עבודה מהבית – בשביל השקט והביטחון שלך

כולנו נמצאים כבר תקופה ארוכה במצב של חוסר יציבות בכל מיני תחומים, לא יודעים מה יהיה מחר ואיזה חוקים והחלטות יגיעו שישנו לנו את סדר היום. המקום שבו אנחנו מרגישים את זה הכי חזק הוא התחום הכלכלי. לא יודעים מתי הבוס יחליט לצמצם עובדים או לצמצם שעות, מה נעשה אם יחליטו לסגור את מערכת החינוך איך נתמודד עם זה. והרי החלק המשמעותי ביותר בחיינו הוא הביטחון הכלכלי. בשביל זה כדאי מאד למצוא דרך נוספת שתאפשר להיות בטוחים ורגועים יותר והחשוב ביותר זה לא להיות תלויים במצב.

עבודה מהבית זה תחום כלכלי שפרץ דרך בכל הבחינות במיוחד שעולם המדיה התפתח מאד ומנגיש לאנשים את רוב המשרדים ועסקים כך שיוכלו לבצע את מה שהם צריכים בלי לצאת מהבית, וכדי שכל זה יפעל יש ביקוש גדול מאד לאנשים שירצו לקחת חלק בכל המערך הזה וזה נותן אופציה ויותר סיכויים ומשרות פנויות וכך ניתן להגיע לרווחים גדולים בהכי פחות מאמץ- וגם לך מגיע לקבל חלק בזה.

נכון שיש הרבה חששות סביב הנושא של עבודה מהבית כמו: "אני לא מספיק מבין בזה, זה נראה לי מסובך ומורכב", "אף פעם לא התעסקתי בתחום הזה", "לא יודע אם זה בטוח יכול להיות שיש בזה סיכונים", "למה לי לצאת מהשגרה המוכרת שאני נמצא בה עכשיו". זה מוכר מאד לכל מי שעוד לא נכנס והתנסה בתחום. אנחנו כאן כדי לתת את כל מה שצריך להוריד את החששות האלו, לתת מענה לכל השאלות שעולות ואת כל הידע הדרוש כדי להבין שזה הרבה יותר פשוט ממה שחושבים, ולגרום לכם להצליח להיכנס לעולם הזה ברוגע ולהגיע רחוק בדרכים קלות ופשוטות שלא דורשות מדי הרבה מאמצים. אם חושבים על זה הכל נמצא לך ממש בתוך הידיים. וחוסך לך הרבה התמודדויות שאולי אתה חווה כיום: התמודדות עם החברה סביבך בעבודה, הלחץ של הבוקר להגיע בזמן, השעות של העבודה להיות רוב היום מחוץ לבית עם כל מה שכרוך סביב זה אם שמירה על הילדים או ניהול דברים חשובים שצריך לעשות דווקא בשעות העבודה וצריך לקחת חופש בשבילם, לחץ של עיכובי תנועה שלוקחים חלק נכבד מהיום שלך וכמובן שלא מקבלים על הזמן הזה תמורה, לעומת זאת כשהעבודה היא מהבית אתה עושה אותה בזמן שנוח לך בכל שעה ביממה, במקום רגוע ובטוח- בבית שלך או כל מקום שיתאים לך להיות בו.

עוד נקודה חשובה שהעבודה מהבית נותנת היא הזדמנות לפתוח אפיקים ולעסוק במשהו שאת טוב בו או בתחום שתמיד רצית אבל לא היה לך אומץ לעמוד מול…

ועכשיו בשביל להצליח בזה חשוב מאד לדעת שכול הצלחה גדולה מתחילה מצעד אחד קטן, אם לא מנסים לא מצליחים, במיוחד שהצעד הזה הוא ממש קל ופשוט עניין של הצצה לעולם הזה התעניינות וכניסה למקומות הנכונים שצועדים אתך יחד להצלחה שיכולה להתחיל כבר מהיום.

