עבודה מהבית בהחלט יכולה להוות פתרון לבעיות רבות שלנו, בכך שנהיה יותר פנויים לעצמינו ולבריאות שלנו,

נצרוך פחות מזונות מן החי, שהרי חומצה ארכידונית מעודדת דלקת שמצויה במזונות מן החי ועלולה להשפיע לרעה על הבריאות הנפשית בגלל רצף של תגובות דלקתיות במוח. הגוף הופך את החומצה הארכידונית למגוון חומרים כימיים דלקתיים. למעשה, כך פועלות תרופות נוגדות דלקת, כמו אספירין ואיבופרופן, כדי להקל על כאבים ונפיחות. הן חוסמות את תהליך ההמרה של חומצה ארכידונית לתוצרי הקצה הדלקתיים האלה. אולי הבריאות הנפשית של אוכלי הבשר נפגעה מדלקת במוחם.
כשעובדים בעבודה מהבית אז הגוף שלנו מייצר את כל החומצה הארכידונית הדרושה לו, ולכן, אנחנו לא צריכים לצרוך כמות נוספת ממנה בתזונה. במובן זה, החומצה הארכידונית דומה לכורסטרול, מרכיב חיוני אחר שהגוף מייצר ממנו את כל הכמות הדרושה לו. צריכה עודפת של כולסטרול מהתזונה עלולה לשבש את האיזון הפנימי של המערכת. המקרה מסוים זה, ישנו חשד שצריכה חומצה ארכידונית תפגע במצב הרגשי שלנו. לאנשים עם רמות גבוהות יותר חומצה ארכידונית בדם יש סיכון גבוה יותר במידה משמעותית להתאבדות ולהתקפי דיכאון קליני. חמשת המקורות העיקריים של חומצה ארכידונית בתזונה המערבית המודרנית כיום הם עוף, ביצים, בשר בקר ודגים. אוכלי בשר צורכים חומצה ארכידונית בכמות גדולה פי 9 בהשוואה לאנשים שאוכלים תזונה צמחית. אנשים שאוכלים תזונה צמחית נוטים להיות שמחים יותר, יש להם מצב רוח טוב יותר ומצבם הרגשי מרומם. ועל כן, חשוב מאוד, להקפיד על תזונה בריאה כדי לחיות חיים מאושרים יותר וכך להיות שמחים יותר.
לסיכום, במאמרי עסקתי בחשיבות של התזונה לבריאות שלנו שגורמת לכך שנהיה מאושרים יותר ועל כן חשוב מאוד לאכול אוכל בריא, את האוכל הבריא ניתן להשיג באמצעות הכנת האוכל שלנו בעצמנו – ואת זאת מאפשרת השהות הממושכת בתוך הבית כתוצאה מהעבודה מהבית. בהצלחה!

לבוש
שמעתם מן הסתם על המושג עבודה בפיג'מה. עבודה כזאת שאין צורך כלל להתלבש בבוקר, קמים מהמיטה עם הפיג'מה ועם קורי השינה ופותחים את המחשב. זה נשמע סבבה ונשמע כייפי, פיג'מה היא בגד הרבה יותר משוחרר ונעים מאשר חליפה מחוייטת, אפשר להסתובב איתה, לשבת, לשכב, לאכול, לשתות, אין שום נקיפות מצפון כשהיא מתלכלכת ובעיקר, עם פיג'מה מרגישים הכי נוח בעולם, זה לא בגד צמוד, זה בגד מרווח וגדול ותמיד תמיד יש תחושה של רזון בתוך הדבר הגדול הזה.
וכאן קבור הכלב. אם מרגישים הכי רזים עם פיג'מה הרי שכמה קילוגרמים עודפים לא עושים לנו כלום, עדיין התחושה היא עילאית וטובה עד הרגע שצריך להוריד אותה ולהחליף לבגד קצת יותר אלגנטי.
אז אם אתם לא רוצים להיות תקועים באופוריה של הפיג'מה מומלץ על הבוקר דבר ראשון להתלבש, כן, ללבוש בגדי עבודה אפילו מחוייטים, זה ייתן תחושה של גוף מעוצב, של גוף שצריך לשמור על המידות שלו, של גוף שחייבים לחשב כל קלוריה שמנסים להכניס לתוכו.

