש לכם אופציה לעבוד מהבית בשעות שנוחות לכם בין לימודים לעבודה מהבית זה יכול להיות פתרון מאוד יעיל ויש המון סטודנטים שעבודה מהבית מאוד עוזרת להם ללימודים לקניות לשכר דירה ועוד,כי כמה אפשר שההורים יעזרו כמובן שנרצה להתמודד קצת בכוחות עצמנו.
עבודה מהבית מתאימה לאמאות שאין באפשרותם לצאת לעבוד כי הילדים ממש קטנים,עבודה מהבית היא פתרון גם בשבילהם גם לשמור על הילדים הקטנים שלכם וגם לעבוד דרך הבית ולהרוויח קצת כסף בשביל עזרה לבית שלכם זה פתרון יעיל גם כן.
עבודה מהבית היא בעיקר פתרון יעיל ונוח לאנשים שרוצים הכנסה נוספת ומה שהכי טוב כאן שלא דורשים מאיתנו ניסיון אז כל אחד ואחד יכול להתחיל לעבוד דרך הבית,תחשבו כמה זה כיף ונוח לקום מתי שאתם רוצים ולהתחיל לעבוד,לעשות הפסקות לפי מה שבא לכם.אתם לא צריכים לקחת חופש מיוחד כדאי לעשות סידורים כי אתם יכולים לעבוד לפנ הלוז שלכם ולהתאים את עצמכם לעבודה מהבית אז זה אכן שווה וכדאי ומומלץ מאוד לעבוד דרך הבית.

זהירות מהונאות

עבודה מהבית לפעמים יכולה להישמע כמו חלום אבל היזהרו מהונאות , שוק העבודות מהבית בשונה מהשוק הרגיל יכול להיות מסוכן מאוד מכיוון שהפיקוח עליו הוא קטן יותר , הרבה אנשים נתקלים בעבדות שלאחר מכאן מתגלות כהונאה , איך אפשר לזהות עבודות אה ומה המאפיינם שלהם? והכי חשוב כיצד אפשר להימנע ?

לא פעם ולא פעמיים יצא לי להיתקל במודעות ברשתות החברתיות ובאינטרנט שמציאות עבודות שנשמעות חלומיות מידי כאי להיות אמיתית, המבטיחות שגם בעבודה של שעתיים ביום תוכל הרוויח 4000 שח בחודש , בנוסף כל מיני "עסקים" שמבטיחים לך עבודה בתנאי שתעבור את הקורס שהם מציעים לך בתשלום כמובן, גם אם מדובר בסכום קטן , בנוסף עוד עבודה שצריך להיזהר ממנה זה מילוי מעטפות כיום בכל משרד או עסק יש מכשירים שעושים את זה לגמרי לבד ,

באופן כללי כל עבודה ממוחשבת שמציעה לך כסף קל בתמורה לתשלום סימלי או שהתנאים נשמעים לא ככ מציאותיים היא בהחלט הונאה בנוסף יש חברות שיבקשו ממך לקנות ציוד רב מיכספך האישי כדאי להתחיל לעבוד ועד שתצליח להחזיר את ההוצאה על הציוד אתה תפוטר וכל ההשקעה לא שווה ובשום פנים ואופן אין צורך לקבל את ההצעה הזאת

הדרך הבטוחה לגלות את זה זה לשאול את המעסיק את השאלות הנכונות לדומה , מה שיטת השכר שלו האם מדובר בעמלות או שכר שעתי, ניתן לבקש רשימה של ממליצים ולהתקשר לבדוק איתם מה הם אורים כדאי שהיו לך עוד חוות דעת על המקום מאנשים נוספים, בחיים לא להענות להצעות מפוקפקות שנשמעות כמו חלום

לפני שמתחילים את העבודה לבצע בירור על העסק ואפילו לדבר עם עובדים או עם עובדים לשעבר שספר לך קצת על המעסיק ורק אחרי שתבצע את השלבים תוכל ללכת לעבודה הזאת כמעט בראש שקט לגמרי ללא צורך בדאגות נוספות

