עבודה מהבית בתקופת מחלה

קרה לכם לפעמים שבו מצאתם את עצמכם חולים דווקא בתקופה שבה אתם צריכים כסף ואתם נאלצים לקחת חופשת מחלה? אני בטוח שהתשובה היא כן. איזה מבאס זה יכול להיות! גם חולים וגם בשלושה ימים הראשונים לא מקבלים 100% אלא רק מהיום הרביעי. אתם חושבים לעצמכם כיצד ניתן להרוויח כסף ולא מוצאים. בואו ואתן לכם לכם רמז כיצד להרוויח כסף.

יש מה שנקרא עבודה מהבית. עבודה מהבית היא עבודה שבה אתם עובדים מהבית, כלומר אתם עושים את מה שמוטל עליכם בבית שלכם. תוכלו לחפש עבודה מהבית מכתיבת מאמרים, העתק הדבק מודעות לפייסבוק ועוד.

עבודה מהבית יכולה להועיל לכם גם בתקופת מחלה ארוכה וגם אם בא לכם להרוויח עוד קצת. כמובן שתצטרכו גם להירשם לחברה מסויימת כמו עצמאי שכיר כדי להנפיק קבלות אבל אל תדאגו זה לא עולה כסף.

אתם בטח שואלים את עצמכם אם דבר כזה אפשרי- להרוויח כסף דרך עבודה מהבית. אילו הייתה אופציה הייתי מראה לכם הוכחה שהם כן משלמים לכם. מה שכן יירד לכם מס כחוק. כמה אתם שואלים? שבעה עשר אחוז (17%). לפחות תוכלו להיות בראש שקט שאתם פועלים כחוק.

תגידו האם באמת אי פעם חשבתם שדבר כזה אפשרי להרוויח כסף דרך עבודה מהבית שהיא לא קשורה לבייביסיטר? חלק יגידו בטח שכן ויש כאלה שיגידו שלא. בכל אופן איזה כיף שיש את האופציה. מרגע שתתחילו ותראו שמשלמים לכם, ואתם באמת שלא צריכים להשקיע המון זמן. אתם תוכלו להרוויח לפי כמה שתשקיעו. אם למשל תעבודה עבודה מהבית הקשורה לכתיבת מאמרים זה לא ידרוש מכם הרבה זמן. זה יכול לקחת בערך עשרים דקות או גג שעה כל יום. זה לא הרבה אלא ממש מעט זמן. אני בטוח שיש לכם את הזמן הזה. כמובן שאם המחלה היא כמו חום- מחלה אשר יכולה לגרום לכם לידי תשישות תוכלו לבקש שיעשו בשבילכם רק תציינו בפניכם את הדרישות.

אם העבודה מהבית שלכם היא שיווק מוצרים הרי בכלל זה קל. לא תצטרכו לעשות הרבה אלא לפרסם את המוצרים של אותה חברה ברשתות חברתיות. אם מדובר על קניית קורסים זה יכול טיפה לאתגר אבל אם קצת תרגול הכל אפשרי. אם מדובר על מוצרי בריאות זה יכול להיות מאוד קל. תגידו לי אתם- מי לא מוכן להשקיע כדי להיות בריא. אני לא מכיר מישהו כזה.

אם תבואו למישהו שאתם יודעים שיש לו דלקת תוסף תזונה שמטפל בדלקת יש סיכוי לא קטן שהוא ירצה זאת בייחוד כשהוא ישמע שאין לזה תופעות לוואי. ברגע שהוא רוכש את המוצר דרך הקישור האישי שלכם אתם תקבלו את הכסף.

גם פה כשאתם חולים תוכלו לבקש מאחרים שיקדישו כמה דקות מזמנם כדי לפרסם בשימכם את המוצרים.

עבדוה מהבית מתאימה לכולם גם לבריאים וגם לחולים ולרוב הגילאים ולכל מין זכר ונקבה. מנער ועד מבוגר. אני ממליץ לכולם להתחיל לחשוב על עבודה מהבית בתור אופציה להרווחת כסף. יש סיכוי שתוכלו להרוויח יותר בעבודה מהבית מאשר בעבודה רגילה שבה הולכים למקום עבודה. בנוסף, יהיה לכם שקט בראש בלי כאבי ראש בגלל לחצים ועצבים מיותרים. כל עוד תעשו את העבודה כראוי לא יהיה עליכם את כל הכאבי ראש ועצבים. גם לאלו שנוסעים כל בוקר לעבודה ייהנו מזה כי לא יצטרכו לנסוע בפקקים לעבודה שזה סיוט. גם באוטובוס זה יכול להיות סיוט.

אני מקווה שהצלחתי לשכנע אתכם לעבוד מהבית.

Tags :
Share This :