גיוס עובדים מרחוק מביא יתרונות רבים הן למעסיק והן לעובדים. לכן, ישנה הסכמה רבה למערכת העבודה מרחוק בחברות רבות בשנים האחרונות. כמה סיבות מדוע העסקה מרחוק טובה הן לעובד והן למעסיק.

 1. עבודה מרחוק מעלה את המורל ומשפרת את איכות העבודה
  עובדים מרוחקים הם בדרך כלל בריאים יותר, הן פיזית והן פסיכולוגית. על פי מרכז סלואן להזדקנות ועבודה בבוסטון קולג'3, מחקר של יותר מ-19,000 עובדים בתשע חברות שונות הראה שמתח ושחיקה נמוכים יותר עבור עובדים מרוחקים4. מחקרים מראים גם שגמישות בעבודה טובה למוח, מה שמוביל ליותר יצירתיות בעבודה5.

אנשים רבים אומרים שהסיבה העיקרית שהם שונאים ללכת לעבודה היא בגלל שיש עמיתים לעבודה לא ידידותיים. לכן, על ידי מתן אפשרות לעובדים שלך לעבוד מהבית, אתה מעלה את המורל שלהם כי הם לא יתקשרו עם עמיתים לעבודה שהם לא אוהבים ואיתם לא נוח להם.

 1. עבודה מרחוק מפחיתה עלויות
  כפי שצוין קודם לכן, גיוס מרחוק עוזר לשמור על עובדים. מאחר והעסקת עובדים חדשים והכשרתם היא יקרה, החברה תחסוך הוצאות רבות. בנוסף, חברות המאמצות את אופציית העסקה מרחוק חוסכות גם בהוצאות רכישה או שכירת מקומות עבודה, כי הן יצטרכו פחות מקום ופחות חדרים לעובדים במטה. חברות יכולות גם לחסוך בעלויות של ציוד משרדי ואביזרים, כגון ארונות תיוק, כיסאות, מחשבים ומדפסות. בנוסף, היא תפחית את הצורך באספקה במקום העבודה, כמו ניירות, קפה ומים, ודמי חניה, בנוסף להפחתת צריכת החשמל. גם עבודה מרחוק מפחיתה את היעדרות העובדים.

עבודה מרחוק מיטיבה גם עם העובדים, שיחסכו את הכסף שהם מוציאים על הנסיעה היומית למקומות העבודה, שכן הם יחסכו בדלק, במוניות או בתחבורה ציבורית. הם גם יחסכו בהוצאות הארוחה, כי את הארוחות שלהם הם יאכלו בבית.

 1. בריאות טובה יותר
  הנסיעה הממוצעת של העובדים לעבודה היא 26.4 דקות, מה שאומר שאנו מבלים כ-220 שעות בשנה בנסיעה לעבודה וממנה. מחקר6 הראה שככל שעובד מבלה זמן רב יותר בדרך לעבודה, כך גדלים הסיכויים לחלות במחלות מסוימות, כגון כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, כאבי גב וצוואר ודיכאון. כמו כן, הנסיעה היומית למקומות עבודה מגדילה את הסיכוי להיחשף לתאונות דרכים.

כמו כן, עבודה מרחוק מתאימה לנשים הרות ומניקות, ולבעלי מחלות ומוגבלות המקשות עליהן לעבור מדי יום למקומות עבודה כמו שיתוק, צליעה ועיוורון.

בגלל המשבר הפיננסי האחרון, ואימוץ מדיניות צנע על ידי חלק ממדינות ערב, חלק מאותן מדינות העלו את גיל הפרישה או מתכננות לעשות זאת. ואכן, חלק מהמדינות אינן מעניקות לאזרחיהן את הזכות ליהנות מפרישה כלל. (עיראק, למשל), כך שעבודה מרחוק עשויה להיות אופציה מתאימה.לעובדים מבוגרים שיתקשו לנסוע מדי יום למקומות עבודה.

אי שיתוף העובדים מרחוק בסביבת העבודה מפחית את הסיכוי להתפשטות מחלות זיהומיות בקרב עובדי החברה, כמו הצטננות ואחרות, העלולות לעכב את התפוקה ולהאט את זרימת העבודה.