ברגע שתקבל הצעת מחיר שנשמעת סבירה ותבנה את עצמך בקצב הנכון בעולם האינטרנט תוכל להתחיל לעשות כסף . למהר לא יביא אותך שם לשום מקום כמו שבעבודה רגילה קידום לוקח זמן גם בעבודה מהבית אין קיצורי דרך אלה להפך , עד שמבינים את התחום ולומדים לוקח זמן , ועד המעסיקים מצליחי לפתח אמון אל מול האנשים שעובדים מהבית זה תהליך ארוך מאוד ,

שימת הלב שלנו והדעה שלנו חשובה , שיקול הדעת שלנו הוא הדבר היחיד שיכול לעזור לנו למצא את העבודה שאנחנו חפצים בה . כאשר אתה מחש עבודות מהבית כל האחריות היא עליך ושיקול דעת מוטעה יכול להיות מאוד בעייתי במצב שכזה כי אין מי שיעמוד מאחורי זה ואתם עלולים להישאר ללא עבודה וגרוע מזה בהפסד כי הוצאתם כסף על קורסים מיותרים שלא תורמים כלום , שיהיה בהצלחה והיזהרו והישמרו מהונאות .

חיפוש עבודה מהבית

כולם רוצים להרוויח וכבר למדנו, אנחנו הישראלים שאין שום דבר בחינם, אולי בשוויץ אבל גם בספק גדול, אך פה בטוח אין שום דבר בחינם וזו המציאות. לפני תקופה קצרה קיבלתי סמס מאדם מפורסם על הרצאה בחינם (וכידוע לי זו אחת השיטות לפרסום כי בסוף הם יבואו עם הצעה) וזה היה לי שווה כי לשמוע אותו אדם מדבר ובשידור חי ובחינם זה פצצה, ההרצאה לא הייתה ואו כמו שרואים בשידורים של אותו פלוני ופה כבר שאלתי את עצמי שיש כאן משהו, ולקראת הסוף התחיל האסימון ליפול אצלי ואז אכן נפל האסימון ונפילתו הייתה מדויקת כי הבחור הציע עסקת מכירה בכמה אלפי שקלים טובים בסוף, וכמובן ייתכן שהתוכן שהוא מוכר אכן שווה את זה, אני לא בא לתת ערך לשירות שהוא מוכר אבל העניין כאן, ראשית שהבחינם בהודעה זה היה לאסוף את הדגים ובסוף איכשהו אמור להיתפס כמה דגים גם אם קיבלו חתיכת לחם מושקעת שהייתה להם בריאה והשמינו קצת ממנה אבל הם כבר היו בידו של הדייג וכמובן באותה לילה פורסם שלנרשמים הראשונים תהיה הנחה של 80 אחוז, בקיצור לפי מה שנאמר בהרצאה עם קצת חישובים, אותו פלוני עשה מיליון שקל בלילה ונמסר שבדקות האחרונות המבצע של 80 אחוז ייגמר ומחר בבוקר קיבלתי סמס שהמבצע מתעכב עוד יומיים.

נחזור לענייננו עבודה מהבית שתי המילים האלה מחופשות באינטרנט, לרוב מי שמחפש את שתי המילים האלה הוא אדם שהוא מוכן לקבל כמעט כל תחום של עבודה אבל העיקר מהבית וההוכחה היא שרשם עבודה מהבית ומבלי לפרט את או להוסיף תחום כלשהו. הסוג השני של עבודה מהבית הוא בעצם הקבוצה השנייה של אנשים שהם מחפשים להם תחום מסוים והם מוסיפים ל"עבודה מהבית" עוד מילה רוב מי שכותב רק עבודה מהבית הם אנשים שמחפשים עבודה מהבית במהותה.