עבודה מהבית

דבר ראשון, רצוי שנבהיר. בין אם אתם עובדים במקום עבודה מחוץ לבית, ובין אם אתם עובדים מהבית. אתם למעשה עובדים. נקודה. אבל האם באמת צריך לסבול בשביל עבודה? ממש לא. בעבודה מהבית אפשר ליהנות מהמון יתרונות. כמו למשל – לבלות זמן איכות עם הקרובים אליכם. אם, חלילה, מישהו שאתם אוהבים חלה, וזקוק לעזרה. אם חשוב לכם להיות מעורבים בחייהם של הילדים שלכם. או לחלופין אם מתאים לכם לפנות זמן רק לעצמכם – כי אז עבודה מהבית בדיוק בשבילכם.

עבודה מהבית מאפשרת לוח זמנים גמיש

כולכם בוודאי זוכרים את הימים שבהם הייתם חייבים להיצמד לתכתיבים של המעסיק שלכם. שמונה עד חמש אחרי הצהריים. מדי יום. ושלא נדבר על שעות נוספות. נראה כי את יותר ממחצית היום "ביליתם" במקום עבודה. נגמרו הימים האלו. עם עבודה מהבית לוח הזמנים שלכם נהיה גמיש. באפשרותכם להחליט באיזו שעה להתחיל לעבוד. באיזה שעה לעשות הפסקה. מתי לאכול ארוחת ביניים, כמו גם ארוחת בוקר. מתי לשוחח בטלפון עם החברים הטובים שלכם. אתם, ורק אתם, מנהלים את לוח הזמנים של יום העבודה שלכם.

על ידי עבודה מהבית לא צריך להתמודד יותר עם פקקי תנועה

פקקים. הסיוט של כל עובד שכיר. הפקקים מאלצים אתכם לעמוד דום שעות על גבי שעות. לזחול עם התנועה. שלא נדבר על תרחיש שאתם נתקעים בכביש אחרי משאית, או רכב גרר. זה בהחלט משהו שכל מי שבחר באופציה של עבודה מהבית מוותר עליו בשמחה. מי צריך את זה בכלל? זאת ממש מכת מדינה, ונראה כי היא מחריפה מדי יום שעובר. תעבדו מהבית, ולא תיאלצו לעמוד יותר בפקקים לשווא.

בעזרת עבודה מהבית נהנים מסביבה בהתאמה אישית

בבחירה של עבודה מהבית עליכם להתאים את המקום לצרכים שלכם. מדובר רק בהשקעה ראשונית, שלא חייבת לעלות יותר מדי כסף. קודם כל, חשוב להתאים את הסביבה של העבודה לארגונומיה שלכם. משמע – שהכיסא, השולחן, העכבר או המקלדת יתכתבו היטב עם המבנה שלכם, הפיסי. כמו למשל – במידה ואתם שמאליים, הקפידו על עכבר שיותאם למי ששמאלי. תצרו אווירה שמתאימה לכם. במידה ומוזיקה רועשת מניעה אתכם לפעולה, התקינו רמקולים איכותיים, שיסננו דציבלים גבוהים מדי. וכיוצא בזה.

בעבודה מהבית חוסכים המון כסף

האם ידעתם, כי על ידי עבודה מהבית ביכולתכם לחסוך הרבה כסף. דבר ראשון, נגמרו הימים של הנסיעות למקום העבודה ובחזרה ממנה. יש לכם אפס קילומטר נסיעה. עוברים חיש מהר מהמחשב ומהטלפון למיטה. לא עוד הוצאות מטורפות על דלק ומקומות חנייה. ויתרה מזאת, לא עוד הוצאות על ארוחת צהריים יקרה, או על נשנושים שבין הארוחות. חוץ מזה שאתם חוסכים המון כסף על כל מה שצוין לעיל, אתם זוכים לתזונה בריאה. אתם תהיו מעתה אחראיים על כל מה שנכנס לכם לפה. יש לכם את כל הזמן שבעולם לבשל אוכל בריא. אינכם נדרשים יותר לאכול לפי סטופר. כל הזמן נתון לשליטתכם, ואתם אחראיים לניתובו.

Tags :
Share This :