 1. שעות נוספות
  את הזמן שעובדים מבלים בנסיעות מרחוק אל וממקומות עבודה, עובדים בחברות מתחרות מבלים בהשלמת פרויקטים אם הם עובדים מרחוק. חסוך לעובדים שלך את הנסיעה היומית ממקומות עבודה וממנו, ותאפשר להם יותר זמן לעבוד ולפתח את כישוריהם. בנוסף, לעיתים תצטרכו להגדיל את שעות העבודה ולבקש מהעובדים לעבוד שעות נוספות כדי לסיים פרויקט ספציפי. יהיה לך קשה לשכנע אותם להישאר ללון במטה החברה, במיוחד אם יש להם חובות משפחתיות, אבל אם הם עובדים מהבית, אז השעות הנוספות לא יהיו עניין, והם יהיו יותר פתוחים וקשובים זה.

ברור שהיתרונות של עבודה מרחוק כוללים גם חברות וגם עובדים. לא יהיה מנצח או מפסיד, אבל כולם ינצחו, חברות ומעסיקים ייהנו מתפוקה רבה יותר, ועובדים מרוחקים ייהנו מחיים טובים יותר. אז למה אתם מחכים, התחילו לגייס עובדים מרחוק עכשיו, חפשו עובדים מרוחקים בעלי כישורים גבוהים, והתחילו לקצור את היתרונות של עבודה מרחוק עבורכם ועבור העובדים שלכם.

אם את אישה שנמצאת בעבודה מהבית כמוני, סביר להניח שאת מבלה חלק ניכר מהיום שלך במכנסי יוגה, נעלי ספורט וסווטשירט נוח. למעשה, אני ובן זוגי עובדים מרחוק, והרבה ימים אנחנו צוחקים שהשעה ארבע ואנחנו עדיין בפיג'מה, עובדים על המחשבים שלנו. שנינו חוששים כשלקוחות שואלים אותנו אם אנחנו רוצים להתראיין בסקייפ כי זה דורש שפתון, איפור ושיער מעוצב.
עד כמה שאני אוהב לעבוד מהבית, גיליתי שכאשר הגיע הזמן שלי להשתתף בכנס, פגישת נטוורקינג או אירוע עסקי, אני מרגיש פתאום חוסר ביטחון לגבי "מה אני הולך ללבוש". חלפו הימים שבהם הייתי צריך לבחור תלבושת כל יום, עכשיו זה יותר כמו פעם בחודש אז אני בעצם לא מתאמן. כמו כן, אין לי זמן או חשק ללמוד את מגמות האופנה האחרונות. אני רוצה למקד את הזמן והאנרגיה שלי בהגדלת העסק שלי, לא לדאוג מה ללבוש.
מהו התלבושת האידיאלית והקלאסית ללבוש לפגישת נטוורקינג או כנס?
ראשית, אל תלבש שחור כל כך מפתה ככל שיהיה. עדיף לא להיעלם בים הבלתי נמנע של שחור שסביר להניח שתראו באירועים.
למה לבחור להיראות כמו כולם, כאשר נטוורקינג הוא ההזדמנות הטובה ביותר להראות את האישיות, היצירתיות, הכישרון והביטחון שלך במה שיש לך להציע.
אני לא מאמינה בסוג אחד מסוים של תלבושת שכולם יוכלו ללבוש, מכיוון שאין מידה אחת שמתאימה לכולם.
הנה הטיפים שלי שיעזרו לך להחליט מה ללבוש:
התלבושת הטובה ביותר היא כזו שמתאימה לך היטב, כך שאתה לא מושך ומושך בעצמך ומסיח את דעתך ואחרים ממה שאתה אומר.
לבשו צבע ליד הפנים שלכם שמוציא את עיניכם ומעלה את מצב הרוח. אם אתה כן רוצה ללבוש תלבושת שחורה, הוסף את הצבע עם שרשראות או צעיפים.
לבשו בגד או אביזר שמזמינים שיחה ואף יכולים להסב תשומת לב לעסק שלכם.

Tags :
Share This :