עוד סוג מעניין שכמעט כולנו שמענו עליו וזה פירמידה, עבודה שהיא לא מקובלת מבחינה מוסרית מכיוון שמבחינת היגיון אם ניכנס למהות המילה עבודה אז אנחנו אמורים לקבל כסף ולא לשלם בשום פנים ואופן במיוחד שמדובר על יותר מאלף שח ובהנחה שהתבקש מחפש העבודה לשלם 100 או 200 שקל לדוגמה לצורך אגרות כלשהן ניחא אבל 1000 או יותר אז הדבר מעיד על מטרת רווח למפרסם המודעה ופה רק האנשים הלא חזקים במיוחד והפחות יודעים "נופלים בפח". מאחר שמתבקש ממחפש העבודה לשלם 1000 שח לכל מני סיבות ותירוצים שמפרסם ההודעה ממציא וייתכן שבאמת לאחר מכן ייתכנו רווחים ואף לכסות את ה 1000 שח בהרבה יותר אבל עדיין כאן המפרסם ולסיבת חמדנות מוודא שהוא יקבל את 1000 שח ואם מכפילים כפול 100 אנשים בלבד תחשבו איזה קופה הוא עשה, כמו כן לא ניתן להתעלם ולומר שמה שהוא מרוויח לא מעניין אותנו כי אז אנחנו נהיה תמידים מידיי.

כולנו יודעים שימינו הם ימי אינטרנט שתי המילים " עבודה מהבית " מככבות איפה שנלך כבר עברנו את התקופה שכל הזמן ראינו פרסומים עם בחור ומחשב נייד על החוף או באיזה וילה בתאילנד עם כותרת "עבודה תוך כדי נופש, ועכשיו נתקלים בעבודה מהבית במכירות ובהעתק הדבק ובכל מני סוגים אחרים ואחרי שמשאירים פרטים איפשהו זה נקטע באמצע מחוסר עניין שלנו או שמרגישים שזה לא זה במיוחד שמגלים שזה פירמידה.

אנשי עבודה מהבית מתחלקים ל 3 קבוצות הראשונה זו קבוצת הפירמידות מכל הסוגים עם מוצר פיזי או לא, עם קבלת מוצר או לפעמים בלי קבלת שום דבר, רובנו יודעים שהשורה האחרונה בפירמידה נדפקה ומי שלא יודע אז שידע, כמובן שבסוף, הרווח הוא על חשבון מישהו אחר נטו והרווח כאן איננו הוגן בעליל, כמובן הקבוצה הזו מחייבת אותך בתשלום מההתחלה הדרך, הקבוצה השנייה מורכבת מאנשים שמחפשים עבודה מהבית ואין להם מושג איך עושים את זה והם גם לא מאמינים שיש דבר כזה ואם באמת יתקרבו לעבודה טובה מהבית, איכשהו מרוב פחד הם מפסיקים את זה והקבוצה השלישית היא הקבוצה שבאמת נותנת עבודה מהבית לרוב בלי אופי מכירתי ובלי שיטת פירמידה מכל סוג ובלי לדפוק אנשים אחרים אלא שפשוט זה עבודה שבמקום לשבת במשרד או במוקד אז יושבים בבית וזו העבודה האידיאלית למי שרושם באינטרנט "עבודה מהבית" כי היא עבודה מהבית וגם אין בה מכירות ופשוט להתעסק מול מחשב בבית ולקבל על זה כסף.

לאחר שהסברתי על 3 הקבוצות והאמצעית הייתה מחפשי עבודה ולא מציעיה נסכם בזה שעבודה מהבית "טובה" יכולה להיות או בתחום ספציפי או באמת בלי תחום אבל בעיקר כמעט בלי השקעה התחלתית, ועם פחות אופי מכירתי וההפך הוא נכון כלומר שעולה הממד המכירתי וסכום ההשקעה הראשוני בעבודה מהבית אז אתם יודעים מה לחשוב

אומרים כן לעבודה מהבית!

עבודה מהבית. בטח שמעתם על האופציה הזו, וחשבתם לא פעם ולא פעמיים: אולי זה מתאים לי? כי עבודה מהבית שונה במובנים רבים מעבודות אחרות. לפעמים רק המיקום שלה שונה, לפעמים תשתנה גם המתכונת, ולפעמים ישתנו דברים רבים אחרים. אז אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות סדר בנושא.

אז למה לעבוד מהבית?

לעבודה מהבית מטרות רבות. בדרך כלל, המטרה הראשונה היא כמובן – כסף. עבודה מהבית יכולה להיות העבודה הראשונה והעיקרית שלכם, אך יכולה גם להוות תוספת מהצד והכנסה צדדית נוספת. זה מביא אותנו להבדל בסיסי נוסף בעבודה מהבית: היקף השעות. בשונה מעבודות אחרות, עבודה מהבית לא תמיד מוגדרת בשעות או בזמנים. אם בכל משרה רגילה מדברים דבר ראשון על היקף השעות שהיא דורשת, שיכול לנוע בין שעות בודדות ביום עד שמונה או תשע שעות ואף יותר, בעבודה מהבית ייתכן שההסכם יהיה בכלל במונחים של הספקים, כמה צריך להספיק, לעשות וליצור בתקופה. אמנם, ייתכן מאוד שלקחתם על עצמכם עבודה במודל כזה, והיא כן כוללת שמונה שעות או סתם מוגדרת בהיקף שעות. יכול להיות, אבל רק בעבודה מהבית ייתכן שלא תהיו מחויבים לשעון. הבדל זה גורר אחריו מעלה משמעותית ביותר שמוסיפה נקודות זכות רבות ביותר לעבודה כזאת, שהיא הגמישות בזמנים. אין אף אחד שעומד עם מערכת טביעת אצבע ובודק נוכחות, אין בוס שעומד על הראש ובודק את שעת ההגעה שלך, ואין כל צורך לתרץ מדוע ולמה איחרתי בשבוע האחרון כל כך הרבה פעמים. הגמישות הזו היא מעלה רצינית מאוד בשביל כל העסוקים בע"מ, שצריכים כסף ואין להם זמן קבוע שהם יכולים לעבוד בו. זה יכול להיות כל אחד: החל מסטודנט חרוץ שעסוק בלימודי התואר ומערכת השעות שלו משתנה מידי תקופה והמבחנים בכלל גומרים לו את שעות היום ולפעמים גם הלילה, ממשיך בהורים מסורים שעובדים בבקרים ומטפלים בילדים במסירות ובחום במשך כל אחר הצהריים, ובערב לא מתאים להם להשאיר את הקטנטנים לבד בבית, והבייביסיטר הופכת את כל העניין ללא משתלם, וכלה בעובד עסוק שהבקרים שלו תפוסים בעבודה שלו, אך מעוניין להוסיף עבודה נוספת שלא תגביל אותו בכל יום ותשאיר לו זמן חופשי לעצמו ולתוכניות המשתנות שלו, ובכלל – כל אחד שרוצה להוסיף עוד עבודה מחוץ לסדר היום הרגיל שלו, ולהרוויח עוד הכנסה קטנה מהצד. כי לכל אחד מאיתנו יש את התקציב הרגיל, שצריך להספיק לכל הדברים הדחופים יותר ופחות של המחיה השוטפת, ובדרך כלל לא נשאר הרבה כסף מעבר לתקציב, שיספיק לכל הדברים הקטנים שאנחנו רוצים, והם בגדר מותרות – אפשר להסתדר בלעדיהם… זה יכול להיות קורס בנושא מעניין שתמיד רצית ללמוד ולא היה לך את הכסף לזה, זה יכול להיות טיול גדול, בארץ או מחוצה לה שחשבת שתמיד יישאר בגדר חלום, זה יכול להיות שדרוג של מערכת הישיבה הסלונית שלך שכבר ראתה ימים טובים יותר וכבר מזמן לא עדכנית, אך עדיין במצב מצוין ואין צורך אמיתי להחליף אותה חוץ מפינוק וריענון, זה יכול להיות גם שדרוג של כל קניה שאתה עורך, ולקנות את המוצר היוקרתי יותר, מותג שעד היום לא פרגנת לעצמך, או כל דבר אחר שעולה על דעתך ועושה לך טוב…. בדיוק בשביל כל הדברים האלו והדומים להם נועדה העבודה מהבית – עוד הכנסה קטנה שעושה את ההבדל בין לחיות טוב לבין לחיות מצוין….

Tags :
Share This :